Kráľovský MTB maratón

23.08.2014
MTB maratón
Granč Petrovce (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
jano280176

Mesto: Mlynky
Založený: 15.07.2012
Príspevky: 11
Bike: rock machine
martinko76 napísal:
“Dostali ste kod-kupom na tricko s fotkou z Faxcopy?Ja som ho v baliku nemal a zaplatil som v juli

fuuuuha až teraz som pozrel že je to tak to znamena len jednu vec kto chce tričko zaplati dalšie 10eur je to dost čudne take slovenske asi tri roky dozadu bola štartovacia taška na kralovskom plna teraz tam nebolo dokopy nič je to samozrejme len moj nazor

takze este raz a naposledy! s uplnym kludom ti pisem, ze respektujeme tvoj nazor. platil si startovne a zucastnil sa, to nas tesi. no co nas netesi a kusok aj uraza je to, ze pises aj ty a aj martonko76 , ze ste nedostali kupon na tricko z fax copy! dalej ako vidis pises , ze musis za tricko zaplatit 10e ak ho chches a ze je to cudne a slovenske... to su tvoje slova. a teraz realita, nikto nikde nepisal, ze v roku 2014 sa budu rozdavat tricka, pisal sa pamatny prezent a ten je buffka finiserska. tu dostal kazdy finiser. tu si nespomenul nikde vo svojich komentoch. ano mas pravo na nazor, no nemas pravo poskytovat nepravdive informacie. co je typicke slovenske je na niekoho zautocit nepravdivou informaiou a neospravedlnit sa. vazime s kazdeho ucastniuka maratonu, kazdy nazor premyslime a hladame v nom dobru cestu dalej, no z tvojho klamliveho "nazoru" nevieme najst posun do buducich rocnikov.
24.08.2014 - 17:07:14
02
Start druhej vlny na 50 tke:
http://youtu.be/OgweIpaqVpw
24.08.2014 - 17:22:06
00
Podla mna, mozno aj preto ze som nemal ziadnu koliziu s enduro to bol fakt super maraton a na to ake je pocasie uz dlhsiu dobu, perfektna trat.Isel som 50tku na trati bolo vsetko co ma byt a mozno aj cosi navyse.Jedlo sprchy v pohodicke, bike umyvam doma cizerada pred wapkami mi nevadila, akurat bufetik to nezvladal, lutoval som tie zeny co tam makali.Islo im to od ruky ale to mnozstvo ludi nebolo nozne zvladnut.V skratke...urcite pridem aj o rok.
24.08.2014 - 17:31:45
00
"fernetik"
neviem co "Vas" uraza ved ja som sa len pytal lebo po minule roky bolo aj to tricko.Tak o co ti ide?Ale mas pravdu.Ospravedlnujem sa ti,ze som si neprecital cele propozicie,ale aj ty nemusis urazat druhych
24.08.2014 - 19:58:05
01
1.krát na tomto maratone a hned som pochopila,prečo sa volá Kráľovský :lol:
Organizačne to bolo super,značenie tiež,až na pár usekov na hlavnejších cestách,kde nikto nebol a autá premávali v plnom prúde,napr. na poslednom medzičase,kde som z pomedzi budov vyletela na cestu,kde ma takmer zrolovalo auto,ktoré ani netušilo,že sa tam môže ocitnúť nejaký bajker,nebol tam nikto,až oveľa dalej stál policajt,kde môžno ani nebolo treba.
Ináč hodnotím super,trať dala zabrať,zjazdy som zvládla bez ťažkostí i bez padu :)
Studená ženská sprcha bola fajn oproti teplej mužskej/väčšinou to býva opačne/,jedlo,vyhlasovanie vysledkov a tombola super.
Chválim organizátorov a prajem veľa energie a sponzorov do dalších ročníkov :y: :y: :y:


Ďakujem aj za foto :handshake:
24.08.2014 - 20:39:13
00
Za mna nerusit spolocne useky Enduro/XC, len to organizacne vymysliet tak aby sme sa nepozabijali navzajom. Ja som siel 50-tku, trat super, znacenie na 50-ke dobre az na ten usek kde sa rozdelovalo Enduro a XC. Argument s chranicom chrbta co tu zaznel neberiem, nikto kto ma aspon trochu zdraveho rozumu to nebude na 100-vom bajku a bez chranicov pustat dole ako zmyslov zbaveny a ak ano tak je to jeho volba, plus ak chce niekto bezpecny sport tak prosim moze si ist zahrat tenis.
24.08.2014 - 21:00:07
01
bodo keď sa ti žiada kvalitných technických singletrekov prihlás sa na Enduro. My sme tiež naťahali cca 45km...
24.08.2014 - 21:05:26
00
Kidak: AM/EN vyjazdy mam rad, ale ako pretek mam z toho divny pocit. Je to taky macko-pes, teda aspon pre mna. Urcite viac ma bavia akcie AM/EN ako Slanske Open atd, kde sa jazdi na pohodu.
24.08.2014 - 21:12:35
00
Maraton super, len trošku viac blata akoby mi bolo milé :) Ale aj tak svoj prvý maraton hodnotím pozitívne. Neskutočná atmosféra, zlaté deculá pri ceste s ktorými som si ťapkala, neznámi ľudia čo nám fandili, dobré počasie, pečený vôl, aj výhra v tombole. Dokonca som aj pár ľudí predbehla a neskončila som posledná :D
24.08.2014 - 21:18:34
00
Pridávam link na "zopár" amatérskych fotiek z Kráľovského maratónu 2014. Sú tam aj detské preteky. Príjemné prezeranie. 8)
http://ekulik.rajce.idnes.cz/Kralovsky_MTB_maraton_23.8.2014/
24.08.2014 - 21:25:26
02
z mojho pohladu Kralovsky na vybornu :-). darilo sa teamovo aj jednotlivo. v klube velka radost. este vyhra v tombole a den ako z ucebnice ;-). organizacne suhlasim s prispevkami vyssie, vela veci vyborne zvladnutych, avsak nieco este treba vylepsit.
po prvy krat som siel pretek na najkratsej trati, nechal som sa presvedcit na kategoriu 25 km team, no nelutujem, tempo bolo hardcore (priemerne tepy AVG na hodnte 186).
na 25ke toho vela nazazijete, jedine na com sa doteraz smejem a prijemene ma pobavilo, bola mensia kolizia, ked som pred vyslapom na hrad takmer zroloval cca 6tich panov v monterkach. prechadzal som okolo organizatora (panov na mna neupozornil) pri vjazde na cca meter siroky zelezny mostik, na kt. prave pani vstupovali, nieco som po nich zakrical a zacali skakat zo strany na stranu, aby sa mi vyhli... pohlad pre bohov, tak som sa neskor zasmial ;-) ;-) .. zdrzalo ma to len minimalne.
dakujem za foto, tesim sa na dalsie. pridam jedno samolube ;-)

Prílohy:

10410786_10204698737456134_7117103353431825717_n.jpg
10410786_10204698737456134_7117103353431825717_n.jpg 165.18 KiB thumb_up0thumb_down

24.08.2014 - 21:42:44
05
Veľké ďakujem organizátorom. Celý pretek som si náramne užil. Ešte aj ideálne počasie vyšlo.
Značenie dokonalé, niekedy na každom pol metri značka :) Za Lačnovom nejaký psychopat zničil značky, dúfam, že karma mu to vráti aj s úrokami.
Skvelé drobné XCO vsuvky pred Vyšným Slavkovom - celkovo trať veľmi náročná. Takéto kopce a terén v okolí BA veru nemáme.
Vôl bol veľmi chutný, priam delikatesa a to nemám rad hovädzie ...
Nemám dosť slov chály, o rok prídem znova!
24.08.2014 - 22:32:58
00
Pozitívna emócia začala 8:30 na štarte a nie a nie odísť. Už teraz mám sto chutí zaparkovať auto na Branisku a prejsť si úsek devädesiatkárov.
Organizátor odviedol kus obrovskéj roboty a preto si zaslúži minimálne veľkú pochvalu.
Do soboty bol pre mňa Kráľovský top z troch maratónov, od soboty je top absolútny.
Taktiež držím palce v myšlienke celoročného značenia.
25.08.2014 - 14:18:55
00
Kráľovský opäť nesklamal. Krásne výhľady, zjazdy, skrátka super. Akurát som ostal zaskočený, ako sa správajú niektorí pretekári. To je fakt problém si strčiť obal od fit tyčinky, alebo gélu, čo dotyčný zožral do vrecka a na najbližšej občerstvovačke to vyhodiť ? Toto som videl v každom stúpaní. Sa zamyslite ľudia nad sebou ! Však jazdite v lesoch, horách ktoré si treba troška chrániť.
25.08.2014 - 18:52:14
03
Za Lačnovom nejaký psychopat zničil značky, dúfam, že karma mu to vráti aj s úrokami.


K tomuto by som mal aj ja pripomienky.

1) Neviem ci to bola chyba znacenia, ale pred Lacnovom na luke nebolo vobec znacenie pod tej mini doline cca 200 - 300m za autom regulovcikov / zachranky. Bolo tam razcestie a v podstate hned za nim na jednej vetve dalsie ...

2) Za Lacnovom po vystupani hore na hreben sme nasli minimalne dve razcestia, kde znacka (kolik so sipkou) boli umiestnene hned na razcesti miesto toho aby boli povedzme 10m za nim, aby bolo jasne kadial sa ma pokracovat.

3) A vrcholom bolo ked pravdepodobne nejaky psychopat ako bolo spomenute preznacil cast trate (vlajka na strome) premiestnena na vedlajsiu cestu, cim sposobil polhodinovu stratu bludenim niekde tu -

https://www.google.sk/maps/place/49%C2%B004'32.8%22N+20%C2%B054'32.3%22E/@49.0753956,20.9087591,18z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Ak aj body 1 a 2 sposobil niekto jemu podobny ospravedlnujem sa organizatorom v opacnom pripade by som rad na buduci rocnik poprosil o umiestnovanie znaciek za razcestie a nie nanom :)
25.08.2014 - 19:34:07
00
keyboard_arrow_up