...a to sa ľudstvo doteraz čuduje,ako mohol hitler tak oblbnut svoj národ,ze šiel ochotne do vojny,dovolil holokaust....


Dokonale si vystihol USA od pádu dvojičiek. To je podoba s požiarom Reichstagu. Dokonalá analógia.

Laco,
takých zoznamov sme už mali... Každého nepriateľa režimu treba dať na zoznam. Ach metódy máte stále rovnaké ;)
06.09.2014 - 11:24:52
01
a sup odvracat inym smerom, poukazovat na ine zlo aj ked to nema priamy suvis, na UA totiz amici nebojuju
06.09.2014 - 11:56:01
00
Fcera vecer sa dal pozriet skvely film Pad tretej rise... O tom ako sa z Vodcov stavaju vystraseni hajzlici a padavky, ktore keď sa bolo treba pozriet svojim cinom tvarou v tvar, tak radsej volia smrt... Hrdinovia...
06.09.2014 - 11:57:41
00
Nechce sa mi googlit ale uz starovek splodil myslienku o marnosti hadzat perly sviniam.
06.09.2014 - 12:00:09
00
... takých zoznamov sme už mali... Každého nepriateľa režimu treba dať na zoznam. Ach metódy máte stále rovnaké ;)


To, že je niekto demokratického zmýšľania ešte neznamená, že sa nemá brániť fašizoidným prvkom v spoločnosti, v ktorej žije, ak chce, aby naďalej bola tá spoločnosť demokratická.

... a to nevyvráti ani šéf propagandy nejakej ultraorganizácie.
06.09.2014 - 12:23:30
01
...vrátim sa okľukou k téme o Rusoch, Ukrajincoch, ...

Dnes večer sa dá na ČT2 pozrieť film Andrzeja Wajdu, Katyň. Napovie veľa o láske Poliakov k Rusom. Podobných skúseností mali viac a nielen oni.
06.09.2014 - 12:45:01
00
Toto je jedna zo smutných vecí na demokracii. Extrémistické menšiny, putinológovia, konšpirátori temného ruského sprisahania proti západnej slobode, jednoducho najokrajovejšie názorové prúdy sú vždy tie, ktoré najviac kričia. Svojím agresívnym totalitným brechaním okupujú väčšinu médií. Pohybujem sa veľa medzi ľuďmi a to rôznymi ľuďmi, rôznych vyznaní, politickej príslušnosti, veku a približne 80% z nich je na strane Rusov. Vojnoví štváči už jednoducho nemajú šancu presvedčiť väčšinu o svojej lži. A to ma teší.

Môžem sa preto plne stotožniť s týmto výrokom: "To, že je niekto demokratického zmýšľania ešte neznamená, že sa nemá brániť fašizoidným prvkom v spoločnosti, v ktorej žije, ak chce, aby naďalej bola tá spoločnosť demokratická."

Presne tak, najhoršie je nerobiť nič. Zlu sa nesmie ustupovať.
06.09.2014 - 13:23:30
00
... tak si si urobil svoju povinnú jazdu. Dobre, však musíš, koniec koncov, je to v tvojej pracovnej náplni šéfa propagácie.

My ostatní tu diskutujeme mimo našej pracovnej náplne. Aspoň neviem, že by tu bol nejaký ďalší šéf propagácie nejakej politickej strany alebo hnutia. Ani normálnej ani ultra.
06.09.2014 - 13:54:10
00
Nemá to zmysel, TomasTom je šéfom propagandy jednej krajnepravicovej strany, ktorá je aj na zozname spolkov monitorovaných ministerstvom vnútra ako potenciálne nebezpečné. Tak treba brať aj jeho príspevky v tejto téme.



Tak tentoraz si ma pobavil :-) Že krajne pravicová...
Potom sa nedivme že sme v takej riti ako sme, človek (laco) ktorý má niečo odžité a mal by mať ako tak prehľad, stavia sa tu do pozície všadebolka, napíše takúto sprostosť...
06.09.2014 - 15:38:28
00
no ved ,chlapci,prezradte čo je to teda za stranu,nech máme prehľad.
06.09.2014 - 15:58:01
00
Tak krajne ľavicová, Tadeáš? A nie je to skoro jedno? Krajná ľavica a krajná pravica majú prekvapivo k sebe blízko. ja si predstavujem politické spektrum graficky na neuzavretej kružnici. A tam stačí malá iskierka a krajný pravičiar preskočí ku krajnej ľavici, alebo aj naopak. Na pochopenie toho netreba mať ani odžité.

Alebo chceš tvrdiť, že SHO je štandardná politická strana?


Naposledy upravil laco dňa 06.09.2014 - 16:34:00, celkovo upravené 1 krát.

06.09.2014 - 16:32:51
00
parádne prirovnanie s tou kružnicou.
06.09.2014 - 16:34:00
00
Laco,
takých zoznamov sme už mali... Každého nepriateľa režimu treba dať na zoznam. Ach metódy máte stále rovnaké ;)


Kazdy ma svoj zoznam, ze? http://www.sho.sk/clanok/1068/zoznam-zradcov-slovenskeho-naroda Ten tvoj nezverejneny by ma zaujimal. Kolki z nas tam sme?
06.09.2014 - 18:20:28
00
A ty sa čuduješ, že 80% ľudí je prorusky naladených? Veď to do nás hustili 40r. denno denne, takou intenzitou o ktorej nemáš asi ani poňatia. A to sa rozsieva v rodinách škole atd.
Ešte 40 rokov potrvá kým pochopí tento národ ako to v skutočnosti je.
06.09.2014 - 18:25:33
00
vikino1 najpr by som sa opytal na metodologiu toho prieskumu. Ked sadol do krcmy medzi svojich, tak sa nedivim. Teda aby som sa priznal, ked to po sebe citam neviem ci ho slovo metodologia neurazi.
06.09.2014 - 18:29:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up