ale to asi nie :D, hladal som univerzálny bike a verím že som vybral dobre, ale nikdy nehovor nikdy :
09.09.2014 - 17:13:14
00
Laro22 Neboj neolutujes. Nedavno som riesil podobnu dilemu (z Big Nine na Fulla) akurat Epic som vylucil za zaciatku, chcel som trail bike. Camber je podla mna univerzalnejsi bike ako Epic, akurat v strede medzi Epicom a SJ. U nas je trochu v uzadi za Epicom a SJ ale v inych krajinach je to najpredavanejsi 29 full od Speslu, resp bol, neviem ako je to tento rok. Nerve 29 je mu velmi podobny.
Nakoniec som skoncil s 120mm od Treku co je trosku iny bike ale ani tu pohupovanie nie je zjadny problem. V pripade polohy climb o nom ani nevies (pohyb je cca 2mm ked sa nesustredis ani nevies ze sa tlmic hybe). Skoro stale jazdim Trail, aj na ceste, vynimocne prepinam na climb v meste ked potrebujem svihat na krizovatkach, pripadne na asfaltke do kopca.
Co sa tyka rychlosti, tiez som mal rovnake obavy lebo rad uhanam aj po asfalte. Bike je o trochu pomalsi na asfalte, no skor kvoli plastom ako full konstrukcii. Su hrubsie s hlbsim dezenom na makkej zmesi. No nie je to vyrazny rozdiel, stale je to rychly bike. :-)
09.09.2014 - 17:54:00
00
Díki za info, na Canyone bude aj rýchlejší plášt v predu ako som mal na Bignine- paradoxne :D
09.09.2014 - 17:57:54
00
keyboard_arrow_up