Boli to biskupice a uprostred sezóny. Ale vzali to hneď s tým, že mám skúsiť dojsť tuším cca za 45 min. (čo oceňujem). Netvrdím, že malo ísť o to najbežnejšie "podoťahovať/namazať" a už vôbec nie zadarmo, najmä ak bolo nutné/vhodné vyhodiť a nahodiť stred. Ale hneď jak majster výdajca začal zkraja oblbovať počtom šróbov na kľukách dochádzala mi trpezlivosť. Pritom mňa neni ťažké spracovať technikalitami, do ktorých nevidím, lenže chlapci nič pádne na stôl nedali. Isteže, nemal som v úmysle odoprieť im tie $, pretože proste cenu si treba dohodnúť vopred aspoň orientačne aj pri takejto prkotine. Teda aspoň v biskupickom športservise určite! :)

Mimochodom, u mňa to bola nešťastná vínimka lebo inak servisujem na inom mieste k veľkej spokojnosti.
29.09.2014 - 02:47:30
00
Dneska sa plánujem pustiť do vyčistenia stredového zloženia, tak ti potom poviem na ako by som to ohodnotil..
29.09.2014 - 07:04:14
00
Isteže, nemal som v úmysle odoprieť im tie $, pretože proste cenu si treba dohodnúť vopred aspoň orientačne aj pri takejto prkotine.

Nemusis si nic vopred dohadovat, staci si precitat cennik :)
http://www.sportservis.sk/sites/default/files/sites/default/files/uploads/cennik.pdf
Oprava/výmena stredového zloženia 12,00 €
29.09.2014 - 07:42:42
01
Ale veď pokojne zameňme slovo "dohodnút" za "ujasniť si". A ujasnené už mám, aj čierne na bielom vďaka tebe, že iba dostať uvolnené posunuté SRAM GXP integrated stredové zloženie do správnej polohy vyjde na 12 eur. Ale aby som bol férový, pri krátkej slovnej výmene nevynechali ani argument, že na stredové zloženie treba špeciálny kľúč!


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 29.09.2014 - 13:47:48, celkovo upravené 1 krát.

29.09.2014 - 12:09:04
01
mne sa stalo v kaktuse asi este cca v 2007-mom, sa mi uvolnili hollowtech na LXkach, prva otazka ci som to kupil u nich. kedze nie, tak mi nepomohli, kupil som v sportservise kluc na kluky a mam to.
29.09.2014 - 13:34:54
00
najlepsie je taketo jednoduchsie veci si robit sam doma. oplati sa to, lebo jednak to mas spravene ovela rychlejsie a jednak to mozes urobit hoci aj o polnoci tesne pred dnom vyjazdu ci cyklodovolenky.
na tazsie veci je dobre mat jeden alebo dva overene servisy, a chodit tam pravidelne, aby ta poznali - vtedy idu veci jednoduchsie. to je asi pripad aj capula, ked vyssie pise, ze chodi len do sportservisu v petrzalke, zrejme ho tam uz dobre poznaju a tak mu spravia opravu aj narychlo zadarmo.
29.09.2014 - 14:30:40
02
Sportservis pod.biskupice znama firma. Dobre si pisal ze treba ujasnit veci. Mne uplne v pohode nauctovali 38 eur za vypletanie kolesa, lebo mavic crossride je koleso special LOL. A ten cennik je ti nahovno, ked mi uctovali podla cenniku vyplet kolesa special 25 eur a este to vynasobili krat 1.5 lebo nejakemu neschopakovi to trvalo hodinu a pol... treba veci robit doma, a nelutovat peniaze za drahe naradia... ked ti uz uctuju 1.5 za montaz kolesa xD ze 10 sekund xD no a ked mas fakt ze problem neriesitelny, tak jedine turbike.... v sirokodalekom okoli...
29.09.2014 - 16:38:27
00
No ja som bol dva krat v servise s bikom a dva krat som nebol spokojny raz z toho bolo aj v sportservise v p.b...Chcel som si dat odvzdusnit brzdu pozeram na nete ze za to pytaju 10e takze to som ochotny obetovat...bolo mi povedane ze ete sa to moze troska navysit ale tak dohodli sme sa na cca cene 15e....no finalna cena bola skoro 30e, skoro ma ***** na mieste...nauctovali si

montaz,demontaz kolesa 1,27
monatz, demontaz platniciek 3,40
odvzdusnenie 8,50 (som dostal zlavu z10e lebo mi dali nove platnicky aj ked som im povedal ze nechcem)
nastavenie brzdy 5,10
brzdove platnicky 5,6
olej 3,4
splou 27,27e
najviac ma dostalo preco nove platnicky ....lebo by inak servisak nemohol nastavit brzdu WTF!!!

ja neviem oni si myslia ze som uplne ***** a asi aj som lebo som im to zaplatil a uz nikdy viac tam nepridem
a ako by nestacilo tak to spravili nachuja lebo za chvilu zas zmakla a tak ze absolutne nebrzdila...no ale to som bol cez vikend takmer mimo civilizacie...no a hladaj tam niekde v dedine mineralny olej....tak sme sa skamosom opili a spravili tu brzdu tak ze odvtedy nepovolila ani o trosku....jedinu chybu s ktorou som ratal ze nebude mat dorby topad bolo to ze dali sme tam dot4...aj tak som chcel menit brzdy :) len teraz som o 30e zbytocne chudobnejsi
03.11.2014 - 23:33:55
00
Oni su zvyknuti na *****, co sa v tom vobec nevyznaju, ktorym v klude povies ze nevedia nastavit brdzy bez toho aby nerozobrali cely bike. Oni su uz uuuplne ako znackove servisy(skusenost len Renault a skoda :D ) kde ti nauctuju aj kavu sekretarky, a pri vymene h7 ziaroviek aj montaz-demontaz vyfukoveho systemu... lol
04.11.2014 - 11:58:17
00
neviete či ešte vykúpia bicykel na protiúčet? vďaka
17.01.2015 - 23:00:34
00
Ahojte. Dnes som bol na garancke so Scalpelom v podunajskych, u mna spokojnost. Mili pani, aj servisak aj prijimaci technik, vsetko bez problemov.
24.02.2015 - 19:23:47
00
Tak je to vacsinou, ked kupujes alebo servisujes bike u nich kupeny, problemy nie su nikde
Ale s pristupom sportservisu som spokojny //ten v petrzalke som skusal//, no servisujem inde, ale celkovo prijemny personal aj v pripade, ze nejdes obuchat peniaze/velke peniaze :)
25.02.2015 - 07:51:59
00
Ja chodím do Športservisu v Petržalke vždy keď niečo potrebujem. Čo sa mna týka 110% spokojnosť. Všetko opravia vždy kvalitne a dobre. Bicykel tam kúpený nemám. Neťahajú zo mňa peniaze a už par krát mi drobnosti ktoré síce majú v cenníku urobili aj zadarmo. Cením si to. Viacero mojich známych si u nich kúpilo na moje odporúčanie bike. Nedávno kamarát reklamoval že u ných kúpený bicykel vŕzgal. Prakticky za jeden pracovný deň problém odstránili (žiadnych 30dňí na reklamáciu). Personál je ústretový a príjemný a vždy dobre poradia. U mňa naozaj maximálna spokojnosť.
23.04.2015 - 08:22:11
00
Ahoy! Teraz v nedelu budu mat chalani zo sportservisu test day na zeleznej, na luke Snezienka a budu tam aj Rocky Mountain testovacky B-)
01.05.2015 - 09:01:45
00
Bol niekto pominule roky na testovacke? Rozmyslam, ako to maju s pedalmi? Vsetko SPD, platformy? Myslite, ze ked pridem s vlastnymi pedalmi, tak mi prehodia alebo dovolia vymenit? :-)
02.05.2015 - 13:46:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up