uff 34z prevodnik? ideal na am jazdenie? mozno tak dole kopcom...

:) no to záleží asi od kondície a treba si uvedomiť že kazeta má iný rozsah (10-42 z) ako pri 10, 9 stupňových systémoch ;) ale pre niekoho zo slabou kondičkou to asi nebude to uznávam, no v prípade potreby sa dá vymeniť prevodník za menší. Proste iný systém aj keď 2-3 prevodníky sú určite univerzálnejšie.
01.10.2014 - 12:40:12
00
Tak si to hod do kalkulacky a spocitaj prevod. ;) A este 27,5" kolesa, co malicko tiez pritazi. To je pre profikov, urcite nie pre normalnych ludi na nejake celodenne jazdenie. Jasne, da sa vymenit, za 28z alebo take nieco, ale potom je otazka, ci nebude chybat tazsi prevod pri presunoch...
01.10.2014 - 12:44:20
00
ten Trance x má fajn geometriu,ale tá vidla nič moc,ďalej ten rám a kolesá na skoky pre 100 kg bikera neviem veru ... vidla sa vymeniť dá,ale je to ďalšia investícia.okrem toho je tam ten hlúpi atypický tapered rozmer Giant modelov 2014,treba aj hlavové a predstavec ...
ten Radon je fajn,ale v tej cene je ten Point v karbóne+PIKE,extra tuhé kolesé-ráfiky su UST kompatibilné WTB Freq. i 25 (to je vnútorná šírka rafika,nahodenie bez duší som spravil bez problémov)
ešte by som spomenul,že Point má zadnú stavbu virtual,funguje špičkovo,ani pri odomknutom tlmiči nepohupuje,žehlí výborne-na tvojom mieste by som obvolal predajcov,či ho nemajú skladom,išiel by som ho vyskúšať-ver mi,už som pojazdil hocičo,smelo sa môže zaradiť medzi špičku vo svete(inak ten rám vyrába renomovaný výrobca rámov z Taiwanu ASTRO)

Super ked niekto vie aj zdovodnit vyber. Ake biky si jazdil? Nie je problem na tom Pointe od jazdit aj dlhsie vyslapi 60km +. Stale viac sa mi paci. Este mi napis aku velkost si kupil a tvoju vysku ja som tak nejak ha hranici velkosti tranca mam L a je mi akurát no tabulkovo som M vysku mam 176., nohy vnutornu dlzku 84 no dlhsie ruky 71
01.10.2014 - 13:26:26
00
ten Trance x má fajn geometriu,ale tá vidla nič moc,ďalej ten rám a kolesá na skoky pre 100 kg bikera neviem veru ... vidla sa vymeniť dá,ale je to ďalšia investícia.okrem toho je tam ten hlúpi atypický tapered rozmer Giant modelov 2014,treba aj hlavové a predstavec ...
ten Radon je fajn,ale v tej cene je ten Point v karbóne+PIKE,extra tuhé kolesé-ráfiky su UST kompatibilné WTB Freq. i 25 (to je vnútorná šírka rafika,nahodenie bez duší som spravil bez problémov)
ešte by som spomenul,že Point má zadnú stavbu virtual,funguje špičkovo,ani pri odomknutom tlmiči nepohupuje,žehlí výborne-na tvojom mieste by som obvolal predajcov,či ho nemajú skladom,išiel by som ho vyskúšať-ver mi,už som pojazdil hocičo,smelo sa môže zaradiť medzi špičku vo svete(inak ten rám vyrába renomovaný výrobca rámov z Taiwanu ASTRO)

Super ked niekto vie aj zdovodnit vyber. Ake biky si jazdil? Nie je problem na tom Pointe od jazdit aj dlhsie vyslapi 60km +. Stale viac sa mi paci. Este mi napis aku velkost si kupil a tvoju vysku ja som tak nejak ha hranici velkosti tranca mam L a je mi akurát no tabulkovo som M vysku mam 176., nohy vnutornu dlzku 84 no dlhsie ruky 71
01.10.2014 - 13:27:46
00
geometria je fajn,takže dlhé výjazdy nie sú problém-ale treba mať v nohách,predsa len váha cca 14 kg v strmých výšlapoch je trochu cítiť ...
ja mám L-ko na moju výšku 185 cm sedí ako uliate,na výšku 175 cm skôr asi M-ko,treba vyskúšať-predajcov CTM je plno,len či ho budú mať na predajni-počul som ,že už je len pár kusov
01.10.2014 - 13:57:37
00
Mal som Giant Trance aj Reign, ale Trance pre 100 kg chlapa urcite nie je. Ani na traily a na skoky ani nahodou.
01.10.2014 - 18:56:47
00
Jazdi sa s nim super ale vyssi zdvih by bol pre mna lepsi
01.10.2014 - 19:05:12
00
To ti verim, ale ten bike nie je stavany na taku zataz. Za 2-3 roky pri cca 2000-3000 km rocne v terene sa ten bike rozsype. Sak si ho nechaj ako XC a kup si Giant Reigna 2015, tam mas kolesa 27,5 a vidlu Pike zdvih 160. To je bike na tvoju vahu do terenu. Len ten uhol 65 stupnov trochu prehnali, ale to je zase ina tema. V kazdom pripade mat Trance a kupovat zase Trance len s vecsimi kolesami a zdvihom, to nedava zmysel. Ja na tvojom mieste by som ten Trance rychlo predal.
01.10.2014 - 19:27:37
00
keyboard_arrow_up