JohnySVK: na zvyraznenie, upresnenie myslienok su tu emotikony. ;-)
06.10.2014 - 19:49:10
00
ten kto nechal na pni pred koncom trailu z BK dusu s papierom "vezmi si ma ked si pichol" odkazujem dik, fakt sa hodila, dnes som tam nechal taku istu a pridal jeden carbo gel...

fuha ze som tam dnes nic nevidel a dokonca nikoho nestretol.. asi som bol moc skoro cca 15tej .skoda lebo predajzdec by sa mi tam hodil takto ked som isiel druhy krat tak idem ako pokakany lebo neviem co kde je :(
06.10.2014 - 20:59:04
00
Vacsiu kravinu som uz davno necital.
70 rocne babky, ktore chodia na bicykli do obchodu a na cintorin, budu chodit do kurzov...a sukromni skolitelia so statnou licenciou sa na tom dobre nabalia.
Pripada mi to, ze poniektori rozum pri nasadnuti na bike asi nechavaju doma. Ved jazdim tak, aby som vedel vcas a bezpecne zabrzdit, prip. sa prekazke vyhnut.
A ked uz sme pritom, tak plati nepisane pravidlo, ze zjazdujuci jazdec ma povacsinou vacsi rozhlad a rychlejsie zmapovanu stopu (musi pozerat a vyhodnocovat daleko dopredu) a preto sa vyhyba on. Nie vzdy sa to ale da aplikovat (jedna stopa + rygol) a preto je to o vzajomnom ocnom kontakte a dohovore.
Potom mozme zaviest povinne skolenia aj pre chodcov. Nie kazdy pozna pravidlo, ze na chodniku sa chodi vpravo.
:tmi:

Neboj Romanko.Určite sa bude dať vybaviť ten cyklo vodičák za nejaké všimné,tak aby si ho určite spravil!;-)
06.10.2014 - 21:07:49
01
fuha ze som tam dnes nic nevidel a dokonca nikoho nestretol.. asi som bol moc skoro cca 15tej .skoda lebo predajzdec by sa mi tam hodil takto ked som isiel druhy krat tak idem ako pokakany lebo neviem co kde je :(


no ja som jednu zbalil vcera cca o 17:30 a dnes cca o4 nechal oranzovu skatulu tam ja...
06.10.2014 - 21:12:13
00
Robeno: som ochotny dat max. balik zrnkovej Popradskej kavy z vypredaja :-P
06.10.2014 - 21:19:42
00
ja som dnes diviaky nevidel, ale za to ma par metrov nahanala liska, na asfaltke pri Slivovi. bola uz tma, ale periferne som ju zbadal ako vystartovala, po chvili som zastavil a ona odbehla naspat do lesa. Divne :^) a nemal som so sebou ziadnu slaninu ani nic podobne
06.10.2014 - 21:50:43
00
hehe si musel dobre nadavat :D ale zle je to len v tej dolnej polke, potom je to uz ok

ja som sa trochu zamotal este vo vinohradoch, lebo som objavil nejaku cestu, co sa tvarila ako skratka, svina jedna :swear: a viackrat som musel zastavit a pozriet do mapy, ze kde vlastne som a potom som uz bol v casovom strese, tak som musel hore kopcom dupat
06.10.2014 - 22:45:04
00
Mna dnes zase "nahanali" lesni paraziti a ja som zaroven spolu s nimi "nahanal" jelena.
Idem si po sirokej vrstevnicovej lesnej ceste a zrazu sa z vedlajsej celkom strmej zvaznice vynorili lesni paraziti na nakladiaku s korbou a privesom plne nalozenymi gulatinou a vydali sa mojim smerom. Zrychlil som, nech im ani nenapadne predbiehat ma a po chvili sa zrazu z lesa napravo asi 10 m predomnou vyrutil somar jelen, ktory ma predpisy o vychadzani z miesta mimo cesty zrejme uplne v pecku. Ja hned brzdy, fleky a so strachom pozeram, ci sa odtial nahodou nevyruti nejaky jeho kolega, lebo ten by si to uz napikoval rovno do mna, alebo by ma musel preskocit. Nastastie to bol asi samotar a ja som zase zrychlil, lebo za mnou uz hmrotala scania :?: plne nalozena drevom. Po chvilke sa mi pred lesakmi podarilo vybudovat slubny naskok. Cesta sa medzitym otocila okolo doliny, ked tu zrazu pozeram, ako si ten isty somar jelen trieli lesom nalavo kusok podomnou. Kedze splasene kopytniky VZDY unikaju presne tym istym smerom, ako idem ja a potom si zmyslia, ze mi cestu skrizia, tak som uz s napatim pozeral nalavo do krovin a cakal, kedy odtial ten inteligent vyskoci. Zas to bolo cca 10 m predomnou, cize moje rozhodnutie operativne spomalit bolo spravne. Takze nakoniec vsetko dobre dopadlo a biker ostal syty, aj jelen cely 8) alebo naopak? (len z toho lesa furt ubuda :worried: )

Btw. tento pribeh sa vlastne ani neodohral v MKarpatoch, takze to je dost velky OT :lol:
07.10.2014 - 00:26:29
01
na jazdenie v noci su tu ake nazory? V oktobri je Danielia ruja, a srnec asi nebude daleko od toho tiez. Podla mna aj polovnici maju mat sancu si zasportovat a mozno aj nejake tie polena cez single potom v lete ubudnu ...
07.10.2014 - 00:45:42
00
ja s tym nemam nejake problemy, teda aspon doteraz som nemal. Len sa treba psychicky pripravit na jelenie rucanie, ale napriklad aj na to, ze ta moze napadnut postreleny diviak.
A samozrejme ak ti v lese nejaky flintos povie, ze tam je polovacka, tak sice mozes byt nastvany, ale je lepsie ho pocuvnut a ist inam.
07.10.2014 - 00:56:14
00
na jazdenie v noci su tu ake nazory? V oktobri je Danielia ruja, a srnec asi nebude daleko od toho tiez. Podla mna aj polovnici maju mat sancu si zasportovat a mozno aj nejake tie polena cez single potom v lete ubudnu ...

Uzasny sport -rozbit sa na sracku a potom strielat na vsetko co sa pohne :-( (co mozes byt aj ty a pod)
takze v noci by som nejazdil uz, mozno tak vecer do 10tej. potom uz mas riziko zbludenych guliek
07.10.2014 - 09:39:11
00
Zdravím, niekto, kto mi vie potvrdiť, či je na OMV pri Tescu Lamač kompresor? :) Vďaka.
07.10.2014 - 12:13:22
00
Je
07.10.2014 - 12:25:16
01
ako najlepsie z pezinka na babu? Ta modra znacka je v pohode prejazdna, ci radsej po asfaltke? Planujeme ist z baby az na kamzik, len sa potrebujeme z PK dostat nejako na babu..
07.10.2014 - 14:26:03
00
Modra bola vzdy v pohode :) a cela slapatelna :) ale vacsia zabava je modra smerom dole :)
07.10.2014 - 14:47:57
01
keyboard_arrow_up