Ja by som šiel do niečoho takéhotohttp://sk.sportsdirect.com/under-armour-armour-coldgear-mock-top-mens-427198?colcode=42719818
13.10.2014 - 20:04:13
00
minule som videl nieco za dobre ceny v sportisime, akurat vypredajove ceny = obmedzena ponuka velkosti = zas si nieco kupila iba zena :D
13.10.2014 - 20:12:22
00
urcite sa oplati nieco zainvestovat, ono ti to nejaky cas potom aj vydrzi, tie lacnejsie maju tendenciu sa vytahovat alebo parat. samozrejme cena nie vzdy odraza kvalitu... Podstatne je aj na co to chces vyuzivat, ine potrebujes na beh a ine na lyzovacku alebo turistiku. Tiez zalezi co na to oblecies, darmo si kupis funkcne termopradlo ked na to das bavlnenu mikinu.
Ja osobne uz taketo termo ani nepouzivam, v lete mam volnejsie lahke oblecenie z rychlo schnuceho materialu, ak je chladnejsie mam termo z merino vlny, to sa mi osvecilo najviac (cena je ale dost vysoka) pouzivam rovnake oblecenie na turistiku, bike aj lyzovanie a nemam s tym problem.
13.10.2014 - 20:22:46
00
Nieco som minuly rok kupoval tu - www.termovel.sk a zatial som spokojny. Vyrobene v SR. :)
13.10.2014 - 23:11:17
00
aj slovenka ma co to v ponuke: http://slovenkabb.sk/eshop/kategoria_produktov/termo-oblecenie/pohlavie/0
14.10.2014 - 08:10:13
00
Ja by som pri týchto cenách určite šiel do Craftu http://www.suncycle.sk/sk/katalog/oblecenie/funkcne-pradlo/81?id_vyrobcaFilter=127 zo značkou max. spokojnosť. Mám vyskúšaných viac značiek termo bielizne a podľa mňa je tu najlepší pomer cena/kvalita - zvlášť pri takýchto akciach.
14.10.2014 - 12:34:37
00
Už na rôznych portáloch odznelo na tému tovar z Lidlu debát, že by aj na Bibliu bolo, ale ja aj tak pridám.... Čo sa týka vrchnej cyklo vrstvy, nevyjadrujem sa, neskúšal som, ale kompres, termo a softshell vrstvy sú vynikajúce a prirovnanie najlepší pomer cena - kvalita by malo byť práve tu (ale tisíc ľudí, tisíc názorov)... Samozrejme, že sú aj kvalitnejšie (a tým pádom aj drahšie) výrobky, ale napríklad ja som zvolil cestu takú, že mám 5 kompletných sád kompresu (tielko, tričko, spodky krátke, spodky dlhé) a 3 sady termo, za cenu troch dielov X bionic, a tým pádom nemusím riešiť problematiku, či prať 3x do týždňa, či raz do mesiaca atď.... Ale toť len môj názor, nie každému sa chce vyčkávať na akciu a potom sa tam s babkami pretekať :-)


Naposledy upravil Nazgul dňa 17.10.2014 - 17:32:30, celkovo upravené 1 krát.

17.10.2014 - 17:30:13
02
Ako píšeš, tisíc ľudí, tisíc názorov :) mám takú skúsenosť, že keď som skúšal nejaké lacné termo tričko povedzme za 10 € tak mi nikdy nesadol strih a aj materiál nebol na pokožke moc príjemný. Osobne si radšej priplatím za nejakú normálnu (nie nejakú extrémne predraženú) značku ktorá mi dobre sadne a v ktorej sa cítim dobre ako neskôr ľutovať pár ušetrených € :)
18.10.2014 - 11:05:15
00
Potom mám asi šťastie, že som tak nejak konfekčná veľkosť :-) PS: Pochopiteľne, že s Craftom sa LIDL zrovnávať nemôže....
18.10.2014 - 11:42:25
00
ja som s funkčnym pradlom zacinal v roku 1995. vtedy to bola novinka (ten material) a na etikete vzadu bolo napisane ALAE LUPULI. z tohto obdobia mam spodky, boxerky, tričko a natelnik som rozbil (suche zipsy na loketnikoch) - dotrhane rukavy. s tymto som spokojny.
potom som si kupil v slovenke nahradu zaň. nie som s tym spokojny. sestra mi kupila onehdy pod strom nejake new line ? to tiež stoji za prd.
mam aj z lídla ale to nosim vyhradne na hokej a su to spodky.
ale kraľ medzi tými čo mam je natelnik devold active merino. je to na chladnejsie prostredie a nosim ho na kajak a bajk v jeseni a skoru jar.
26.11.2014 - 12:47:59
00
potom som si kupil v slovenke nahradu zaň. nie som s tym spokojny. sestra mi kupila onehdy pod strom nejake new line ? to tiež stoji za prd.

v slovenke robia (robili) velmi vela druhov spodneho oblecenia, zdaleka nie vsetky su vhodne na sport, niektore s obsahom bavlny, resp. s vyssim obsahom bavlny su urcene na bezne nosenie
v minulosti som pravidelne chodil kupovat priamo do podniku, teraz uz nemusim :D
najlepsie co kedy v tomto smere sili bolo spodne pradlo urcene pre norske silove zlozky
26.11.2014 - 15:40:57
00
andrej25 ano, ak im nor dodal aj svoj material, co predpokladam, že aj tak bolo. toto co mam zo slovenky je a lá tropiko-riedke......tam nie je bavlna. uz by som to nekupoval. aspon, že to nebolo drahe.
28.11.2014 - 08:45:43
00
sloveka uz peknych par rokov nema vlastnu pletiaren, takze vsetok material nakupuju a ako som pisal, bolo toho vela druhov. mam aj tenucke aj hrubsie. urcite by som nepovedal, ze tie, alebo one su zle, skor sa da povedat, ze su urcene na inu intenzitu :)
ja som to niekedy kupoval za totalny bagatel, bud kusy ktore nepresli vystupnou kontrolou, alebo ked usili pre nejakeho zahranicneho objednavatela privela.
28.11.2014 - 08:52:36
00
velmi diplomaticky povedane.
funkcne pradlo na inu intenzitu. :-) vhodne pre farara pocas omše alebo podobne dynamicke povolania.
28.11.2014 - 12:17:04
01
Tak ine je dupat na bicykli, ci ist napr. na beznu rodinnu turistiku atd.
28.11.2014 - 12:22:52
00
keyboard_arrow_up