Zdravím, poradí mi niekto, ktorá verzia Garmin connectu spolupracuje s XP? Ďakujem.
15.10.2014 - 11:01:55
00
Ak by mi prezradíš, kde nájdem označenie verzie, tak ti to napíšem...Mne pod W-XP funguje aj stará verzia, aj nová verzia, aj Garmin Express. Ten ma len upozorňuje, že XP nie sú už podporované a mal by som prejsť na novšiu verziu okien. Ale synchronizáciu vykoná.
15.10.2014 - 23:49:41
00
ivo Mal si skôr na mysli Garmin Express. Garmin Connect je totiž cloudová aplikácia, neinštaluje sa do tvojho počítača. Inštaluje sa Garmin Express, ktorý slúži okrem iného na to, aby si mohol pripojiť svoje zariadenie (nepíšeš aké) k PC a súčasne sa postará o synchronizáciu tvojich dát s Garmin Connect.

Toť úvod. Otázka je, prečo ťa zaujíma nejaká verzia, niečo ti nefunguje? Máš nainštalovaný Service Pack 3 pre Windows XP?

Normálny postup je popísaný tu: http://connect.garmin.com/sk-SK/start
Urob, čo tam píšu.

JoKo, verziu zistíš, keď si spustíš Garmin Express a v okne vpravo hore klikneš na také ozubené koliesko. Aktuálna verzia je 3.2.19.0.
16.10.2014 - 08:55:34
00
Sorry za ten connect :). Kamarát kúpil žene hodinky, má xp a súčasná verzia, čo mu natiahlo, 3.2.19.0 mu nefunguje. Na mojom Win7 to šlo v pohode. Skúšal som googliť, ale moc to nepomohlo, preto skúšam, či nejaký užívateľ na fóre má nejakú staršiu verziu, ktorá je funkčná a následne niekde stiahnuť tú konkrétnu.
16.10.2014 - 11:07:22
00
http://garmin-express.en.uptodown.com/old
http://garmin-express.software.informer.com/2.1/
16.10.2014 - 11:34:30
00
Aká otázka, taká odpoveď... Mne je jasné, že keď prehliadač komunikuje s XP a prehliadač komunikuje so stránkou Garmin Connect, tak ma nezaujíma verzia a pri nekomunikácii nemôže byť chyba v operačnom systéme... Skôr som predpokladal, že problém má medzi Garminom a PC, avšak mne Connect fungovalo v všetkých verziách 2.4, 2.5 a teraz aj 2.7 bezproblémovo.

S Expressom mám len jeden problém - v nastavení (ten zubatý krúžok) mám zafajknuté naštartovanie Expressu pri pripojení zariadení, avšak to sa ešte nepodarilo. Musím si pekne kliknúť na ikonu vytiahnutú na ploche.
16.10.2014 - 21:29:24
00
To automatické spustenie Garmin Express som neskúmal. Nie je však podmienkou, aby bežal na pozadí? Niekde v nastaveniach zaškrtnúť aby sa spúšťal pri štarte Windows a súčasne aby sa jeho okno otvorilo pri pripojení zariadenia.

Ja vlastne Garmin Express ani nepotrebujem, pretože aktivity a dráhy synchronizujem iba cez wifi. Akurát pri tých dráhach sa mi nepáči, že na to musím ísť takou akože okľukou. Nikde v Garmin Connect som totiž nenašiel priamy import GPX súboru dráhy (mnou v PC vyklikaná trasa, ktorá mi bude slúžiť na navigovanie). Tento GPX súbor najprv importujem ako aktivitu a potom ju musím uložiť ako dráhu. Následne túto kvázi aktivitu zo zoznamu aktivít zmažem.

Neviete niekto poradiť jednoduchší spôsob importovania dráhy (plánovaná trasa) do Garmin Connect??? Podmienkou je, že EDGE 1000 sa nesmie pripojiť k počítaču drôtom. Komunikácia s Garmin Connect môže byť iba bezdrôtová.
17.10.2014 - 19:20:17
00
V novej verzii Garmin Connect v zozname aktivít nájdeš v ponuke "manuálne odoslanie", vyberieš súbor .gpx a spustíš import. Otázka je ale prečo? Vyklikaná trasa sa dá nakopírovať do navigácie priamo vo formáte .gpx do súboru New Activities, po zapnutí sa prehrá do súboru Coursies automaticky. Zapneš a ideš...:-)
18.10.2014 - 15:47:10
00
To všetko, čo píšeš, viem. Díky, ale ... ja to chcem bez kábla. Bez kábla to do New Files nedostaneš. Do activities som písal, že GPX importujem. Je to však okľuka. Ja nechcem importovať aktivitu, chcem importovať dráhu. Keď to robím ako import aktivity, tú musím potom uložiť ako dráhu a aktivitu vymazať, aby mi nekazila štatistiku. Ale to sa už opakujem.

Vie niekto ako naimportovať dráhu PRIAMO do Garmin Connect, ktorú si napr. vyklikám v mobile v Locuse? K dispozícii je len mobil a nič viac.

Takto naimportovanú dráhu si potom s Edge hocikedy, aj neskôr, zosynchronizujem cez wifi.
18.10.2014 - 17:11:00
00
@Laco: skus Uploader for Garmin https://play.google.com/store/apps/details?id=com.carlopescio.uploader V popise pisu ze vie gpx,fit, tcx importnut zo sd karty a odoslat na garmin connect cloud. Takze v locuse vyklikas trasu, ulozis na sdkartu/internu flash a Uploader by to mal vediet nacitat a poslat do garmin connectu. Po synce by to uz mala vidiet connect mobile apka a mozes syncovat do Edge. A moznoze to vie poslat do Edge aj priamo, vyskusaj.
01.12.2014 - 08:16:03
00
Zdravim, da sa do garmin connect pridat stare vybavenie ale s tym ze ho vyradim od 18 Apr 2019 skusal som zmenit cas i v pc a nepomohlo ...potom od 18 apr mam nove vybavenie
24.08.2019 - 14:51:27
00
@Laco: A cez webový Connect ti to nefunguje? Tréning/ Dráhy/ Importovať a potom dráhu uložiť a "odoslať do zariadenia". To odoslanie do zariadenia vie aj mobilný connect
26.08.2019 - 11:54:25
00
keyboard_arrow_up