no myslel som tie Pro-cka, ani tie som nevidel v bikepro ani v kaktuse ako W...
v NR take maju,tie Wcka mi odporucil kolega,po kupe bajku som nebajkoval skoro 2-3 tyzdne,mal som dillemu,kedze som nemal vhodne tretry :(
potom som meral cestu LV-BA do Kaktusu,nech mi poradia ohladne tretier,ze vsetky,co som skusal ma tlacili na narte a na boku,a oni trtkovia ma tam presviedcali nech si kupim SIDI,ze to je naj kvalita,troska som si to tam s nimi vydistkutoval aki su amateri a odisiel
takisto skusenost cestou cez NR :D po istom case som bol v NR Metre a zabrdol som aj do NR cyklo obchodu,a pozeram,ze maju na policke Wckove,zavolal som si ho a opytal so sa ho,preco mi neporadil vtedy tie Wckove,kukal na mna, a povedal,ze som bol prvy clovek,ktory mal take problemy,a vtedy o nich ani nevedel :D
mne ich museli objednat takisto u nas,ale to som apeloval na nich ja,ze take chcem
21.02.2013 - 09:52:15
00
ok dik, dobre vediet :) v tom kaktuse som tiez nemal nejak dobry pocit z ich "obsluhy", no uvidime ake budu tieto Ska. Mam nastastie stale mtb tretry takze slapat mam v com :D
21.02.2013 - 10:26:25
00
ice29: presne tieto mam... http://dopice.sk/58X skoda len ze tam nie su tie boa :(
21.02.2013 - 10:30:43
00
hm tieto su pekne supy :) http://mikesbikes.com/product/specialized-74-road-shoes-155433-1.htm
tie som u nas vobec nevidel, aj ked ta cena je uz strasidelna :)
21.02.2013 - 11:15:54
00
vie niekto porovnat upinaci system Boa s Tecno II od Sidi? hlavne micro adjustments.
Da sa Boa jemne povolit a hned dotiahnut bez toho, aby dotiahnutie nepovolilo uplne?
27.06.2013 - 15:51:51
00
V cykloservise v Bratislave www.luca.sk mi tvrdili, ze www.suplest.ch su lepsie ako SIDI. Neviem posudit, nemam jedny ani druhe.
Osobne sa mi zda praktickejsie mat MTB topanky s SPD ako cestne:
Da sa v nich ako tak chodit. Byvam na 4. poschodi bez vytahu, v cestnych s bicyklom v rukach by som bol po prvom schode mrtvy.
SPD pedale mam na trekovom bicykli aj na cestaku. Nechcem mat 2 tipy topanok.
Shimano robi SPD sandale, 4 mesiace v roku bicyklujem v nich, v lete naboso aj na cestaku, v topankach by sa mi potila noha. Drzia menej pevne na nohe, ale nie som pretekar.
MTB SIDI ma lakaju, vyzeraju najlepsie, existuju aj v peknej modrej, ktora by pasovala k mojim bicyklom, ale su dost drahe, Dragon nad 300 a Eagle 5 okolo 200. Co je ale nepochopitelne, na Slovensko ani do Ciech sa v modrej farbe nedovazaju ! Budem si ich teda musiet vyskusat v nejakej predajni v inej farbe a objednat zo zahranicia. Dufam, ze mi budu dobre, ked mnohi pisete, ze su uzke. Za mladi som nosil 8ky topanky, ale vekom pod tou obrovskou vahou sa mi rozcaptali nohy, takze uz roky nosim 9ky. Zatial nosim Adidasy. Mam ich uz davno, kupil som ich, ked ich vypredavali a Adidas odvtedy uz zrejme cyklo topanky nevyraba. Mam jedny priedusne na jar a jesen a jedny mierne vyssie, nepriedusne, ktore nosim v zime.
03.07.2013 - 15:57:24
00
ja som byval v BA na piatom bez vytahu a slo to aj v cestnych v pohode nakoniec :) bal som sa toho ze to bude ovela horsie ale pohoda, nikdy som sa nevyzuval
03.07.2013 - 17:40:34
00
Ahojte, čo hovoríte na tieto tretry http://www.bicycles.sk/shop/tretry/tretry-force-carbon-race-fluo/5545/
21.10.2014 - 16:42:29
00
môžem doporučiť, podrážka je tuhá fest, kvalitou a číslovaním je to cca na úrovni Shimana... akurát moc nevetrajú, takže sa v nich ľahko spotí noha a je nutné vymeniť vložky do topánok (tie čo sú tam sú hádam z papiera :lol:), ale s tým treba počítať... pokiaľ sadnú na nohu tak nie je o čom, pomer cena-výkon je asi najlepší :y:
21.10.2014 - 19:42:56
00
ice29 napísal:
ja som byval v BA na piatom bez vytahu a slo to aj v cestnych v pohode nakoniec :) bal som sa toho ze to bude ovela horsie ale pohoda, nikdy som sa nevyzuval

staci si kupit na cestne kufre gumene chranicky/look/ a nic sa nesmyka a este si aj setris kufre
14.02.2016 - 10:55:53
00
Jazdil niekto tretry shimano a northwave? Píšu,že northwave sú o málo váčšie pri rovnakom číslovaní. Je to tak aj reálne? Dík.
19.03.2016 - 12:35:44
00
No mne sa zda, ze je to naopak, shimana mam o cislo vacsie ako northwave... uz to asi ani nezistim, kedze cisla uz nie je vidiet :-) keby nahodou, napisem zajtra...
19.03.2016 - 21:06:43
00
Môže niekto poradiť či tieto tretry http://www.wiggle.co.uk/northwave-tri-sonic-shoe/ sú kompatibilné s cestnými kuframi, pedálmi shimano? Z textu som vyčítal len kompatibilitu so systémom SPD a cestné pedále shimano sú SPD-SL. Dík
22.03.2016 - 10:53:06
00
malo by to byt, aj na videu na tej stranke ukazuju ako spravit z SPD-SL SPD... aj na obrazkoch su 3 diery do trojuholnika, tak by to malo byt ok:)
22.03.2016 - 11:04:37
00
Ale rozteč tých dier do trojuholníka je rovnaká u shimán a look-ov prípadne ďalších značiek?
22.03.2016 - 12:17:53
00
keyboard_arrow_up