Tu na Myjavských samotách je to o hubu. Vždy len čakám z ktorého dvora na mňa čo vybehne. Je tu fakt móda mať v každom dvore psa. Už mám niekoľko trás, ktoré som musel pozmeniť pre opakujúce sa útoky psov. Malé plemená neriešim, to stači zakričať, poprípade trocha pridať, dajú pokoj pokial sa vzdiališ od ich teritória. Horšie sú tie väščie, začal som nosiť kaser, hoci som ho ešte nepoužil mám aspon lepší pocit keby niečo (kasery sa vždy kupujú 2ks - jeden na vyskúšanie). Najhoršie bolo stretko s ovčiackym psom na Kubíkovom vrchu pod javorinou, vyvinul za mnou rýchosť až 55km/h, chvalabohu som to mal z kopca :-)
06.11.2014 - 09:15:57
00
nemam rad tychto volnych psov. a to nieje len problem dedin. ludia su vsade drbnuty. najradsej mam ked ide niekto po hradzi a pes ide 3 km pred nim. minuole som siel uplne po tme a obieham dvoch ludi este si hovorim ze ani bodku reflexnu nemaju a asi o 1.5km v strebe cestu obrovska cierna doga. Som sa skoro posral. zastavil a ostal stat svetlo mu sietilo do oci tak ani pes nechapal co sa deje. a ked sa konecne dorbal majitel tak mi povedal ze co saskujem ze vsak to je stena. ma skoro *****.
06.11.2014 - 10:35:55
00
ved ak ta stale napadaju tie psyna vyjazdoch, tak co tam nezavolas na policiu alebo co
06.11.2014 - 15:11:32
00
Kua chlapi, piste obcas aj tu diakritiku :D, poldna som rozmyslal, do akej steny si skoro vrazil, az teraz mi doplo, ze je to šteňa :D
06.11.2014 - 18:05:21
05
keyboard_arrow_up