A naco je to na tom "originale" rezim, ktory sa ti prepne do slabsieho modu? :D
14.11.2014 - 13:40:47
00
.....skus aj prazenicku na nom uvarit...snad to pojde.. :)
14.11.2014 - 13:41:42
00
Si robis srandu?A ked v lete pojdes po tme a bude 40stupnov tak to das iba na low rezim aby nahodou sa neprehrial lebo co ak je to fake co nema ani ochranu?Alebo ked pojdes dlhy stupak v bezvetri strmak 2km za hodinu? Tak proste smola co? Opakujem so solarmom co mam doma mozes svietit na max kolko chces bez pohnutia len tak na stole... Budem musiet asi natocit video :D

nerobim si srandu, precitaj si co som napisal hore:
..... zapol som na plny vykon a nechal svietit, ziaden problem nenastal. pri podrobnejsom merani som zistil, ze po par sekundach na Hi klesne odoberany prud = asi je v tom tepelna ochrana.....
14.11.2014 - 13:41:57
00
A naco je to na tom "originale" rezim, ktory sa ti prepne do slabsieho modu? :D


aby sa svetlo ***** ked s nim robis to co ja abo ramon?ze si dovolis ho dat na max.Je rozdiel prehriat a znicit svetlo, prehriat a uz nikdy nezapnut (ako ja vcera) ALEBO prehriat a znizi sa intenzita a svetlo fici dalej no problem a po 2min cca sa prepne same na max resp. p5 do rezimi posledného s najnizsieho. Logiku mi dava to ze som vcera odpalil za 10min fake, logiku mi dava ze sa mi vcera za cely vecer nepodarilo odpalit "original" ale uz som moc popisal uz by som sem nemal pisat :) lebo uz mi niekto pisal ze presviadcam na originali. len sa delim o skusenost a dojmy...
14.11.2014 - 13:48:01
00
Opakujem so solarmom co mam doma mozes svietit na max kolko chces bez pohnutia len tak na stole..

Prečo by to niekto robil? Prečo by niekto stal 2 hodiny na mieste so zapnutym svetlom? Veď je to "bike light". Je úplne normálne a prirodzené, ze si ho človek kúpi na jazdenie a nie na svietenie doma na stole.
14.11.2014 - 13:48:02
00
JAHMANsvk moc to vsetko prezivas. Uzavrime to ze existuju drahsie a lacnejsie solarstormy a okrem ceny mozu v nich byt rozdiely aj v elektronike. Naco to tu dokola riesit.

..inak ani ja nepouzivam fenixa naplno (1200lumenov) lebo tak vydrzi necele 2 hodiny a nechce sa mi v lese vymienat baterky. Na 500 lumenoch 5 hodin je akurat, len obcas zapnem burst na 1800 lumenov ked si chcem prisvietit na srnky ;)
14.11.2014 - 13:52:20
00
preco by to to "origanal" svetlo za 25e nemalo dokazat, ked to dokaze svetlo za 50 na chlp rovnake s vonka? Ze sa neznici? Tak znie otazkaa nie preco by to niekto robil, to ze je to bajk svetlo neznamena ze sa snim musis v kuse hybat :) je to v prvom rade svetlo a nie pohybujuca sa vec sama od seba...Nikde nieje napisane na krabici v navode zarucaku ze so svetlom musis stat a ze sa nesmies pohybovat...to ze vychadzas ze je to bajk svetlo tak musi byt na bajku a este bajk sa musi pohybovat je divne,ze sa neda vyuzit inak, subjektivne pre mna...Preco si nemozem solar (ktory je ale vyhradne na bajk dokonca pozor len na pohybujuci sa bajk!), zavesit na terase na dvore vecer osvietit cely dvor na max rezime a urobit party ?Uprimne mozem bez toho aby som sa bal o jeho zivotnost, preco lebo to mam odskusane, ze sa mu nic nestane, lebo ma suciastky take ako ma mat, aby sa mu to nestalo, lebo je to svetlo na svietenie :)
14.11.2014 - 13:56:29
00
JAHMANsvk moc to vsetko prezivas. Uzavrime to ze existuju drahsie a lacnejsie solarstormy a okrem ceny mozu v nich byt rozdiely aj v elektronike. Naco to tu dokola riesit.

..inak ani ja nepouzivam fenixa naplno (1200lumenov) lebo tak vydrzi necele 2 hodiny a nechce sa mi v lese vymienat baterky. Na 500 lumenoch 5 hodin je akurat, len obcas zapnem burst na 1800 lumenov ked si chcem prisvietit na srnky ;)


Ok skoncil som :) osobne mi ide o to ze ked mam Ferrari chcem ist niekedy aj 250km/h bez toho aby som sa bal ze sa rozpadne a ze nedostane smyk bo ma abs..nato som si kupil Ferrari...v pripade solarstormu za 25e nebolo by mozno lepsie kupit slabsie svetlo co nema dve diody, zvlada to vyssiu teplotu bez toho aby odislo a nemusi svietit az tak silno?Proste svetlo kt mozes pouzivat bez obmedzeni?


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 14.11.2014 - 14:01:49, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2014 - 14:01:13
00
jaaj chlape, uz pises ozaj od veci. jednoducho si mal smolu na vadny kus a teraz si z toho privelmi rozladeny.
jazdil som v noci este s halogenovym svetlom a stacilo mi to, postupne sa vybava vylepsovala az do takeho stavu, ze mam MOZNOST svietit daleko viac, ako potrebujem. dokonca by som povedal, ze privela svetla mi vadi.
namiesto vypisovania si chod radsej vecer do lesa zajazdit
14.11.2014 - 14:01:33
07
plny vykon sa pouziva v zjazde. hore kopcom prepinam na slabsi a nikdy som nemal dovod nechat pustene svetlo na plno a niekde polozene.
uz par stran sa tu riesi kto ma vacsieho :D
14.11.2014 - 14:02:42
00
jazdim skoro kazdy den a kazdy vecer s prace.doteraz na ledsvetielkach :) teraz mozem konecne si uzivat nočny les naplno :) mam pocit ze vadne kusy su vsetky pod 50e :) podla toho co je na nete..nehovor mi ze som mal vadny kus ked som videl obe svetla vedla seba rozobrate a mali v sebe nieco uplne ine, vadny kus nieje ked ti chyba tretina suciastok doslova :) niekde sa ta cena musi odrazit alebo si fakt myslis ze solar za 50 je to iste ako za 25? ja som si predvcerom tiez myslel....nejde o to ci mas dovod to nechat pustene, ale ci to to svetlo zvladne tu funkciu, akou sa chvali doslova..super svietivost, silne svetlo..nase svetlo silno svieti ale musi byt na bicykli, ale bicykel sa musi pohybovat, ale musi ist min 10km/za hodinu. Pozor nikdy nenechavat len tak polozene na max rezime..tak nech to tam aspon napisu ryzovnici :)
Viem ze staci stredny rezim v lese, viem ze sa vykonom zahrieva, viem ze do kopca nemas potrebu na max to vsetko je jasne a logicke no aj viem ze to svetlo nezvlada samé seba :D


Naposledy upravil JAHMANsvk dňa 14.11.2014 - 14:17:34, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2014 - 14:06:17
00
jaaj chlape, uz pises ozaj od veci. jednoducho si mal smolu na vadny kus a teraz si z toho privelmi rozladeny.
jazdil som v noci este s halogenovym svetlom a stacilo mi to, postupne sa vybava vylepsovala az do takeho stavu, ze mam MOZNOST svietit daleko viac, ako potrebujem. dokonca by som povedal, ze privela svetla mi vadi.
namiesto vypisovania si chod radsej vecer do lesa zajazdit


presne tak... tiez jazdim na jednej diode, no name a spokojnost... a radsej jazdim, ako citat tu niektore vlakna :-)
14.11.2014 - 14:14:08
00
4 strany balastu. Mám nejaký SS2 z Číny, jazdím ho 2. sezónu, dolu kopcom naplno a zatiaľ nezhorel. Či je fake alebo nie netuším, rozoberať sa mi ho nechce.
14.11.2014 - 14:16:30
00
jazdim skoro kazdy den a kazdy vecer s prace.doteraz na ledsvetielkach :) teraz mozem konecne si uzivat nočny les naplno :) mam pocit ze vadne kusy su vsetky pod 50e :) podla toho co je na nete..nehovor mi ze som mal vadny kus ked som videl obe svetla vedla seba rozobrate a mali v sebe nieco uplne ine, vadny kus nieje ked ti chyba tretina suciastok doslova :) niekde sa ta cena musi odrazit alebo si fakt myslis ze solar za 50 je to iste ako za 25? ja som si predvcerom tiez myslel....nejde o to ci mas dovod to nechat pustene, ale ci to to svetlo zvladne tu funkciu, akou sa chvali doslova..super svietivost, silne svetlo..nase svetlo silno svieti ale musi byt na bicykli, ale bicykel sa musi pohybovat, ale musi ist min 10km/za hodinu. Pozor nikdy nenechavat len tak polozene na max rezime..tak nech to tam aspon napisu ryzovnici :)


jahman, pre ludi ako ty pisu do navodov pre karavany, ze za jazdy sofer nesmie chodit na wc :-D
14.11.2014 - 14:17:20
07
upne od veci :) ked nieco nejaky výrobok nezvlada tak tu funkciu nema :) lebo ju nezvlada, alebo je to smejd co sa snazi priblizit k niecomu inému :) volodaj rozoberat ho nemusis zapni ho ina na max len tak v izbe a uvidis ci spokojnost... to ze tebe svetlo staci iba na bajku neznamena ze ja ho nebudem pozivat mimo bajku na celovke abo hocikde na max rezime,LEBO mozem a mam to vyskusane, tebe ostava svietit na max len ked ides z kopca zrejme lebo ti to staci,kazdy sme iny a ja tam vidim aj ine vyuzitie ako bike, lebo ma to celovku ale asi budem musiet rychlo utekat aby sa stihal chladit :)
14.11.2014 - 14:23:37
00
keyboard_arrow_up