Caute. V akom stave sa nachadza cesta z Trusalovej na chatu pod Chlebom? Zevraj tam je hodena nova asfaltka. Da sa dostat naspat dole niekde na Martinsku stranu po inej ceste, resp. terenom zjazdnym na hardtaile?
Dik.
13.07.2006 - 13:02:31
00
asfaltka je tam možno kvôli výstavbe sedačky do snilovského, je to však škoda takto ničiť terén. Inak kukni do mapy a hľadaj možnosti, ja osobne inú cestu nepoznám. :P
13.07.2006 - 13:15:48
00
Ja som tam bola v aprili ale to bolo este kopu snehu. Nezda sa ze by tam bola asfaltka jedine ak kvoli novej sedacke. Inak na bike super oblast. :lol:
13.07.2006 - 13:51:33
00
Bol som tam minuly rok v lete a asfaltka tam nebola. Vzhladom na to, ze je to NP, pochybujem, ze tam je teraz.
http://gps.awardspace.info/mtb/detail.phtml?id=4
13.07.2006 - 14:15:58
00
Hmm... Nadherný výjazd (i keď niesom istý, či legal) je vytlačiť si to z chaty na grúni až na Poludňový Grúň a odtiaľ nádhernou hrebeňovkou cez všetky kopce hlavného hrebeňa. Cesta vedie až po Žilinu, ale zbehnúť dole sa dá prakticky kdekoľvek. Nádherný technický zjazd je napr. do doliny Veľká Bránica :o) Odporúčam
09.02.2007 - 22:49:54
00
illegal... je to narodny park... skoda :/
10.02.2007 - 10:04:03
00
na tej ceste sme este v roku 2005 stretli lesnikou a nemali k nam ziedne vyhrady. este nam aj poradili cestu. :)
10.02.2007 - 20:55:56
00
Ja osobne si myslím, že pokiaľ sa biker chová "normálne" a drží sa značkovaných chodníkov, nieje o nič škodlivejší pre prírodu ako turista. Takže hrebeňovku dáme asi aj tento rok, keď zlezie sneh :)
10.02.2007 - 22:42:42
00
Asfaltka zo smeru Trusalova je len prve dva ci tri kilometre a potom zacina lesna kamenista cesta. Tie kamene su dost neprijemne pretoze ti stale kazia rytmus a moze ta pripadne pichat v boku ako mna. Inac krasna pohoda hlavne ked prides na chatu pod Chlebom. Odtial sa da co to poriesit treba zobrat do ruky mapu a kuknut sa do rubriky mtb trasy a tam sa urcite najdu fotocky pripadne kontakty.
13.02.2007 - 14:36:42
00
Hmm... Nadherný výjazd (i keď niesom istý, či legal) je vytlačiť si to z chaty na grúni až na Poludňový Grúň



:shock: :shock: :shock:
...tak niektory ludia to maju problem vyst bez biku a nie to este s cca 12 KG zatazou...akoze klobu dole ak sa ti to podarilo...ja tam chodievam lebo tam byva SP v behu do vrchu a niekedy to idem aj dole na lyzoch ked je snech, takze presne vem o com to je....proste ina strecha
skoro 500 vyskovych metrov s priemerom 35 percent :twisted:
11.07.2007 - 22:47:18
00
Caute, tato tema zodpoveda tomu co hladam :), takze sa chcem opytat znalych pomerov (asi najmä Miranda):

Poradite mi, na co si dat pozor/ake specialitky ma mozu prekvapit na trase Parnica - po modrej hore na Medziholie - po cervenej Stoh - Poludnovy grun - Chleb - Velky Krivan - Maly Krivan - Suchy - Stary hrad a dole pod Strecno?

Vopred dakujem.
17.08.2007 - 12:50:41
00
Caute. V akom stave sa nachadza cesta z Trusalovej na chatu pod Chlebom? Zevraj tam je hodena nova asfaltka. Da sa dostat naspat dole niekde na Martinsku stranu po inej ceste, resp. terenom zjazdnym na hardtaile?
Dik.


minuly vikend bola jedna kamoska na chate pod chlebom, no bolo to presnejsie cez tu uprsanu nedelu, boli siedmi... poriesili to zevraj za 1h a pol, take na chatu pod chlebom sa da... asfaltka tak to ti neviem potvrdit, ale chystam sa tam bud zajtra alebo pozajtra, tak mozem potom hodit postrehy... ohladom toho hardtaila, mali ho vsetci, takze nebudes mat problem...

Prílohy:

110_mala_fatra_vratna.jpg
110_mala_fatra_vratna.jpg 81.93 KiB thumb_up0thumb_down

17.08.2007 - 16:37:34
00
tak dnes som si bol vyslapnut chatu pod chlebom, su tam krasne vyhlady na sutovo aj s lomom a este krajsie vyhlady na chleb... asi 2/3 cesty su v pohode taky strkopiesok sem tam kamene, ale posledna 1/3 cesty tak to je sami suter nic viac, ale da sa to zvladnut... ked som isiel z chlebu dole tak som stretol asi tak 7 bikerov, s toho jedno dieta, tiez na bicykli...
18.08.2007 - 22:56:20
00
tak dnes som si bol vyslapnut chatu pod chlebom, su tam krasne vyhlady na sutovo aj s lomom a este krajsie vyhlady na chleb... asi 2/3 cesty su v pohode taky strkopiesok sem tam kamene, ale posledna 1/3 cesty tak to je sami suter nic viac, ale da sa to zvladnut... ked som isiel z chlebu dole tak som stretol asi tak 7 bikerov, s toho jedno dieta, tiez na bicykli...

Smerom dole si nevyskusal zelenu znacku? Podla mapy to vyzera pekny zjazdik....
19.08.2007 - 17:02:04
00
Smerom dole si nevyskusal zelenu znacku? Podla mapy to vyzera pekny zjazdik....


poznam tu zelenu, ale na bike to moc nie je, su tam uzucke cesticky pomedzi cucoriedky a to moc nemusim...
19.08.2007 - 22:56:33
00
keyboard_arrow_up