prilbu nosit,nosit anosit!!!ja som ju nosil len na MTB,ze na petrzalskej hrahzi sa mi nemoze nic stat-chyba.mal som fajn zrazku o prehadzovac-fajne ohnuty a vtedy si nastastie odnieslo len koleno.ale keby to mala byt hlava..._____?!
22.02.2006 - 13:47:55
00
ehm, suky, napisal si, ze si mal fajn zrazku o prehadzovac. neviem ci si sa pomylil alebo co si tym vlastne myslel. objasnis mi to pls?
24.02.2006 - 20:33:43
00
inak ja neviem ci je to len tu v Blave (som zo Ziliny, v BA studujem), ale tu ked stretnem nejakeho bikera hore v Karpatoch, tak akonahle ma nad 30rokov a bike nad 30patykov tak ani nezmurkne...skratka namysleny curak co si kupil prvy bike aby sa mohol vozit po lesoparku ked ma zena kramy a nezazil dobu ked jazdil na biku za 5litrov a nikto mu neodzdravil, lebo nebol povazovany za bikera :) .... skor pozdravia typci ktorych stretnem v lese ako ti co stretnem na asfalte....a to s tym nestihanim je volovina...som si to minule supal z Pajstuna a stihal som zdravit aj na tych korenoch a tie su teda dobre divoke...


no na ceste neviem, predpokladam ze vacsina ludi nepozdravy, ale v lese je to osobnejsie aj zdravia aj podakuju aj poradia kade ist :D (BA-karpaty)
20.08.2007 - 13:24:17
00
Toto Ti podpíšem a pridám, že patrím aj k vodičom a chodcom. Je zaujímavé, ako vodiči rýchlo zabúdajú, že občas idú na biku, alebo pešo a bikeri, že sú občas napríklad vodiči a doma ich čaká haukáč, ako trebárs mňa. Je to všetko o ľuďoch.

A k téme - mám Shermanku a som spokojný, už som ju aj otestoval :-)


chlapce ja odkedy som si kupil bajk tak s autom kludne zastavim alebo uhnem aj do priekopy... (obrazne) ...prinasa mi to dobry pocit na dusi..
20.08.2007 - 13:37:55
00
Veru prilba musi byt, nechapem preco sa niektori ludia natom smeju ked vidia cloveka s prilbou. Ja sa tiez nesmejem ze maju zapnute pasy v aute, ved ide kua o bezpecnost a nie o modnu prehliadku. Berem vzdy i ked idem co i len do parku na kofolu.

Inak prilbu mam Giro, spokojnost velka i ked som ju este o nic neoprel, vzdy si to pri pade odnesu lakte alebo kolena. :)
20.08.2007 - 14:21:07
00
ja som na to s prilbou tak, ze mi moja METka zachranila pri poslednom pade mozno aj zivot. ono pristat v takmer 54km/h rychlosti na hlavu nieje nic moc. prilba praskla, takze aspon vyuzijem 50% zlavu na novu...
20.08.2007 - 15:16:08
00
ja som na to s prilbou tak, ze mi moja METka zachranila pri poslednom pade mozno aj zivot. ono pristat v takmer 54km/h rychlosti na hlavu nieje nic moc. prilba praskla, takze aspon vyuzijem 50% zlavu na novu...


Co sa Ti to vlastne stalo a ake su nasledky? Aj mas cosi zlomene?
20.08.2007 - 15:20:10
00
no neviem ci by som sem mal pisat lebo je to ako prstom do oka ale ja jazdim bez prilby. najprv som si ju nekupil preto ze mi to neumoznovali financne dovody a teraz som si ju este nekupil pretoze som nemal cas behat po obchodoch ale aj podla mna prilbu treba a urcite si ju kupim aj ja lebo na nejaky ten pretek prilbu traba.

a s tym zdravenim je to tak ze na ceste sa zvyknu zdravit vsetci kym nepridu bikeri z ineho okresu ty sa spravaju ako keby boli nieco viac.
20.08.2007 - 17:38:09
00
ja tiez bez helmy nikam nejdem.. mam Bell Sweep XC.. minuly tyzden som sa vysypal v lese, som cely oskrety a hlava je ok :)
20.08.2007 - 17:39:12
00
Co sa Ti to vlastne stalo a ake su nasledky? Aj mas cosi zlomene?


zlomene nemam nic, co je dost nepochopitelne. nazory na to co sa mi vlastne stalo su rozne. udajne som si natrhol alebo otrhol slachu a poskodil klbne puzdro na lavom pleci. celkom dobre sa to regeneruje, takze ja osobne si myslim ze je to poriadne narazene a ponatahovane. pre istotu som si ale zacal vybavovat magneticku rezonanciu, takze po nej by som mal vediet viac. hlava uplne v poriadku /teda ludia okolo mna mi stale hovoria ze som magor :) ale to je o inom.../ okrem toho len drobne odreninky.
20.08.2007 - 18:11:27
00
no u mna to je momentalne tak ze mi na nu na skrini iba pada prach... :D
ale nosieval som ju iba ked sme si nieco pojazdit, tj.zobor, borina atd
20.08.2007 - 18:15:42
00
No akurát dnes som v obchode vyberal. Najlepšie mi na gebuľu sadla Bell Delirium.. tak už je doma. ;)
20.08.2007 - 18:50:05
00
Prilba? Co myslis ako by vyzerala ta hlava ak by nemala prilbu? (Orezal som - nie je podstatne komu sa to stalo.) Tu prilbu mal prasknutu. Trocha to aj vidno na tom detaile.

Prílohy:

NostePrilbu.jpg
NostePrilbu.jpg 141.74 KiB thumb_up0thumb_down

20.08.2007 - 19:31:46
00
pista nic by sa mu nebolo stalo keby mal integralu!!!
20.08.2007 - 19:38:46
00
No akurát dnes som v obchode vyberal. Najlepšie mi na gebuľu sadla Bell Delirium.. tak už je doma. ;)


tak vitaj v rodine dellirium, tiez ju mam...

to bola jedina prilba, ktora mi fakt ze sadla...
20.08.2007 - 19:44:40
00
keyboard_arrow_up