On chce mat vzdy posledne slovo. :) Tak ale aspon väcsina tych zhovievajsich konecne zacne aspon ciastocne chapat, preco je tu nanho tolko ludi alergickych. Moze si za to sam svojim vystupovanim a spravanim. A pritom ja som donho nikdy nejak extra nerypal. Este aj ked ho zacali riesit kvoli tej Absalonovej klucke som do toho vstupil aby sa to skludnilo a on to este dokazal otocit proti mne. :) Taky je to nechapavy chlapec, ze ani nerozumie, ked sa ho niekto zastane. No ale ved nevadi...
11.12.2014 - 17:55:23
00
Prvý bike v XL ktorý nevyzerá ako pozvárané lešenie :y:
11.12.2014 - 17:55:38
01
to iste som chcel napisat,co A1ex,hned mi udrelo do oci,ze na tu velkost vyzera velmi dobre. a velmi dobra volba, EX ma idealnu geometriu,zdvihy a za tu cenu super vybava.
11.12.2014 - 18:23:33
02
misopetrovic alias jezusamamvpazi chalanko ty mas dost. dostanes ban a hned si vytvoris novy profil. som zvedavy ako zareaguje admin. Vies o tom ze sa da zabanovat aj ip adresa?


a vies o tom ze 99% slovenskych uzivatelov internetu ma dynamicku IP adresu a ban na IP teda absolutne nic nevyriesi ? A keby aj dotycny mal zaplatenu staticku IP adresu, tak stale existuje Tor

..robil som kedysi admina public non-steam counterstrike servera, nejaka IP adresa absolutne nic neriesi...
11.12.2014 - 18:24:32
04
On chce mat vzdy posledne slovo. :) Tak ale aspon väcsina tych zhovievajsich konecne zacne aspon ciastocne chapat, preco je tu nanho tolko ludi alergickych. Moze si za to sam svojim vystupovanim a spravanim. A pritom ja som donho nikdy nejak extra nerypal. Este aj ked ho zacali riesit kvoli tej Absalonovej klucke som do toho vstupil aby sa to skludnilo a on to este dokazal otocit proti mne. :) Taky je to nechapavy chlapec, ze ani nerozumie, ked sa ho niekto zastane. No ale ved nevadi...


ja som sa ho zastal vcera a teraz zacinam uvazovat ci som mal..... no nic.... cas ukaze ci chalan dozreje
11.12.2014 - 18:29:50
01
Miso, naco to potrebujes riesit tu?.... napis Jezus ovi maila a tam ti odpovie........
a vcera si sa mi sam priznal ze si prchky a vytacaju ta drobnosti... pisal si mi ze s tym nieco urobis...... a stal sa pravy opak....... ?!
aj tie nicky.... kolko ich mas?..... ludia zjavne uz poznaju tvoj styl pisania a stacia 2-3 komenty a si jasny ..... a naco je to dobre?

skus si este raz precitat ten moj dlhy prispevok na tvoju obhajobu.... nabadal som nielen teba ale aj ostatnych aby sa zamysleli..... a vyzera to tak, ze ti co sa ani nemuseli zamyslat nad sebou to urobiili a ten komu to bolo urcene si z toho nevzal ani za mak

.... a este cosi..... nauc sa znasat konsekvencie v zivote..... tu sa to obide slovnou vojnou ci BAN..... ale ak takto riesis situacie aj v zivote, AMEN MAAARIA..... si uzijes este :nod:
ber to ako radu starsieho, ktory ta chape lebo nebyval mozno iny..... niesi zly chalan tak to dokaz... budem prvy kto sa z toho bude tesit a myslim ze spokojnych ludi tu bude vela :y:

EDIT: ak som OT, kludne ma zmaz Jezus


Naposledy upravil Tesak dňa 11.12.2014 - 18:42:17, celkovo upravené 1 krát.

11.12.2014 - 18:41:26
03
Tak po 10 týždňoch čakania na dodanie som sa včera dočkal. Spectral 7.0 EX, veľ. XL


Si ho kedy objednaval ? Ja som chcel tiez 7 EX, teda s tym ze vyhodim 1x11, ale dodacia lehota bola polovica maja.
11.12.2014 - 18:41:44
00
Tiež som bol prekvapený, že nevyzerá až tak zle v tej veľkosti keď som ho uvidel naživo. Dnes prvý kratučký výjazd poskúšať či mi sedí ako celok a dolaďovať.
Zatiaľ sa neobjavili žiadne negatíva (bolo pár prípadov, že hneď po vybalení niečo s bikom bolo), akurát dve veci - neviem čo je nanesené na reťazi, ale je to jak lepidlo a musí to ísť hneď dole. Druhá vec je reverb a nejaké pukanie (zasunutie sa asi o 1mm) pri nasadnutí, ale to tuším má už každý.

Simecek: objednával som ho niekedy v polke septembra tým, že dodanie bude cca 51.týždeň a nakoniec prišiel aj skôr.

edit2: čo sa týka 1x11 tak zatiaľ super, dokonca som tam nechal 34t prevodník a uvidím, čo to povie na dlhšej trase. Prešiel som vlastne z 3x9 na 1x11 a prvé dojmy skôr kladné.


Naposledy upravil Adax dňa 11.12.2014 - 18:49:13, celkovo upravené 2 krát.

11.12.2014 - 18:42:32
00
Miso, naco to potrebujes riesit tu?.... napis Jezus ovi maila a tam ti odpovie........
a vcera si sa mi sam priznal ze si prchky a vytacaju ta drobnosti... pisal si mi ze s tym nieco urobis...... a stal sa pravy opak....... ?!
aj tie nicky.... kolko ich mas?..... ludia zjavne uz poznaju tvoj styl pisania a stacia 2-3 komenty a si jasny ..... a naco je to dobre?

skus si este raz precitat ten moj dlhy prispevok na tvoju obhajobu.... nabadal som nielen teba ale aj ostatnych aby sa zamysleli..... a vyzera to tak, ze ti co sa ani nemuseli zamyslat nad sebou to urobiili a ten komu to bolo urcene si z toho nevzal ani za mak

.... a este cosi..... nauc sa znasat konsekvencie v zivote..... tu sa to obide slovnou vojnou ci BAN..... ale ak takto riesis situacie aj v zivote, AMEN MAAARIA..... si uzijes este :nod:
ber to ako radu starsieho, ktory ta chape lebo nebyval mozno iny..... niesi zly chalan tak to dokaz... budem prvy kto sa z toho bude tesit a myslim ze spokojnych ludi tu bude vela :y:

EDIT: ak som OT, kludne ma zmaz Jezus

Prchky som...ale nic to nemeni na tom ze debil nieje nadavka hodna banu..a ak je tak su noi aj tie ovela horsie nadavky pouzivane inymi....

Tu totiz nejde o to ze co som napisal..ale o to ze som to napisal JA, napisat to ktokolvek iny nic sa nedeje....
11.12.2014 - 18:44:13
00
Miso toto už hraničí so závislosťou. Nevydržat týždeň bez vypisovania na fóre, chcelo by to navštíviť psychiatra.
11.12.2014 - 18:45:41
01
michal , ta nadavka to bola uz len tzv. "posledna kvapka",bol si viacmenej "zartovne" upozornovany vo viacerych temach a ignoroval si to....inak suhlas s tesakom aj ja som bol mlady a urcite veci patria k "dospievaniu"...len niekedy chybaju tie "facky"...
11.12.2014 - 20:01:18
05
Robotu mu treba, má veľa voľného času chalan...potom vypisuje ako šialenec :-)
11.12.2014 - 20:28:27
01
Hlavne čo ho tak berie to cyklofórum, keď už cyklistiku zavesil na klinec a bicykle predal :) navrhujem založiť o ňom tému aby sme neboli OT :D
11.12.2014 - 20:37:46
00
Chcel som to napisat pred par dnami, ked to tu bolo "in miso", ale... nechcel som byt pokrytec. Takych ako on rovnala vojencina.
11.12.2014 - 20:55:06
04
vidim tu vela zbytocnych slov tak to prerusim s kovadlinou co som si zaobstaral este cez leto - na machrovani po dzedzine:)

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 920.31 KiB thumb_up0thumb_down

2.jpg
2.jpg 557.93 KiB thumb_up1thumb_down

11.12.2014 - 21:02:23
013

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up