zajtra (4.12.) o 21:20 na HBO: Král švindlu - Příběh Lance Armstronga
03.12.2014 - 07:24:56
00
Kurňa nemam HBO. Skus to nahrať a daj to na uložto. :)
03.12.2014 - 08:19:03
00
HBO treba mat. Celkom dobry dokument dali aj o Pantanim alias piratovi.
22.12.2014 - 14:49:28
00
dnes som zistil že LA je aj na strave http://www.strava.com/athletes/1712082
22.12.2014 - 17:16:34
00
Asi by si ale mal aktualizovat profil ohladom vitaztiev na TdF.
22.12.2014 - 18:27:39
00
Ak si dobre pamatam, tak Lance ma cast o odobrani vitazstiev z celeho divadielka s UCI a USADA na haku :)
http://www.mirror.co.uk/sport/other-sports/cycling/cyclist-lance-armstrong-posts-twitter-1430955
22.12.2014 - 18:35:08
00
http://sportky.topky.sk/c/133656/armstrong-opat-sokuje-svojimi-vyjadreniami-dopoval-by-som-znova
27.01.2015 - 09:38:24
00
chorá hlava, tento pán...
27.01.2015 - 10:18:10
01
Ten titulok je dosť zavádzajúci, resp. nehovorí všetko. Hneď na začiatku spomína, že v dnešnej dobe by nedopoval, jedine ak by sa "vrátil v čase" do roku 1995.

Nechcem ho tu nejako obhajovať, ale v tom čase bolo dopovanie úplne "prirodzenou" súčasťou cyklistiky, Tyler Hamilton vo svojej knihe píše, že v tom čase sypali z tých čo končili vpredu úplne všetci, že to pre nich bolo rovnako prirodzené, ako liať si do bidonov ionťák... Ostatní ktorí sa s ním v tej ére naháňali neboli o nič lepší, akurát Armstrong tými svojimi rečami zopár ľudí dosť hrubým spôsobom pourážal...
27.01.2015 - 10:55:50
06
Ten titulok je dosť zavádzajúci, resp. nehovorí všetko. Hneď na začiatku spomína, že v dnešnej dobe by nedopoval, jedine ak by sa "vrátil v čase" do roku 1995.

Nechcem ho tu nejako obhajovať, ale v tom čase bolo dopovanie úplne "prirodzenou" súčasťou cyklistiky, Tyler Hamilton vo svojej knihe píše, že v tom čase sypali z tých čo končili vpredu úplne všetci, že to pre nich bolo rovnako prirodzené, ako liať si do bidonov ionťák... Ostatní ktorí sa s ním v tej ére naháňali neboli o nič lepší, akurát Armstrong tými svojimi rečami zopár ľudí dosť hrubým spôsobom pourážal...



To čo píšeš mu neberiem, asi to tak naozaj bolo. Vtedy nebolo tej sily, čo by bola schopná to zmeniť. Knihy Armstronga, Hamiltona, Mancusovej aj vyšetrovacie spisy mám naštudované, videl som aj filmy. Nezazlievam mu doping v "tej" dobe. (akokoľvek to znie). Ale jeho správanie je choré, arogantné, egocentrické. Podľa mňa porucha osobnosti. "Myslím, že história nie je hlúpa a dá do poriadku všeličo." - Rovnako hovoril, "Ľudia niesú hlúpi a postavia si na jednu stranu - doktor Ferrari a na druhú stranu mal Lance Armstrong pozitívny test?...", rovnako hovoril o Betsy Andreau a o kopec ďalších ľuďoch ako alkoholikoch, štetkách a pod. Čiže chorá hlava pretože hovorí presne čo sa mu hodí, v tej dobe keď si myslí, že by mu to mohlo akurát zlepšiť imidž. A nakoniec na otázku, či to ľutuje odpovie - "Ľutujem, že som sa vrátil v roku 2009, pretože inak by mi na doping nikdy neprišli" Teda nikdy neoľutoval svoje správanie voči ostatným, len to, že spravil chybu. V jeho chorej hlave je to pravdepodobne tak, že keby sa nebol vrátil v roku 2009, tak mohol ďalej vláčiť ľudí po súdoch a bol by v pohode a za vodou. Podľa mňa stále nepochopil, že tituly mu nevzali preto, lebo dopoval. Ale preto, že bol ochotný ničiť ľudské životy aby udržal svoje klamstvo a svoj majetok. (A to môže byť rád, že nesedí v base - boli k nemu veľmi veľkorysí.) A tak sa nespráva víťaz Tour de France, víťaz Tour de France je vzorom pre ľudí. Coppi, Bartali, Riis, Ullrich dopovali a mnohí ďalší pravdepodobne tiež. Asi sa im to dá prepáčiť pretože v tej dobe to bolo normálne, všetci títo ale neničili životy druhým, skôr boli vzormi. môj názor.

Lance Armstrong Lying Part 3 thumb_up0thumb_down
27.01.2015 - 11:28:34
06
Každý vrcholový športovec musí byť podľa mňa do určitej miery bezohľadný egoista, no Armstrong to dotiahol do dokonalosti, v tom máš úplnú pravdu.
27.01.2015 - 11:49:46
03
Nezabudajte že sláva a peniaze zmenia človeka a tobôž keď ho dosiahneš 7x po sebe. V peniazoch plával a svet bol pre neho gombičkou preto by som nehovoril o chorej hlave, proste bol arogantný. To by bol každy z nás. To si človek ani neuvedomí.
Pre mňa ostane vo svete cyklistiky :y:
27.01.2015 - 13:26:43
06
Nezabudajte že sláva a peniaze zmenia človeka a tobôž keď ho dosiahneš 7x po sebe. V peniazoch plával a svet bol pre neho gombičkou preto by som nehovoril o chorej hlave, proste bol arogantný. To by bol každy z nás. To si človek ani neuvedomí.
Pre mňa ostane vo svete cyklistiky :y:


Nemyslim ze kazdy uspesny sportovec, resp. clovek musi byt automaticky arogantny. Lance bol/je proste arogantny zmrd a myslim ze aj preto sa to nakoniec cele prevalilo
27.01.2015 - 14:45:33
04
Tu súhlasím s Fignon pretože pokial si dobre pamätám,tak spúšťačom celej ,,kauzy Armstrong" bola práve jeho typická arogancia. Floyd Landis po odpykaní 2 ročného dištancu,žiadal práve Armstronga o miesto domestika v jeho tíme,no ten mu povedal,že dopingových hriešnikov vo svojom tíme nechce(a to bol vrchol arogancie,keďže celý tím vrátane jeho dopoval).Čisto hypoteticky,keby ho prijal do tímu,možno by Landis vôbec nič nebonzol a dodnes by sa pýšil 7-mi titulmi TdF.
27.01.2015 - 16:38:37
03
Urazená ješitnosť? Tak isto ako Wigins keď sa nestal 1 v tíme SKY potom ako ziskal TOUR a sľúbil že potiahne Chrisa?
27.01.2015 - 16:48:19
02
keyboard_arrow_up