Nazdar chcel by som sa spytat ze co si davate po dlhsich, tayzsich po viacerich dnoch zeby sa svaly co najrychlejsie zregenerovali?
dajaka strava abo pripravky

lebo ja som to naposledy spravil ze den pauza a potom daco lahsie a uz zabehavat do normalu ale chcel by som daco efektivnejsie, rychlejsie

dik za radu
22.08.2007 - 21:03:13
00
toto su iba moje tipy kt som zo zaciatku robil ja: najprv si naber kondicku, najlepsie na rovnych a dlhsis tratiach kt. striedaj s lesom.(jeden den to na druhy ine).sam budes vidiet po par mesiacoch (ak budes jazdit po rovnakych tratiach) ze ti ta dana trasa robi menej problemov ako predtym.potom uz bude jedno kolko budes mat pauzu(ak to nebude mesiac :D ) ale stale budes vladat.

a jedlo je dolezite skor pred bikovanim a pocas neho ako stale..najlepsie je sa pred bikovanim dobre najest(zdravo)a poriadne napit(cista voda). do flasky voda(popripade pridat cukor), a zasobu HORALIEK. -este raz opakujem tohto sa drzim ja nemusi to byt uplne spravne ale je to fajn.
22.08.2007 - 21:11:47
00
toto su iba moje tipy kt som zo zaciatku robil ja: najprv si naber kondicku, najlepsie na rovnych a dlhsis tratiach kt. striedaj s lesom.(jeden den to na druhy ine).sam budes vidiet po par mesiacoch (ak budes jazdit po rovnakych tratiach) ze ti ta dana trasa robi menej problemov ako predtym.potom uz bude jedno kolko budes mat pauzu(ak to nebude mesiac :D ) ale stale budes vladat.

a jedlo je dolezite skor pred bikovanim a pocas neho ako stale..najlepsie je sa pred bikovanim dobre najest(zdravo)a poriadne napit(cista voda). do flasky voda(popripade pridat cukor), a zasobu HORALIEK. -este raz opakujem tohto sa drzim ja nemusi to byt uplne spravne ale je to fajn.




ale sak ja nesom zaciatocnik viem ako to chodi a treningy si spravim aj sam ja len potrebujem vediet ci nemate dakto dajake dobre typy na rychlejsiu regeneraciu po dlhych viacdnovych vyjazdoch
22.08.2007 - 21:14:51
00
no jasne je ich viac : sex,telka,nakupovat suciastky na bike,a tak....

ale ne teraz fakt: to ti asi neporadim lebo ja ked bikujem hodinu,pol dna,alebo cely den tak aj tak necitim na druhy den unavu alebo presilene svaly atd.

asy fakt pomoze jedine pravidelny trening.
22.08.2007 - 21:19:43
00
no jasne je ich viac : sex,telka,nakupovat suciastky na bike,a tak....

ale ne teraz fakt: to ti asi neporadim lebo ja ked bikujem hodinu,pol dna,alebo cely den tak aj tak necitim na druhy den unavu alebo presilene svaly atd.

asy fakt pomoze jedine pravidelny trening.




tak ved trenujem ale sprav par dni po sebe okolo 150 a daco sa isto objavi
22.08.2007 - 21:20:49
00
jazdil som tyden vkuse do madarskych lesov (50 tam a 50 spat) a absolutne nic mi nebolo. si zober 40km na asfaltke s 2,1plastami.a potom do lesa fuuuuha tie fajn zjazdy- stoji to za to.
22.08.2007 - 21:27:19
00
jazdil som tyden vkuse do madarskych lesov (50 tam a 50 spat) a absolutne nic mi nebolo. si zober 40km na asfaltke s 2,1plastami.a potom do lesa fuuuuha tie fajn zjazdy- stoji to za to.



ta hej ale to zalezi aj jakym tempom
a ja chodim iba cesty
22.08.2007 - 22:05:40
00
Po švihu tabletku BCAA, večer tabletku magnézia a ráno druhú. A keď mám hodne prasknuté, tak celkom určite si nedám pivo - alkohol spomaľuje odbúravanie laktátu.
22.08.2007 - 23:37:31
00
nemozete napisat ze co je na co dobre napr. magnezium je na toto a xxx je zas na toto dobre(dufam ze ste ma pochopili :wink: ) dik
22.08.2007 - 23:42:17
00
napriklad hokejista ide po zapase na bicykel, novinar to potom napise, ze aky je to profesional, ze si pridava, ale v skutocnosti regeneruje pri aerobnej cinnosti nizkej intenzity
inak...http://www.kpo.cz/fyziologie/fyziologie.htm
23.08.2007 - 07:54:20
00
Céčko, Horčík a keď je veľmi zle, tak Paralen na noc.
Masáž, veľa tekutín, žiadny alkohol a niečo dobré si uvarím.
23.08.2007 - 08:30:30
00
Super dik take nieco som hladal
23.08.2007 - 08:52:31
00
Magnézium (=horčík) urýchľuje odbúravanie laktátu...
23.08.2007 - 21:40:04
00
Magnézium (=horčík) urýchľuje odbúravanie laktátu...




ja viem co je to magnezium :lol: :lol: :lol:
a dik fakt
23.08.2007 - 21:41:05
00
keyboard_arrow_up