ty si zacal prvy:
"po tom, ako Peter prestupil, sa tesim na blbcov, ktori budu predavat Cannondale a kupovat Spezialized"
11.01.2015 - 21:29:52
00
dovo co si si este nevsimol tu skupinku ludi co tu vkuse niekoho provokuje, navazaju sa do druhych, navzajom sa podporuju, hovoria co by mal druhy robit atd? a akonahle s nimi niekto nesuhlasi hned sa citia urazeny a utocia :D

iron.hide a ako inac nazves cloveka ktory vymeni super canon za mozno rovnako dobry spesl len koli tomu ze peter zmenil znacku?? :D :D :D
11.01.2015 - 21:31:13
00
urcite ho nebudem nazyvat blbcom, lebo je to len jeho vec a mozno chce proste vyskusat viacero znaciek.
okrem toho, pochybujem ze tych ludi bude nejako viac; ludia skor budu menit len dresy
11.01.2015 - 21:35:52
00
pekna fotka...a vy dvaja sa nehadajte ;)

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net
11.01.2015 - 21:36:50
010
no prosim, nadherny kus bicykla, na slnku vynikne este viac. hned by som ho jazdil
11.01.2015 - 21:38:06
01
ty si zacal prvy:
"po tom, ako Peter prestupil, sa tesim na blbcov, ktori budu predavat Cannondale a kupovat Spezialized"

ja som zacal? vari som to pisal tebe?
clovece, mas kramy? lebo takto normalny clovek pri zmysloch nereaguje.
to, ze nepoznas compact barany budis, ale ze nepoznas rozdiel medzi 2 osobou j.c. a 3 osobou mn.c. a bdues sa chovat ako vztahovacne jesitne decko, by som na dospeleho cloveka teda nepovedal.
11.01.2015 - 21:40:57
01
Mne sa tie spešle pacia. Pripominaju mi moju mrdku :D
11.01.2015 - 21:47:45
00
dovo uplne si to tu obratil. si znovu precitaj nase prispevky a uvedom si kto stale utoci na toho druheho. stale tu spominas tie kompakty, ale preco? co musim vediet vsetko ohladom cestnej cyklistiky? moj sport je MTB, cesta je len doplnok.
odporucam ti obcas si pozicat nejaky horsky stroj a prejst si nejaky skvely singlacik.
11.01.2015 - 21:49:04
00
urcite ho nebudem nazyvat blbcom, lebo je to len jeho vec a mozno chce proste vyskusat viacero znaciek.
okrem toho, pochybujem ze tych ludi bude nejako viac; ludia skor budu menit len dresy


prosim ta teraz to tu neobhajuj tym ze chce niekto vyskusat viacero znaciek :D :D bavime sa tu o zmene znacky konkretne za spesl na zaklade petra...a ver tomu ze takych ludi je dost...aj k nam sa uz par ludi doslo pytat ci nepredavame spesle... nie nepredavame...ich odpoved to je skoda ved sagan na spesli teraz bude jazdit... -_-

a verim tomu ze takych ludi nebude zrovna malo co to takto pomenia :D :D

a prepac.. ak ma clovek super bajk...a minie peniaze na iny len koli tomu ze slovensky sportovec zmenil znacku tak ano nazvem ho blbcom ;)
11.01.2015 - 21:49:05
00
pekna fotka...a vy dvaja sa nehadajte ;)

kokos :D :D :D :D tak toto je moc aj na mna :D :D chudak toho teda dogabali :D :D farebna kombinacia zlta biela cervena modra na drese a k tomu zlte tretry a zlto cierny bajk :D :D :D :D :D
11.01.2015 - 21:51:35
00
miso - ok verim ti, ze k vam chodia taki ludia, ale povedz mi, ako vies ze jazdia cannondale? mozno ho nejazdia, len rozmyslaju o novom stroji
11.01.2015 - 21:55:21
00
miso - ok verim ti, ze k vam chodia taki ludia, ale povedz mi, ako vies ze jazdia cannondale? mozno ho nejazdia, len rozmyslaju o novom stroji



je jedno co jazdia.. ak niekto vymeni perfektne osadeny cestak ktory kupil napr. minuly rok( je jedno akej znacky) a v podstate je aj jedno ze kedy ho kupil.. ale konkretne tento pripad vymeni bajku kupeneho minuly rok spominam..lebo je este viac do oci bijuci......za spesla len koli tomu ze "sagan" tak je to trochu od veci nemyslis?
11.01.2015 - 21:59:58
00
miso - ok verim ti, ze k vam chodia taki ludia, ale povedz mi, ako vies ze jazdia cannondale? mozno ho nejazdia, len rozmyslaju o novom stroji



je jedno co jazdia.. ak niekto vymeni perfektne osadeny cestak ktory kupil napr. minuly rok( je jedno akej znacky) a v podstate je aj jedno ze kedy ho kupil.. ale konkretne tento pripad vymeni bajku kupeneho minuly rok spominam..lebo je este viac do oci bijuci......za spesla len koli tomu ze "sagan" tak je to trochu od veci nemyslis?
11.01.2015 - 21:59:59
00
Ked ma niekto Sagana ako svoj sportovy idol, vzor, nevidim na tom nic zle, ked v tejto dobe vymeni Cannon za Special a bude mat z toho radost. A nakoniec, je to jeho vec. Mozme byt radi, ze ludia po celom svete budu touto vymenou kopirovat chalaniska prave zo Slovenska.
11.01.2015 - 22:05:39
07
Sa musíte fest nudiť keď riešite takéto keketiny.. :-)
11.01.2015 - 22:10:56
03
keyboard_arrow_up