Skoro ste sa obaja trafili. :D Keď už heavy duty bike, tak z riadneho materiálu. Rám je z Irídia, 22560 kg/m3. :rofl: Urán má 19050 a Platina 21450.
Len žartujem, samozrejme. Pri cene 4500 USD / 100g už by som bol milionár, alebo mŕtvy a okradnutý :D
Kolesá pôjdu na zatiaľ neexistujúci bike. ;)
10.12.2014 - 07:19:28
00
Ospravedlňujem sa za vyvolanie flame, premeral som to presnejšou digitálnou váhou. ....

A tu prvú digitálnu váhu používaš na čo, na varenie? Jedlo chutí? :lol:
10.12.2014 - 12:30:29
11
Myslite, ze by mi mohla byt uznana reklamácia zadneho kolesa ?? Jedna sa o model Shimano WH-500...Hladky chod je fuc..zadrhava...gulicky v naboji vydrali do misiek ryhy...
12.01.2015 - 10:36:03
00
Zavisi od toho, kto je zodpovedny za vymedzenie vole v naboji, ci vyrobca alebo uzivatel. V tomto pripade boli zjavne prilis utiahnute (plus asi nedostatocne mazanie). Tak si kupil ci nastavoval sam? Tazko preukazatelne, byt vyrobcom asi neuznam,. byt Tebou asi nekupim (len na loziskach) ... Ale za pokus nic nedas :)
12.01.2015 - 10:49:27
00
NO ja som kupil cely bike....a jazdil som. Do kolesa som sa nevrtal...Myslim, ze od novoty by to malo byt nastavene a uzivatel by si to teoreticky pocas zaruky ani nemal sam servisovat....Co je ale hovadina, ked clovek objedna kolo z eshopu a aspon raz rocne premazat loziska je taka povinnost - ale len kvoli takej pitchovine clovek nema tyzden-dva nejazdit, lebo to posiela na servis???..Lebo caka na koleso??? ..Ale je fakt, ze predajca sa moze ohradzovat - ze som to rozobral a potom sa to dosralo. Vymysliet si to moze. Fakt je ten, ze som to rozobral az po tom, ked to zacalo chodit na ***** a potom som uz na tom ani nejazdil, som si zaobstaral ine koleso.. Jednoducho toto nie je domyslene.....Ja to asi poslem predajcovi, nech sa stara..:Aj tak mu uz posielam ram, ktory mi praskol ani neviem preco.....Tak mu do krabice prihodim aj koleso a uvidim.
12.01.2015 - 11:07:26
00
A hlavne, ako predajca dokaze, ze som to mal rozobrane?? POviem, ze som to nemal..a. bastafidli...
12.01.2015 - 11:08:42
00
len aby si necital toto fotum :)
12.01.2015 - 11:10:29
00
Ten bike nebol zjavne vydarený.Ja osobne som zvedavý ako dopadneš.Tragédiu by z toho nemali robiť ak sa im jedná o zákazníka.
12.01.2015 - 11:28:22
00
...Myslim, ze od novoty by to malo byt nastavene a uzivatel by si to teoreticky pocas zaruky ani nemal sam servisovat....

Nie som si isty, ci to moze platit aj na konusove loziska, ked z principu sa u nich vola nastavuje. Axialna vola sa nastavuje aj u inych cestnych kolies, dokonca su na to konstruovane. Jazdenie bez spravneho nastavenia vole lozisk moze byt porusenim zaruky (domnienka, treba pozriet manual).

A hlavne, ako predajca dokaze, ze som to mal rozobrane?? POviem, ze som to nemal..a. bastafidli...

Hmm, zavisi od toho, ake dobre kluce boli pouzite a ako sa to robilo. Stacilo by mi pozriet a najst odtlacky klucov na matici, strhnute hranky, poskodenu povrchovku, apod. :)
12.01.2015 - 11:28:32
00
Má niekto skúsenosti s kolesami FSA Vision Team 30? Potrebujem nie veľmi drahé tréningové kolesá. Tieto som našiel za 150€. Moja váha je 85 kg.
12.01.2015 - 11:44:20
00
johnnySVK bol si na garancke? kolko je este v zaruke?
12.01.2015 - 12:20:10
00
eee...nebol...v zaruke to je este cca 2 mesiace...Tiez ma napadlo, ze to je minus pre mna..Bol to komplet bike kupeny cez eshop...Garancka by znamenala nejadzit tipujem tak 2 tyzdne...Kto by toto podstupoval, vsak ano. To su len take barlicky pre obchodnikov.....maju sa na co vyhovorit.
12.01.2015 - 12:38:00
00
Srandujes, garancka je prave na nastavenie veci, ktore je nastavit treba, hlavne ak si to nevies urobit sam! A to sa nezastavam obchodnikov!
12.01.2015 - 12:45:28
03
nebud prekvapeny, ak nepochodis. garancka prave odhali, ako sadnu kolesa, vyplet, loziska a pod. vo vyrobe nevedia, aky tazky jazdec si nan sadne, po akych cestach bude jazdit, ako, ako casto a pod. podobne je to aj s topankami - musis ich rozchodit, aby sadli na nohu. 2 mesiace do konca zaruky nie je dobre. zaruka je sice 24 mesiacov, ale je to 12+12, kde prvy rok sa chyby beru ako vyrobne a dokazovanie opaku je na vyrobcovi/predajcovi, v druhom roku sa to vsak pri zamietavom stanovisku prenasa na spotrebitela. drzim palce :)
12.01.2015 - 12:58:54
00
eee...nebol...v zaruke to je este cca 2 mesiace...Tiez ma napadlo, ze to je minus pre mna..Bol to komplet bike kupeny cez eshop...Garancka by znamenala nejadzit tipujem tak 2 tyzdne...Kto by toto podstupoval, vsak ano. To su len take barlicky pre obchodnikov.....maju sa na co vyhovorit.

vyrobna vada predsa nijako nesuvisi s garanckou. na garancke by ti skrytu vyrobnu vadu neodhalili a ak ano tak rovnako ju odhalia aj teraz. ked reklamujes tak si bez tovaru to je normalna vec. vzdy mas moznost nereklamovat a kupit nove :)
12.01.2015 - 13:18:11
00
keyboard_arrow_up