Ludia, vsetci chodime na kole aj do krcmy a vsetkym sa nam stalo, ze sme z nej odisli aj mierne ... krivo. Mne sa uz stalo, ze som ho aj mierne, zatial nastastie mierne, chudatko, odrel. A urcite sa uz niekomu aj stalo, ze v opitosti svojho koloveho kamarata (kolo) v nejakej krcme zabudol. TAk sem s pribehmi.
13.11.2005 - 21:48:15
00
alebo sa bicykluj ,alebo chlastaj.jedno s druhym nejde do kopy.ak sa ti nieco stane a ak si aj poisteny nedostanes nic.tolko moj pribeh.
14.11.2005 - 14:50:26
00
ale no tak roman, ja by som to zas tak ciernobielo nevidel :)

kebyze si mali bikeri vybrat medzi chlastom a bikovanim...tak by to tu cervo mohol zavriet :)))

ale k veci...osobne nevidim problem dat si jedno dve pivka (nie na slnku, a nie za sebou) pocas vyjazdu...okrem ineho dodavaju odvahu :))

treba to vsak brat ako doplnok a nie ciel vyjazdu, aj ked obcas sa aj to pritrafi...

a co sa poistovne tyka...este sa mi nestalo, ze by mi po nejakej "udalosti" na biku davali fukat...ale zas nikdy som nebol na mol...
14.11.2005 - 18:12:55
00
To ta sem vacsia kravina nenapadla dat? Som zvedavy co tu ludia popisu:) ??? Ale dobry nazov.
Ja som si inac raz zabudol bike zamknuty pred obchodom nedaleko domu a ked som rano chcel ist na nom do skoly tak som najprv myslel ze mi ho ukradli. A to som ani napity nebol....
14.11.2005 - 20:37:59
00
novidíš aký príbeh!
15.11.2005 - 08:43:23
00
Ja som kolo zabudol vonku, ked som bol maly, isli sme prec, tak mi ho kamosi potom vratili do troch dnoch...

A inak aj v opitosti sa stalo vselico... Kupim nove sedlo, do tyzdna taka nahodna chlastacka, no ci som ho neoskrel...no nenasralo by vas to?
15.11.2005 - 12:01:45
00
no moj pribeh az tak nesuvisi s opitostou ako so stratou rovnovahy po tom co som sa kamosom nechal nahovorit na nasledovnu hlupost....

chodte pomaly na biku sklonte hlavu dole...zatvorte oci a prudko potocte hlavou zo strany na stranu...zrubal som sa ako maly pes....

odporucam robit to na makkom podklade ...sneh alebo trava...
15.11.2005 - 13:51:40
00
Moj pribeh nie je tak ani o skodach ako o velkom stasti mojho kamosa. Jeho fotrik v podnpitom stave sa ho raz spytal co chce na narodky a on povedal ze bike. V pijackom deriliu mu ocko bike objednal a o tri dni ho mal doma. Kolko zanho vysolil radsej nechcite vediet ale jeho foter odvtedy nepije! :-)
16.11.2005 - 14:04:05
00
keyboard_arrow_up