toto som chcel uz davnejsie obstarat Airzound http://www.chainreactioncycles.com/sk/en/samui-air-zound-horn/rp-prod20105 vyzaduje si to mat k dispozicii drziak na flasu a trubu namontovat na rajdy, ale na druhej strane 'strana' na ktoru bude s tymto zazrakom zatrubene dostane 'shell shock' :)))) ...funguje velmi dobre aj na auta, ani najnovsia zvukotesna audina sa nevyhne tomuto delu ;)))
18.01.2015 - 19:27:34
00
Nj, k tomu este pridat 2x 1500 lumenove svetla a zostrelim aj vlak z viaduktu ..
18.01.2015 - 19:33:10
02
stacia Hope naboje
18.01.2015 - 19:59:48
01
lto som prekvapeny ze stale ti niekto nieco hovori. ved musia vidiet, ze nie si ziadny pubertiak, co tadial divoko bezohladne jazdi.
ja vyzeram skor ako taky mlady galgan a nikto mi nic nehovori. a to obcas jazdim aj partizanskou lukou okolo tych detskych preliezok a pokracujem aj okolo jazier aj poza mlyn Klepac.
18.01.2015 - 20:05:48
00
btw ja som raz zabrzdil pocas dazda za jednym bezcom, lebo oproti slo auto, a to bol zvuk akoby vlak brzdil na stanici :D chudaka bezca skoro klepla pepka, normalne zastal a vydychaval to :D
18.01.2015 - 20:08:23
01
lto som prekvapeny ze stale ti niekto nieco hovori. ved musia vidiet, ze nie si ziadny pubertiak, co tadial divoko bezohladne jazdi.
ja vyzeram skor ako taky mlady galgan a nikto mi nic nehovori. a to obcas jazdim aj partizanskou lukou okolo tych detskych preliezok a pokracujem aj okolo jazier aj poza mlyn Klepac.


no ale zrovna tam by si prave nemal nie ? ja chodim od parkoviska po opacnej strane trailom a chodnikom, pri odbocke na Kacin sa napajam za jazerom na cerovku. Na Partizanskej je vysloveny zakaz, ked tam vidia cyklistov tak potom lahko pausalizuju na vsetkych aj ked nemaju pravdu... ci ?
18.01.2015 - 20:09:08
00
ved pisem ze len obcas, ked tam je malo ludi, alebo v noci. a aj to pomaly.
inak vraj tam funguje SBS, takze mozno ma tam raz nejaka gorila zrazi na zem :)

a na tej lesnej ceste nad parkoviskom na druhej strane asfaltky zas vencia ludia psy, tam tiez hrozi konflikt. a tiez na nadvazujucom singlaci.
najlepsie je vsetkym tymto miestam sa vyhnut a vliezt do lesa az niekde daleko od BA :smoke:
18.01.2015 - 20:12:57
00
Kedysi som rad jazdil popri jazierku na Partizanskej, teraz jedine ak nahodou vyjdem zhora po nejakom singlaci tak asi 2x rocne. Takze len rychlo prec odtial asfaltom. Ale ked zacnu stavat tie rozne budovy, tak ani tade to nepojde. Holt budem musiet cez Kolibu na trening. A inak vzdy zacinat az v Pezinku :) Vlak tam ide kazdu hodinu, tam aj spat, tak pohoda.
18.01.2015 - 20:49:58
01
Ja sa Zeleznej vyhýbam ako čert krížu
18.01.2015 - 20:57:50
00
a dobre robis. premavka tam bude coraz horsia, jednak Hlina zacne renovaciu Rotundy, jednak bude aj prestavba sanatoria.
18.01.2015 - 21:04:33
00
Ja len čítam tie vaše príspevky o obmedzení vstupov pre bikerov, konflikty s pešiakmi, SBS v lese ? Tu v Ke sa ***** do lesa a si v lese ...Chodím kde chcem , ktorým smerom chcem , samozrejme sa starým tetám slušne pozdravím, spomalím a poďakujem , že mi spravili miesto...Čo to tam máte za čurákov?
18.01.2015 - 21:12:19
00
a dobre robis. premavka tam bude coraz horsia, jednak Hlina zacne renovaciu Rotundy, jednak bude aj prestavba sanatoria.

Ja by som sa toho az tak nebal. A ved Zelezna neznamena, ze sa musi ist po ceste... Lesom je to v pohode. Dokonca sa da po oboch stranach doliny. Ja napr. Cerovku az tak velmi nemusim (vyskytnem sa tam asi tak 2 razy za rok), radsej mam tu druhu stranu. Akurat dnes som cistil uvod (asi 15 metrov) vrstevnicoveho chodnika, co zacina takmer priamo nad pramenom II. rybnik (nenapadna odbocka dolava z naucneho chodnika na Kamzik) a nasledne sa napaja na siroku lesnu vrstevnicu vyustujucu pri dolnej stanici lanovky na Snezienke. Je to plne prejazdna alternativa. Pouzivam pren kryci nazov Singel k Snezienke. :)
18.01.2015 - 21:16:19
02
ramon - na dost malom uzemi je tu velmi vela zaujmovych skupin a kazda z nich si mysli za len ona ma pravdu a pravo na svojej strane. a vsetky ostatne skupiny nazyva curakmi, ako si uz napisal.
18.01.2015 - 21:18:58
00
ramon: Sak pockaj, ono to pride aj do Kosic :lol:

Jezus: to je ten singlac, co som chcel sprejazdnit a uz 2x som ho cistil :D .. doprave pokracuje po vrstevnici a nan sa napaja rohatka. Pokracuje potom dalej ponad vodojem (pri kamenaku), ale cast z neho je oplotena. Potom pokracuje dalej az sa napoji na zltu, co ide zdola. V opacnom smere na Snezienku si cast z chodnika zrekvirovali ti, co stavali driver8 (mostik cez potok), cim ma vcelku dost nahnevali. Dalej to potom vyjde na zvaznicu, kade sa premava dost ludi :( ... pokracuje poza zaciatok lanovky, pretne asfaltku hore na Kamzik a povodne pokracoval po vrstevnici, kde ho rozsekol kamenolom, takze tam treba spravit visuty mostik. Dalej pokracoval nejako, dnes je tam zvaznica, potom ponad tie 3 domy, zatoci po vrstevnici doprava, stale je ten chodnik funkcny, pretne zvaznicu a zatoci smerom na sanatorium, kde su dvierka. Dalej pokracuje cez sanatorium az po dalsie dvierka. Nasledna doprava a pomaly pada k potoku, kde je este zbytok mostika a je tam plynarenska rura. Pretne zvaznicu, ide dalej cez to rubanisko, kde sme chodnik pred 2-3 rokmi cistili s Yojom (este ked som si myslel pod dojmom z Cerovky, ze niekto o stoji o dalsi singlac. Potom sa dalej rozne toci zase cez mostik az dojde na zvaznicu, kde som tusim koncom minuleho roku zavliekol Silvu, ten chodnik je pekne jazditelny, vyjde cez bahnisko na opekaciu luku. Tam je (uz zniceny) dalsi mostik, povodny chodnik je zadrbany od konarov ale ide po vrstevnici az dorazi na zvaznicu, ktorou sa potom ide na Vydricky singel.

Priblizne zakreslene gpx pripajam. Od tej zltej nad Zeleznou to ide este dalej .. ale to uz je asi mrtve uplne. Inak cely ten singla kedysi behaval Laco Findl :)
18.01.2015 - 21:28:04
00
Ja som tam siel teraz, ze je vegetacny klud a teda sa to bude cistit lahsie, ale pozeral som, ze to bolo v o dost lepsom stave, ako som si pamätal. Takze tu Tvoju pracu je stale vidno. :y: Skusim niekedy pozriet aj tie useky co si vyznacil a ich nejazdim a uvidi sa, ci to stoji za brigadu. :)
18.01.2015 - 21:44:45
00
keyboard_arrow_up