nie je moc rozumne ich obchadzat natesno, ved to je ako by vas auto minulo o par centimetrov
na druhej strane, ked som sa raz vyhybal cez tie dlazdice, tak boli pekne smyklave a skoncilo to padom :/
20.01.2015 - 14:43:11
00
a prečo idete po asfalte a nie po lesnom chodníku?
20.01.2015 - 14:45:20
00
nie vzdy sa nam chce.
myslis ten singel, kde postavili ten mostik ponad velke korene? tak ano, ten je fajn, len aj tam sa uz casto vyskytuju bezci.
20.01.2015 - 14:47:42
00
ono to je tak. mne sa tiez velakrat cuduju ludia preco jazdim tolko po asfalte. ale ked si chcem zabajkovat vzdialenejsie lokality kde je menej ludi rychlejsie sa dostanem dalej po asfalte a usetrim aj nejaku tu energiu. potom mam viac chuti a casu sa rozpozerat a potulat dajme tomu 30-40km od BA.
20.01.2015 - 14:50:19
02
jasne matvej, chytro chytro po asfalte len aby si bol co najskor vo vojenskom obvode :)
20.01.2015 - 14:51:54
00
myslite tie "slizke korene" ,???..Ja som vzdy o nich len cital, ale nikdy som tade nesiel..ani neviem kde to je ...velka hanba...ja viem.....Ja chodim vacsinou po asfaltke vzdy ked sa uz vraciam domov...od zeleznej studnicky..taka moja klasika....Malokedy chodim az k mostu cez les..ale asi by som to mal zmenit...Zamyslim sa
20.01.2015 - 14:53:06
00
jj tie slizke velke korene, nachadza sa to oproti mlynu Klepac, na druhej strane cesty. ale tie korene si uz nevychutnas, lebo je cez ne postaveny most. inak na tomto kratkom singli su dokopy az 3 mostiky
20.01.2015 - 14:56:09
01
NO ja uz po mojej skusenosti kazdeho obchadzam radsej po kockach, aj ked kraca po chodniku..Hlavne vtedy, ked vidim mamicku s deckom...Raz sa mi stalo, ze sa jedno rozculene decko vytrhlo mame z ruky.....A skocilo do strany na ten cyklochodnik-samozrejme tesne predo mnou...Rajdami som mu minul hlavu asi tak o 5 cm...Som siel asi 30kmh + tych mojich 105kg....mohlo ho to pekne boliet...Esteze to nateraz dobre dopadlo.

deti su ina kategoria, pri tych mam prsty na brzdach aj ked su na chodniku, ja som mal skor na mysli skupinky dospelych blbcov co musia chodit vedla seba
20.01.2015 - 15:06:58
00
deti, psy a telefonujuci ludia su nekontrolovane a nepredvidatelne strely.
20.01.2015 - 15:45:51
00
Nastastie som tie korene stihol dat oboma smermi este predtym, nez namontovali mostik :lol:
20.01.2015 - 16:42:09
00
Dnes som bol s riaditelom Mestske lesy Bratislava panom Kutkom na pracovnom vyjazde, ohladom navrhu trasovania noveho singletracku zpod Panovej luky na Maly Slavin... Tuto cast singletracku budu riesit Mestske lesy, tak aby vznikol samostatny singletrack mimo lesnych ciest, co su v okoli. Dbali sme najma na ochranu prirody, aby sme zbytocne nezasahovali do potoka Vydrica a jej peknych meandrov v tomto uzemi.
Podla tohto navrhu trasovania sa v ramci budovania noveho singletracku predlzi i singletrack Cerova draha od Maleho Slavina po Grenadu ( sutok potokov na najsevernejsom cipe navrhovaneho singletracku ), a z druhej strany sa k tomuto miestu dobuduje singletrack zpod Panovej luky. Z tohto miesta sa dalej pokracovat smerom na Svaty vrch a na Biely kriz.
Dobudovanim tejto casti singletraku sa nam navzajom prepoja singletracky Cerova draha, Vydrica ( od Sanatoria az po Grenadu), a na Vydricu sa v dohladnej dobe napoji vdaka predzeniu, ktore ide robit OZ PEDAL i Krasnansky singletrack. Vznikne takto uceleny blok singletrackov na uzemi Mestskych lesov Bratislava, ktory bude mat dlzku viac ako 30 km...
Ak mate dalsie napady, ci pripomienky, pripadne by ste chceli vediet nejake podrobnosti, kludne napiste...
Príloha:
singletrack MLB navrh.jpg
singletrack MLB navrh.jpg 741.77 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Laco Findl dňa 23.01.2015 - 17:51:15, celkovo upravené 2 krát.

21.01.2015 - 12:45:14
045
Laco, dal by som Ti like, ale nefunguje mi to. :) Po prepojeni to bude fajn.

Inak usek od Maleho Slavina po Grenadu a vlastne az po napojenie cez potok na tu siroku lesnu cestu veducu k Panovej luke existuje, tak tam asi chcete pouzit ten existujuci singel a nie budovat dalsi, ci ano?
21.01.2015 - 12:56:27
00
Jezus: samozrejme, ze sa pouzije od Maleho Slavina po Grenadu jestvujuci chodnik, len sa tam upravi par jam z vodou, blato a pod... Ziadna dialnica, ale skor sucha a hrava cast trailu...


Naposledy upravil Laco Findl dňa 21.01.2015 - 13:01:57, celkovo upravené 1 krát.

21.01.2015 - 13:00:17
00
Rovnako sa vyuzije stary este ciastocne existujuci chodnik pod Panovou lukou, co je pokracovanie sucasneho singlaca, stale tam cez potok lezi stary most :) Najlepsie na tom bude to, ze sa konecne clovek nemusi blatit v tom blate co tam je furt.
21.01.2015 - 13:01:18
01
lto:
presne tak, vyuziju sa stare casti jestvujucich chodnikov a doprepajaju sa novymi castami chodnikov, aby vznikol celkom pekny singletrack v tom uboci kopca... A cez Vydricu sa konecne spravi mostik, ktory bude sluzit v tom bode aj turistom...
21.01.2015 - 13:04:30
00
keyboard_arrow_up