nemohla by sa zaviest taka vec aby sa v urcitych sekciach(pieskovisko...) proste neratali prispevky a tym by bolo aspon o trocho menej prispevkov a nemohlo by sa stat napr to ze byu niekomu nadavali ze ma xmiliard prispevkov len v pieskovisku a plni si tym rank atd....
nebolo by to mozne?
27.08.2007 - 10:26:41
00
nech si plni rank...podla mna je to uplne jedno ci ich ma z pieskoviska alebo z inych sekcii, aj tak je ten rank uplna hovadzina
27.08.2007 - 10:28:13
00
aspon pokial to neni rank moderator ;-] no ni?
27.08.2007 - 10:39:55
00
neviem,nechapem,neriesim...
27.08.2007 - 10:42:46
00
neviem,nechapem,neriesim...


vidime ;-)
27.08.2007 - 11:20:39
00
a koho zaujima nejaky rank ? :roll:
27.08.2007 - 11:29:20
00
zjavne nepochopenie....
nejde o rank ale o to ze poniektory (ako ja 8) ) maju dost prispevkov v pieskovisku tak aby ludia nemohli pindad za mnozstvo prispevkov a odvolavat sa pri tom na to ze 2/3 z nich su v pieskovisku atd
27.08.2007 - 12:23:02
00
matko kasli na to ... cislo je len orientacne .. urcite nevyopoveda o kvalite ;-] jedine o tom kolko casu mas a kolko reci mas ... sak aj nazivo je jeden urecnenejsi ako druhy
27.08.2007 - 12:42:04
00
no ja patrim k tym najukecanejsim a kedze su prazdniny takze este mam cas ;)
27.08.2007 - 12:45:33
00
Aspon tri dovody, preco to nespravim:

1. pocet prispevkov vo fore = pocet prispevkov vo fore, nie pocet prispevkov vo vybranych sekciach. Bolo by to akurat matuce a bolo by vela otazok typu 'preco mi nepocita prispevky'.

2. pocet prispevkov nevypoveda o kvalite a kym forum nema nejaky 'rank system', tak to ciselko skutocne nic neznamena. Ak niekoho irituje, ze ten ci onen ma viac prispevkov ako ja, je to skutocne len jeho vec. Kazdy, kto na fore urcitu dobu existuje si spravil mienku o tom ktorom uzivatelovi na zaklade obsahu a nie poctu jeho prispevkov...

3. som lenivy a nechce sa mi hrabat v zdrojakoch phpBBcka. Dost pravdepodobne si forum uklada pocet prispevkov k uzivatelovi (aby nemuselo zakazdym prechadzat DB a zistovat, kolko ma prispevkov), cize by som musel napisat skript, ktory by prebehol vsetky prispevky a zapisal pocty prispevkov zo 'spravnych' sekcii. Taktiez upravit pridavanie postov. A potom bude sranda, ked zmenime IDcka fora, alebo pridame nove 'nezapocitavane' forum apod.
27.08.2007 - 13:54:44
00
A neslo by nejak zariadit, aby som mohol niektoreho (mnou vybrateho) uzivatela zablokovat, t.j. aby sa mi jeho prispevky nezobrazovali? Nieco ako ignoracia. Nikto by nevedel kto koho ignoruje a nikto by sa nerozculoval nad nekonecnym mnozstvom nic nehovoriacich prispevkov od isteho usera.
27.08.2007 - 14:23:23
00
Som si to v predstavil :D
27.08.2007 - 14:37:40
00
to by bol dobry napad s tym blockom
to by tu uz boli poniektory zbytocne :twisted:
27.08.2007 - 17:17:41
00
A neslo by nejak zariadit, aby som mohol niektoreho (mnou vybrateho) uzivatela zablokovat, t.j. aby sa mi jeho prispevky nezobrazovali? Nieco ako ignoracia. Nikto by nevedel kto koho ignoruje a nikto by sa nerozculoval nad nekonecnym mnozstvom nic nehovoriacich prispevkov od isteho usera.
myslim, ze to by nebolo dobre, pretoze na ten prispevok usera ktoreho ignorujes, moze byt odpovedane, a potom by si nevedel o co ide. Proste ak niekoho prispevok nechces citat, necitaj.
27.08.2007 - 20:26:47
00
j veru....PHPbb hacky su zbytocne naozaj...to forum je take ostrielane ze na to je zbytocne nasadzovat nieco take ako bolo spomenute...teda ignore listy a podobne vymozenosti..lebo sa to inde velmi neosvedcilo...teda aspon som si nevsimol.....taketo veci sa daju poriesit aj inac, a cas straveny na ich riesenie moze cervo vyuzit inac a efektivnejsie..ale tak samozrejme nevravim ze vase pripomienky su od veci, to nie... len si myslim ze sa daju otravne prispevky obist aj inak ako zapnutim ignoracie ;) PEACE

2jfab: myslim ze kebyze nemas zobrazene neiktore prispevky od clenov od ktorych by si to ani nechel tak by to bolo dost metuce aj pre teba..na dlhsie diskusie je tu iCQ a ine instant messengery...kde si diskutujuci mozu vysvetlitl rozne nedorozumenia...aspon moj nazor...;)

zavadzat tu taketo novoty je podla mna zbytocne..a. tiez ako tu bolo mudro spomenute, vypovedna hodnota prispevkov od uzivatela nie je dana kvantitou ale kvalitou ;)

inac 2cervo: ako sa ti pozdava PHPbb 3 ? chysta sa prechod alebo nie ;) ?
28.08.2007 - 00:46:47
00
keyboard_arrow_up