takze si to zhrnme 1.9 zacne platit kontroverzny zakon ktory nam zakazuje pohybovat sa po lese (vynimajuc lesnu cestu, downhill a freeride moze ist do P)

POSTREHY:
ujo minister Ing. Miroslav Jureňa sa vyjadril na tlacovej besiedke ze cez les sa ajtak neda bicyklovat(stavim sa ze ujo ma v predu vidlu MANITOU) ale naco to potom dava do zakona ten stary vidliak, ked to ajtak nieje mozne??

ked uz to niekto dokaze, bicyklovat v lese tak preco mu to zakazuje?odpoved od pana vidliaka: pretoze je nebezpecne ked stretnete v strede lesa motokrosovu motorku ako sa na vas ruti 60km/h (ujo vidliak asi fajci durman a stopercentne tankuje do svojho scotta 95natural do otvoru na konci riditok...)

tak sa dostavame ku bikom..ked sa ruti bicykel stredom lesa tak narazi na turistu s frekvenciou asi 1/3600Hz (co je jeden za hodinu), ked sa ruti biker po turistickej (vyznacenej) cesticke frekvencia moze byt tak 20-100/3600Hz, matematickou analizou mozme vyjadrit ktora frekvencia je voci stretu bikera a turistu viac pravdepodobna... 1/3600 < 20/3600 konecne sa zaplnia nemocnice

NOVELA ZAKONA O 2HOM PILIERI DOCHODCOVSKEHO POISTENIA:
ak sa biker vybura a zostane invalid peniaze nasporene na svojom ucte v spravcovskej poistovni sa zamrazia, kedze Fico nechce nechat ludi aby si sporili na lepsi zivot v starobe (ako maju rakusky, nemecky, svajciarsky... dochodcovia) pretoze asi potrebuje chdobne babky a nevladnych dedkov ktory ziju o chlebe a soli aby aj v buducnosti volili socialny smer, ktory bude aj v buducnosti prisne postihovat tych, ktory sa snazia nasetrit si na lepsi zivot... podme nas5 k zmrazenym peniazom.. clovek zostane invalid a Fico donuti vasu poistovnu platit za vas do 2heho piliera, teda ste nuteny prejst do 1veho a necht aby vam platili tam.. peniaze ktore ste uz nasetrili vsak nedostanete.. nebudete one ani ukrateni pretoze spravcovska spolocnost ich uvolni po vasej smrti (ako nevyplateny zostatok) vasim pribuznym..

da sa to uspesne aplikovat aj na vsetky sporty a cinnosti pri ktorych sa vam moze stat uraz s trvalimi nasledkami..


toto vsetko sa podpisalo v priebehu tychto prazdnin!!!

BTW: ma pravo vyhanat vas z lesa (do ktoreho sa dostanete naozaj iba sporadicky, pretoze musite tvrdo pracovat 8hodin 5dni do tyzdna) niekto kto moze v prirode stravit viac casu ako v robote? (Meciar je absolutny vitaz v kategorii poctu zameckanych hodin v parlamente za poslednych 8rokov..bolo ich viac ako 2/3 z celkoveho poctu, Slota je pravidelne v prvej 5ke...)

BTW2: MOZETE NESUHLASIT,ALE NEMOZTE SI MYSLIET ZE TO ZE STE VOLILI FICA NEBOLA NAJVACSIA CHYBA VASHO ZIVOTA...

BTW3: nudim sa, stahujem "ROAM" a ide to nejako pomali :P

opravene piliere :P


Naposledy upravil wave dňa 29.08.2007 - 12:57:33, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2007 - 20:46:42
00
...ty davas tomu lovenčinovi...pylier :roll:
27.08.2007 - 22:55:20
00
nasrat na lovencinu ale je to pravda... kuy spinave

me no tak hej ale je to v podstate take pekne zhrnutie pre niekoho komu sa nechce citat 64stran prispevkov...


Naposledy upravil matko dňa 27.08.2007 - 23:08:51, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2007 - 23:00:26
00
ale ved tuto temu sme uz dokonale rozobrali.
27.08.2007 - 23:03:11
00
chlapi neda mi to tu nedat, hoci si niesom isty ci to tu nahodou nebolo :) poslal mi to jeden dobry kamos ;)
ENJOY a neberte to osobne :)

Ako každý deň po práci príde chlapík v saku do svojej obľúbenej
krčmičky, za výčapom stojí nový výčapný - robot. Trochu prekvapene si
objedná jedno pivo. Robot mu podá perfektne načapované pivo a pýta sa:

- Pane, aké máte IQ?
- Približne 150, prečo?

Robot sa s ním začne rozprávať o kvantovej mechanike, teórii
relativity a globálnom oteplovaní. Výživný rozhovor chlapíkovi nedá
spať a rozhodne sa robota vyskúšať. Oblečie si jeansy, čisté triko a
po práci vyštartuje na pivo. Opäť dostane perfektne načapované pivo a
otázku:

- Pane, aké máte IQ?
- Asi 100.

Barman nasadí tému fotbal, autá, ženské… Chlapík zaspáva s úžasom a
vraví si, že robota vyskúša ešte raz. Oblečie si monterky a po práci
zamieri na jedno. Nasleduje perfektne načapované pivo a otázka:

- Pane, aké máte IQ?
- Eee,ehm bruuu 50?

Robot sa nakloní k chlapíkovi a veľmi pomalým hlasom vraví:

- T a k č o ? Z a s e b u d e m e v o l i ť F i c a ?
28.08.2007 - 00:58:04
00
Chlapci moji neviem ale ja sa mám určite lepšie keď máme vo vedení Kaliňáka, čiže Ficovho človeka ako keď tam boli priteplený svetuškári a hlavne ujo dementný Palko, mimochodom prečo ničíte toto fórum dmntnou politikou? Nemám rád politiku ani politikou a nepatrí to sem! :evil:
28.08.2007 - 07:25:02
00
lubo tomu ver ze patri
ked sa zacali parat oni do nas tak mozeme aj mi do nich
28.08.2007 - 10:42:05
00
Suhlasim s Lubom,uz sa to tu rozmazava zbytocne moc,tema na pieskovisko :roll:
28.08.2007 - 10:49:38
00
..ujo minister Ing. Miroslav Jureňa sa vyjadril

Tebe nefunguje dobre klávesnica, alebo nepoznáš písmená "C" a "H"?
28.08.2007 - 20:46:09
00
Chlapi kaslime na politiku. Aj tak si nepomozeme. Iba co sa budeme dohadovat ,ci zbytocne rozculovat. To ,ze nam siahaju na nase slobody nezmyslami neznamena ,ze si musime ten zivot zneprijemnovat aj sami.
29.08.2007 - 02:11:14
00
Presne tak.Je to všetko o loby a je jedno,či je pri vesle Havel alebo Pavel.Lobystické cestičky sa takto zakrútili a za určitý čas,sa zas prekrútia inak.Všetko je to o PENIAZOCH!!!Sme na SLOVENSKU!!! :!:
29.08.2007 - 07:55:47
00
chlapi neda mi to tu nedat, hoci si niesom isty ci to tu nahodou nebolo :) poslal mi to jeden dobry kamos ;)
ENJOY a neberte to osobne :)

Ako každý deň po práci príde chlapík v saku do svojej obľúbenej
krčmičky, za výčapom stojí nový výčapný - robot. Trochu prekvapene si
objedná jedno pivo. Robot mu podá perfektne načapované pivo a pýta sa:

- Pane, aké máte IQ?
- Približne 150, prečo?

Robot sa s ním začne rozprávať o kvantovej mechanike, teórii
relativity a globálnom oteplovaní. Výživný rozhovor chlapíkovi nedá
spať a rozhodne sa robota vyskúšať. Oblečie si jeansy, čisté triko a
po práci vyštartuje na pivo. Opäť dostane perfektne načapované pivo a
otázku:

- Pane, aké máte IQ?
- Asi 100.

Barman nasadí tému fotbal, autá, ženské… Chlapík zaspáva s úžasom a
vraví si, že robota vyskúša ešte raz. Oblečie si monterky a po práci
zamieri na jedno. Nasleduje perfektne načapované pivo a otázka:

- Pane, aké máte IQ?
- Eee,ehm bruuu 50?

Robot sa nakloní k chlapíkovi a veľmi pomalým hlasom vraví:

- T a k č o ? Z a s e b u d e m e v o l i ť F i c a ?


tak ten som este nepocul :D
29.08.2007 - 12:44:57
00
..ujo minister Ing. Miroslav Jureňa sa vyjadril

Tebe nefunguje dobre klávesnica, alebo nepoznáš písmená "C" a "H"?


lol
29.08.2007 - 12:48:39
00
Chlapci moji neviem ale ja sa mám určite lepšie keď máme vo vedení Kaliňáka, čiže Ficovho človeka ako keď tam boli priteplený svetuškári a hlavne ujo dementný Palko, mimochodom prečo ničíte toto fórum dmntnou politikou? Nemám rád politiku ani politikou a nepatrí to sem! :evil:


beriem. je to nazor. kalinal mozno nieje jeden z tych najhorsich, ale Palko Lipsic a najviac Spišiak toho pre Slovensko spravili velmi vela..

BTW: to ze sa vecer modlia ku jeziskovy mi je v podstate ukradnute
29.08.2007 - 12:54:35
00
keyboard_arrow_up