Nazdar Jeff. Chcem sa spýtať ako to vyzerá po vstupe do lesa od kráľovky s popadanými stromami a priechodnosťou. Veľa ste prenášali? A išli ste čisto po turistickom, alebo ste Úplaz obišli po tom poľovníckom vrstevnicovom chodníku.


V tom lese je dost vela popadaných stromov a na dost dlhom useku ano vela sme prenasali ale dalo sa to zvladnut.

Sli sme po turistickom chodniku. Asi tak 1,5km od vrcholu sme sa nanho napojili a visli sme az v smrecianskom sedle.
20.08.2007 - 11:12:14
00
Ď.
Keď pôjdeš o tie 2 týždne daj vedieť. Ak sa bude dať vybehnem.
20.08.2007 - 11:34:15
00
Zdravim
Tak pozeram ze ste sa mali celkom faj na kralovke, ja som rano vstal a to pocasie bolo dost blbe, takmer zamracene, okolo tej 6:30, takze som lahol do pelehu naspäť :P , no, ale potom som bol nahnevaný, že sa nakoniec tak pekne vyčasilo, asi zo mna nebude meteorológ :evil: ale neva, tak dúfam ze ak budete zase organizovat nieco podobne tak sa rad pridam
20.08.2007 - 14:22:53
00
Cafte bikeri. :D
Vyzera to tak ze sa ide na Kralovku aj tento výkend. Presnejsie v nedelu o 8:00 na parkovisku pred mestskou sportovou halou v Poprade. Dufam ze vide pocasie aspon take ako minule a ze tentoraz pride viac ludi ako minule.
28.08.2007 - 18:03:57
00
keyboard_arrow_up