uzke su mi.. vobec mi nesedeli na nohe
24.01.2014 - 20:48:14
00
Ahojte, mate nejake osvedcene metody ako "odsmradit" tretry? :) Mam Specialized Comp okolo 2.5 roka a uz im ani nepomaha byt v avivazovom naleve niekolko hodin, alebo je to uz znak nutnosti vymeny za nieco nove? :)
31.12.2014 - 19:48:49
00
V kazdom sportovom obchode maju sprej na to http://www.sportrysy.sk/sportova-obuv/doplnky-na-obuv/impregnacie-a-vosky/
31.12.2014 - 22:10:17
00
http://www.superdrogeriakozmetika.sk/superdrogeriakozmetika/eshop/3-1-Drogeria/110-2-Obuv/5/5868-SCHOLL-SPREJ-DO-TOPANOK-ANTIBAKTERIALNY-150-ML alebo http://www.omega-pharma.sk/nailexpert-aktivny-sprej-4v1-na-nohy-a-do-topanok-150-ml/
31.12.2014 - 23:29:34
00
Skúšal si ich dávať do mrazničky? To by malo pomôcť, ja to robím s vložkami do tenisiek v lete a celkom to zaberá. Toto nie je prevencia ale riešenie čiže to "funguje" tak.
06.01.2015 - 11:35:38
00
Čaute, chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s kúpi MTB tretier.
Po prelúskaní sa týmto vláknom a po odporúčaní Vás viacerých som si aj ja objednal pre mňa prvé a finančne prijateľné tretry Shimano XC30L o číslo väčšie ako nosievam bežnú či športovú obuv (nosievam č.45) no po odskúšaní som prišiel na to že mi nesedia, tlačili na prsty a moje "rozčaptané :-) " chodidlo sa cítilo akosi stiesnene. Pekne krásne som tretry zaslal späť predajcovi, samozrejme že som pekne znova zaplatil za poštovné a rozmýšľal ako ďalej.
Zašiel som teda mimo svoje mesto, kedže u nás nikde také niečo nedržia, a skúšal som v kameňáku opäť značku shimano. V domnení, že to bolo spôsobené len strihom tretier SH-XC30L, som odskúšal č.46 tretry SH-MT23 a SH-M088 a na počudovanie ma tlačili aj tieto. Kedže v tomto obchode už vyššie čísla nemali porúčal som sa sklamaný domov. O pár dní (dnes) som mal cestu opäť do iného mesta tentokrát do Michaloviec, nalistoval som si na nete bajkerské obchody v tomto meste a išlo sa na vec. Hneď v prvom Michalovskom kameňáku "Velobiker" na Moskovskej ul. mi na nohe pristála tretra č.47 SH-M087S a bolo vymaľované, krátka dohoda na cene a už išla krabica aj s tretrami do auta. Čiže môj postreh: neveril by som, že číslovanie topánok môže byť taká zaujímavá lotéria a mne sadli až o 2 čísla väčšie boty ako bežne nosievam. Príjemne ma prekvapil prístupom a atmosférou personál daného obchodu a myslím, že tam ešte zavítam.
Dúfam, že Vám moje riadky pomôžu pri hľadaní správneho čísla no jedna vec je istá, topánku treba obuť, aby človek vedel či sedí, ináč môžte len skúšať a platiť poštovné....:-)
11.02.2015 - 20:17:15
00
My s ocom sme dnes číselnú lotériu nehrali - išli sme na istotu +1 číslo navyše (SHIMANO) a sedia ako riť na šerbli ;)
post915674.html#p915674
11.02.2015 - 20:20:27
00
GARUPEL:
blahoželám a už sa len nezabudni pochváliť, kedy si sa 1.x zabudol vypnuť a skončil ako chrobák na chrbte :clap:
Shimano je klasika, tiež mám aj na horsky aj na cestak.
11.02.2015 - 22:15:09
00
ja co som skusal na moje 45 nohy tak mi sedelo Shimano 47, Sidi 46, Gaerne 45 a DMT 46
u kazdeho je to ine a co som neveril aj Sidi jedny siroke jak prasa a ine tesne presne na nohu. samozrejme tie co sedia najlepsie su cez 300e tak som si zasnival :)
11.02.2015 - 23:05:52
00
Čaute, chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s kúpi MTB tretier.
Po prelúskaní sa týmto vláknom a po odporúčaní Vás viacerých som si aj ja objednal pre mňa prvé a finančne prijateľné tretry Shimano XC30L o číslo väčšie ako nosievam bežnú či športovú obuv (nosievam č.45) no po odskúšaní som prišiel na to že mi nesedia, tlačili na prsty a moje "rozčaptané :-) " chodidlo sa cítilo akosi stiesnene. Pekne krásne som tretry zaslal späť predajcovi, samozrejme že som pekne znova zaplatil za poštovné a rozmýšľal ako ďalej.
Zašiel som teda mimo svoje mesto, kedže u nás nikde také niečo nedržia, a skúšal som v kameňáku opäť značku shimano. V domnení, že to bolo spôsobené len strihom tretier SH-XC30L, som odskúšal č.46 tretry SH-MT23 a SH-M088 a na počudovanie ma tlačili aj tieto. Kedže v tomto obchode už vyššie čísla nemali porúčal som sa sklamaný domov. O pár dní (dnes) som mal cestu opäť do iného mesta tentokrát do Michaloviec, nalistoval som si na nete bajkerské obchody v tomto meste a išlo sa na vec. Hneď v prvom Michalovskom kameňáku "Velobiker" na Moskovskej ul. mi na nohe pristála tretra č.47 SH-M087S a bolo vymaľované, krátka dohoda na cene a už išla krabica aj s tretrami do auta. Čiže môj postreh: neveril by som, že číslovanie topánok môže byť taká zaujímavá lotéria a mne sadli až o 2 čísla väčšie boty ako bežne nosievam. Príjemne ma prekvapil prístupom a atmosférou personál daného obchodu a myslím, že tam ešte zavítam.
Dúfam, že Vám moje riadky pomôžu pri hľadaní správneho čísla no jedna vec je istá, topánku treba obuť, aby človek vedel či sedí, ináč môžte len skúšať a platiť poštovné....:-)


Lepšie ako kupovat o cislo vacsie a podobne hluposti je si proste odmerat dlzku/sirku chodidiel, ist na stranku vyrobcu najst si tam model, ktopry chces objednat a porovnat si velkostnu tabulku, je dobre si odmerat obe nohy, vacsinou je jedna vacsia nez druha
12.02.2015 - 12:51:11
00
Zdravím, chcel by som spýtať či mi bude vadiť keď som si kúpil o 0,5 cm dlhšie tretry? Proste cítim tam vôľu. Spoliehal som sa na tu opakovanú radu že shimano tretry vždy o číslo väčšie ale nejak to nevyšlo.
12.02.2015 - 16:52:36
00
otazka roka toto... opytaj sa mamy
co urobis ak ti polovica ludi napise ze nebude to vadit a polovica ludi napise ze to bude vadit?
co urobis ked ti nikto nenapise?
co urobis ked ti vsetci napisu ze to bude vadit?
presne to urob
12.02.2015 - 17:57:10
00
5mm nie je vela. tretra sa dotiahne a problem vyrieseny. noha ma moznost pohybu a zvacsenia objemu v zatazi. alebo so spravne hrubou ponozkou moze posluzit aj v jeseni alebo ked bude chladnejsie :)
12.02.2015 - 20:33:38
00
Čaute.
Čo presne znamená u Shimana označenie S , L alebo W . Napriklad SHIMANO SH-R107 W.
12.02.2015 - 21:32:28
00
Farba najskor
12.02.2015 - 21:53:55
01
keyboard_arrow_up