no pocasie sa dost pokazi, ale este to nezabalim uplne, pocitam, ze na take kratke jazdy bude vhodne pocasie... apropo mohli by sme dat nejake stretnutie aj mimo bicyklovania, nech do buducej sezony sa lepsie pozname...
21.10.2014 - 08:09:58
00
Caute,

Chcem dat do pozornosti moznost vyletov, kde sa nedostane kazdy. Takze, kto by mal zaujem, je tu stranka s cyklovyletmi do znamych destinacii na slavne kopce Francuzska, Spanielska a Talianska. Davam to pozornosti uz teraz aby kazdi kto by chcel ist to mal uz naplanovane dopredu. Tu su take male ochutnavky, mozno to buduci rok bude zmenene, ale iste nie vyznamne.

http://www.kudrna.cz/zajezd/pyreneje-cyklo.html
http://www.kudrna.cz/zajezd/dolomity-cyklo.html
http://www.kudrna.cz/zajezd/route-des-grandes-alpes.html

Konkretne informacie budu v novembri, ten kto chce nech ma kontaktuje a spolocne sa mozme dohodnut. Ja chcem ist na dve z troch a ak by nas bolo aspon 6 tak sa da vyriesit zlava.
22.10.2014 - 13:31:59
00
Šťastné a Veselé Vianoce a Nový Rok prajem každému z Vás.
26.12.2014 - 09:36:10
00
Caute, mam rozpracovanu myslienku na cyklovylet smerom Rumunsko, konkretne prejst Transalpinu a Transfagarasan na mesiac september. Chcem ist autom, takze ziadne tahanie batoziny so sebou a hladam este troch zaujemcov co by sa na to podujali
05.02.2015 - 11:59:28
00
Este je tu alternativa ist na tieto trasy v maji, kedy je idealne pocasie a je v pretekoch dvojtyzdnova prestavka, co by bola dobra priprava na kopce. V maji by to bolo od 9. na taky tyzden (navrat 15.-16.) Takze mate moznost sa vyjadrit a komu by to vyhovovalo nech sa ozve. Naklady som zatial neratal, zalezi od poctu ludi. Priblizna trasa: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=hverspyvpnckplxi s tym, ze treba cestovat z Brasova do Sibiu a potom zo Sebesu do Brasova vlakom, kedze auto by som nerad nechaval niekde na neznamom mieste
09.02.2015 - 08:16:42
00
ja by som možno aj išiel
11.02.2015 - 00:10:39
00
Este je tu alternativa ist na tieto trasy v maji, kedy je idealne pocasie a je v pretekoch dvojtyzdnova prestavka, co by bola dobra priprava na kopce. V maji by to bolo od 9. na taky tyzden (navrat 15.-16.)


V máji tam bude ešte určite sneh a obidve cesty sú oficiálne uzavreté do konca júna. Jazdiť sa na nich môže štyri mesiace v roku do začiatku novembra, v zime sa tieto dve cesty neudržiavajú.

Aktuálne info o tom či je cesta otvorená a zjazdná si môžeš zistiť na rumunskej správe ciest.

DN 67C - Transalpina
DN 7C - Transfagarasan
13.02.2015 - 17:55:15
00
dakujem za info, o tomto som nevedel
13.02.2015 - 18:06:42
00
chalani nejak sa to tu odmlcalo, ako ste na tom jazdite, trenujete? Pocasie tu mame super na juhu, okrem asi dvoch tyzdnov sa dalo jazdit. Ja zarezavam od polky decembra, november bol oddychovy, na ceste tento rok okolo 500km najazdene, ale na trenazeri o dost viac, lebo vecer po robote je uz tma. Moj prvy vrchol sezony by mala byt Jarna klasika v Rimavskej 3.5. , zatial co viem tak ide cirinko, ostatni to ako vidite?
14.02.2015 - 15:34:56
00
ahojte. ja som bol vcera moj prvy tohtorocny vyjazd. zatial len 33km :) ale okolo jednej som v NZ videl dalsich 3-och na cestakoch. ale to uz som sedel v aute. Reeller, ta Rimavska je aj pre amaterov, alebo su tam len sami makaci?
16.02.2015 - 09:46:28
00
Crafter my sme tiez amateri, makaci tam urcite budu, ale mne o to nejde, ja chcem predovsetkym si trocha zamakat, nie vyhrat
16.02.2015 - 11:03:12
00
ale no.. kazdy chce predsa vyhrat,ci? :-)
16.02.2015 - 20:44:12
00
No dufam, ze tam budu aj amateri amateri, nie ako na jesen na okolo malohontu, kde kvoli hnusnemu pocasiu dosli povacsinou iba ti namakanejsi cyklisti a bolo nas tam asi tretina z prihlasenych. Ale stale sa najde skupinka s ktorou budes stihat, ale kedze to je povacsinou rovinka tak predpokladam, ze aj peloton sa udrzi celkom dlho po kope, pokial tam nebudu premotivovani magori, co si budu musiet dokazovat od prveho kilometra alebo plasaci a popada sa a potrha sa to.
Ako pise veslar tiez si myslim, ze kto sa zucastni sutaze, tak mu stale ide aj o to umiestnit sa cim lepsie a prekonat sam seba. Ale osobne si myslim, ze na Slovensku by sa mala rozsirovat zakladna amaterskych cyklistov, ktori pridu na sutaz aj ked im je jasne, ze naprve miesta to nebude, ale aspon si zasutazia medzi sebou, lebo to vacsinou vyzera tak, ze tito ludia si povedia, ze kaslu na sutaz, lebo tam budu aj tak iba dupaci a co tam ja. Keby vsetcia takyto dosli, tak by si navzajom velmi zazivne a dobre zasutazili a mohlo by sa organizovat ovela viac akcii. Takze Crafter urcite nevahaj a dojdi, ked nic ine tak dojdeme spolu v grupete :D.
16.02.2015 - 21:27:32
00
No tak vyhrat by som tam urcite nesiel :) Nebikujem ani rok a s takouto akciou nemam zatial vobec ziadne skusenosti. Ale asi to vyskusam, ved nie je co stratit.
17.02.2015 - 08:18:45
00
veslar, vyhrat ani nie, ale skoncit co najvyssie, tak to urcite. No ak by sa postastilo urcite nebudem proti. Karol ty si tam bol ako? Mas nosice na bicykle? Ja planujem kupit, no neviem ci dovtedy sa mi nieco podari, ak nie je otazka, ci mas miesto, lebo potom pojdem vlastnym autom a do kufra sa mi bicykel zmesti
17.02.2015 - 12:13:33
01
keyboard_arrow_up