Mate nejaku zbierku alebo viete poradit kde by sa dali najst zaujimave recepty na rozne dobroty pre cyklistov? dik
11.01.2015 - 18:13:01
00
Jedz veštko čo nezje teba najlepši recept :D
11.01.2015 - 18:26:18
00
Slanina a cibuľa?
Dobrá slepačia polievka s rezancami je vraj lepšia ako hocijaký doping...
A keď nechceš, aby ti niekto visel v háku, tak hodne strukovín.
11.01.2015 - 19:16:53
02
Po treningu do pol hodky najlepsie komb.sacharidov a bielkovin.zdroje bielkovin:tuniak,kuracina,hovadzie,morcacie,mlieko,tvaroh.zdroje sacharidov:cestoviny,ryza,muka,chlieb,cerealie.
kombinuj podla chuti.este ked som cvicil,tak som daval pravidelne krupicovu kasu z 0,5l mlieka alebo cestoviny s tuniakom.
12.01.2015 - 20:56:02
00
Ja po cviceni hodinu nejem, ked beham, bikujem tak si dam po sprche pohankove vlocky, takze asi po pol hodine, ak chces zrychlit regeneraciu tak jedz viac bielkovin a potravin s vitaminom B, strukoviny su tiez dobrym zdrojom biellovin, napr. Aj taky cicer je super, striedat mäso a strukoviny, jest prilis vela mäsa nie je dobry napad.
13.01.2015 - 07:27:19
00
dik za odpovede, ale nemal som na mysli zrovna info o tom ake potraviny jest po vykone, ale skor som chcel, aby ste sa podelili o recepty na nejake komplexnejsie jedla napr. ovsene palacinky (ake ingrediencie a v akom mnozstve do nich idu, postup pripravy a pod.), pripadne rozne vlastne tycinky na vyjazdy a pod.
13.01.2015 - 13:52:52
00
chcel by som niekedy totok vyskusat spavit...
https://www.youtube.com/watch?v=jMJEIiWV3VQ
13.01.2015 - 14:09:27
00
chcel by som niekedy totok vyskusat spavit...
https://www.youtube.com/watch?v=jMJEIiWV3VQ

Toto je skvele. Oplati sa to spravit
14.01.2015 - 06:13:20
00
peanut butter toto som nejako nikdy nepochopil preco vymysleli tuto hmotu ktora nema ziadnu chut a hovoria jej maslo. nejaka nahrada za tuto ingredienciu?
14.01.2015 - 11:08:49
00
palo1988 na nahodenú tému sa dá odpovedať dvojako:
a/ ako viacerí už diskutujúci to pochopili, čo jesť počas výjazdu, resp. po návrate = spôsob regenerácie a doplnenie živín. Tu asi žiadne recepty sa nedajú očakávať.
b/ či máme (my cyklisti) nejaké recepty. Tu môžu odpovedať tí, ktorí majú vo varení záľubu, alebo nebodaj je to ich job.
Tu je môj tip: na panvici opečieme nadrobno nakrájanú slaninku s cibuľkou do "sklovita" a zamiešame do uvarených cestovín (tie nemusíme po uvarení a scedení polievať olejom), čiže sa nám nezlepia. Potom môžeme primiešať trocha kyslej smotany - alebo bieleho jogurtu a navrch nastrúhame ľubovoľný tvrdý syr. Je to chutné a rýchle ... a máš tam všetko: sacharidy, bielkoviny a pod.
Dobrú chuť!
14.01.2015 - 14:38:12
02
uz to len doniest treba :-)
14.01.2015 - 17:12:04
00
palo1988 na nahodenú tému sa dá odpovedať dvojako:
a/ ako viacerí už diskutujúci to pochopili, čo jesť počas výjazdu, resp. po návrate = spôsob regenerácie a doplnenie živín. Tu asi žiadne recepty sa nedajú očakávať.
b/ či máme (my cyklisti) nejaké recepty. Tu môžu odpovedať tí, ktorí majú vo varení záľubu, alebo nebodaj je to ich job.
Tu je môj tip: na panvici opečieme nadrobno nakrájanú slaninku s cibuľkou do "sklovita" a zamiešame do uvarených cestovín (tie nemusíme po uvarení a scedení polievať olejom), čiže sa nám nezlepia. Potom môžeme primiešať trocha kyslej smotany - alebo bieleho jogurtu a navrch nastrúhame ľubovoľný tvrdý syr. Je to chutné a rýchle ... a máš tam všetko: sacharidy, bielkoviny a pod.
Dobrú chuť!


Poviem ti zaujimavo si to napísal :D vyzera to chutne :D
16.01.2015 - 22:33:44
00
Ja si rad varim ovsennu kasu,najlepsie pouzit mlieko z automatu,teda pokial nema clovek alergiu na laktozu.A do vyslednej porcie si pridam asi polovicu tucneho tvarohu,nech tam mam aj davku bielkovin.Taka kasa ma vyhodu,ze si ju kazdy moze dochutit tym, co mu chuti,napr. kakao,skorica,susene ovocie,hrozienka,orechy atd.
02.02.2015 - 12:20:01
00
mam doma tieto knihy:
Feed Zone Portables: A Cookbook of On-The-Go Food for Athletes
The Feed Zone Cookbook: Fast and Flavorful Food for Athletes
Racing Weight Cookbook: Lean, Light Recipes for Athletes
06.02.2015 - 12:44:46
00
chcel by som niekedy totok vyskusat spavit...
https://www.youtube.com/watch?v=jMJEIiWV3VQ


Ten golden sirup a peant butter, co to vlastne je? Da sa to kupit aj na SVK?
16.02.2015 - 21:35:22
00
keyboard_arrow_up