Jasné, taký podobný,ak nie ešte menší, má aj Cavendish(ale tú veľkosť skresľujú aj tie hrubé trubky)Žiaľ my, čo máme len máličko nad 170cm,musíme mať menšie rámy a menej vysunuté sedlovky. ;) nemá význam riešiť...
23.02.2015 - 12:09:20
00
Hej tak to napisem inak, aby to bolo vhodne pre tuto temu, vyzera to podla mna zle, ked je sedlovka zarazena az skoro po offsetovu cast, je to jedno z akych dovodov. Hentie proficke sutupy su tiez hrozne podla mna z takehoto hladiska, ale tam je aj geometria taka posahava pokrutena cela. Clovek s tym ale nic nenarobi, ked je mensej postavy, takze beriem ten fakt, ze proste jemu sa na tom tak dobre jazdi.
A Miso neviem ci mas nejaku extremne nizku latku, kym sa vytocis, alebo len zbytocne pouzivas nadavky, ako na mladeho slusne vychovaneho chalana sa to dost nehodi, nebolo to totiz prvy krat.
23.02.2015 - 13:04:58
06
nemoralizuj! to ako pisem a kedy pisem je moja vec...
praveze to vobec nevyzera zle.....( vyzera to urcite lepsie ako sedlovka v nebesiach)

a neviem kde vidis sedlovku az po offset zarazenu do ramu.. je tam este docela kus kym by bola po offset
23.02.2015 - 13:17:29
00
nech si jazdi kazdy na com chce a ako chce :)

ta strada vyzera s nizko vysunutym sedlom urcite 100 krat lepsie ako tento predstavec (asi maly ram??) :)

ale ja nemam nic ani proti takemu predstavcu, ak to niekomu vyhovuje tak je mi sum a fuk ako to vyzera, podstatny je pocit z jazdy... :)
23.02.2015 - 13:21:50
03
clovece :) ta strieborna tam tiez vobec nepasuje
23.02.2015 - 13:36:55
01
pri pohlade na Bikejoringovu Stradu, bolo hned prvé čo ma napadlo, že buď nemá doladený posed,alebo má velký rám,alebo skrátka ten pomer výška sedla : výška baranov nemám v oku...

Dosť nechápem,prečo sa tu na Reellera hned zvrhla takáto kritika, kedže fundovane a citlivo opísal svoj názor.

Ja som mal tiež sto chutí napísať toto isté čo on,ale potom som si povedal, že na to,aby som tu niekomu poslúžil za blbca a fackovacieho panáka mi ten nedelný večer za to nestojí...

PS : môj Focus má spomínaný pomer dosť podobný,možno troška lepší ako spomínaná Strada. A i to mám pocit,že pri 100mm predstavci čo mám,by som zniesol o číslo menší rám.


Naposledy upravil stanlee dňa 23.02.2015 - 13:46:15, celkovo upravené 2 krát.

23.02.2015 - 13:41:52
02
Hento je riadne stara fotka, odkial si ju vlastne vyhrabal? toto je skor aktualny posed http://images.mtbiker.sk/biky/big/image_53e7b4388c78a.jpg, fotka vlastne co mam v profile, predstavec je tam 12cm, takze iba o centimeter dlhsi a priznavam, ze ja mam dlhsie nohy ako standardne pre moju vysku, tak ja som druhy extrem, ale osobne sa mi to paci ovela viac takto.
23.02.2015 - 13:44:09
00
Ja by som sa chcel opytat miestnych znalcov, ze na zaklade coho posudzujete, ze dotycny ma maly, resp. velky ram? Napr. aj Adam Hansen ma maly ram? či

Prílohy:

adam hansen.jpg
adam hansen.jpg 341.17 KiB thumb_up0thumb_down

23.02.2015 - 13:47:56
01
Adam Hansen ma brutálny Drop :)
23.02.2015 - 13:50:58
00
neviem ako znalci,ale ja ako laik, viem len posúdiť čo bežne vidím na cestách či v tejto galérii a podľa vás čo ste tu,tzn znalci, spraviť si úsudok. Netvrdím,že Bikejoring má nevhodný rám,vravím len,že pomer medzi výškou sedla a výškou baranov je podpriemerný,oproti tomu,čo sa tu obvykle objavuje...
23.02.2015 - 13:52:20
00
Hej presne toto som sa snažil napísať, a zároveň viem, ze menil bike, aj preto lebo ten co mal mu bol veľký. Preto som sa ho spýtal na to, nato sa zrazu odnikadial objavil huf znalcov, medzi ktorými sa našli aj takí, co si dali námahu vyhrabať roky starú fotku môjho bicykla a ohodnotiť ju.
Momentálne teraz neviem, ci spúšťačom bol fakt, ze sa jedna o stradu alebo upršané počasie.


Naposledy upravil reeller_sk dňa 23.02.2015 - 14:02:47, celkovo upravené 1 krát.

23.02.2015 - 14:00:52
00
ja tiez neviem na zakalde coho to znalci takto od pocitaca posudzuju :)
ale aspon je tu sranda :-)
ak som sa niekoho mojimi komentarmi dotkol, tak sa ospravedlnujem... mne sa paci kazdy bicykel ktory ma dve kolesa :)

edit: 3 kliky myskou nieje namaha ;-)
23.02.2015 - 14:01:11
02
včera sme mali tie dva bicykle vedľa seba, meridu a stradu a ten veľkostný rozdiel bol obrovský na prvý pohľad, no a pritom jazdiť sa mi dalo aj na meride.. aj bez veľkého dropu.. aj bez dlhého predstavca... teraz na tej strade by to malo byť údajne lepšie ovládateľné a podobne.. každopádne to zistím až to začnem jazdiť... do budúcno možno potom môžem uvažovať zas o menšom ráme, aspoň budem mať argument, že prečo si musím zasa meniť bicykel :D
23.02.2015 - 14:07:59
01
Lacny no name karbon? To si odkial zobral....? Vystupnu kontrolu predsa musia robit tak ako ine znacky....a sice nieje moc rozsirena ale zatial som nepocul o zlomenej strade ;) a to tato 6tka vyzera podstatne lepsie ako 2jka :)

Nech ti to jazdi bikejoring

ja chapem ze si spokojny. ale ty by si mal chapat ze strada nie je ziadna znacka. je to noname ako hocijaky ribble za 1200 EUR
www.ribblecycles.co.uk
23.02.2015 - 14:48:57
00
585 stran a stale tie iste vadenice stale o tom istom. Namiesto vzajomnej podpory, pochopenia a zdravej rivality...trosku na skodu a na zamyslenie sa. Zaujimave, ze v sukromnych spravach sa chovaju vsetci ako najvacsi kamarati(aspon v mojom pripade)
Inak Strada peknucka, nech sluzi...
23.02.2015 - 15:22:30
07
keyboard_arrow_up