Myslim, ze ak chceme najst kto je za tym, musime najprv vyriesit otazku, komu to prinieslo prospech. Zivy Nemcov a 0,7% podporou urcite Putinovi vrasky nerobil ... ale z mrtveho Nemcova sa uz stava problem ... Frakcii, ktorym vadi Putin, je aj v Rusku dost, rovnako by aj zapad privital moskovsky Majdan ...
Z roznych vyjadreni v tlaci ma zaujala jedna vec ... Nemcovova spolocnicka si na nic z danej chvile nepamata ... nic nevidela a nic nepocula ... zvlastne. A zvlastne je aj to, ako rychlo sa ju Ukrajinsky government snazi dostat "domov" ...
03.03.2015 - 06:45:46
00
Motiv by sa nasiel na jednej aj druhej strane.
V niektorých situáciách je zdravsie sa na nic nepamatat.
Ono, taky Zacharcenko mal podporu 0,00001% a pozrime sa teraz, pan prezident.
03.03.2015 - 07:11:32
00

A nakoniec všetko je inak. Takéto udalosti vymýšľajú iné mozgy s inými možnosťami.

RobbD, nechcel si napísať choré mozgy????


Karel Kryl mal v tom jasno
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net
03.03.2015 - 07:29:39
03
... Nemcovova spolocnicka si na nic z danej chvile nepamata ... nic nevidela a nic nepocula ... zvlastne. ...

zvlaštne myslenie .... ozaj v tvojom veku a predpokladam aj s nejakou životnou skúsenosťou :-)
1. neviem či si niečo podbne zažil ... tvrdý ŠOK v priamom prenose v 23 rokoch, iste by si si všetko pamatal v noci pri pár sek útoku zozadu možno aj nafotil na mobil
... možno by si zaregistroval čosi ale pravdepodobne len tak svoje plné nohavice aj to trošku neskôr ...
2. spoznal a opisal by si strelca napr bol to človek 168 cm s málo vlasmi v maske VVP ...
a verejne sa do novín k tomu priznal,
aká by bola asi Tvoja životnosť ??
asi by bolo dobre pozerat menej tel , kriminálok a viac bajkovať s Pištom a zreálniť svoj život
03.03.2015 - 07:32:04
00
zvlaštne myslenie .... ozaj v tvojom veku a predpokladam aj s nejakou životnou skúsenosťou :-)
1. neviem či si niečo podbne zažil ... tvrdý ŠOK v priamom prenose v 23 rokoch, iste by si si všetko pamatal v noci pri pár sek útoku zozadu možno aj nafotil na mobil
... možno by si zaregistroval čosi ale pravdepodobne len tak svoje plné nohavice aj to trošku neskôr ...
2. spoznal a opisal by si strelca napr bol to človek 168 cm s málo vlasmi v maske VVP ...
a verejne sa do novín k tomu priznal,
aká by bola asi Tvoja životnosť ??
asi by bolo dobre pozerat menej tel , kriminálok a viac bajkovať s Pištom a zreálniť svoj život

Hmm ... mozem akceptovat tvoj nazor, ale neslo by to bez osobnych invektiv?
Ty si bol priamo svedkom ako to prebiehalo, ze vies co a ako? Co ked to bola "volavka", ktora mala obet doviest na urcene miesto? Ja ziadne zavery nerobim ... na to nemam dostatok faktov ... a prave zivotne skusenosti mi hovoria, ze nie vzdy je vsetko tak, ako sa mi to snazia naservirovat media.
O realnost mojho zivota nemusis mat obavy :) Prajem pekny den.
03.03.2015 - 07:47:12
00
... ostaňme pri tom, že tá Nemcovova frajerka-vdova je celkom pekná. O jej pamäti-nepamäti je zbytočné diskutovať. To, že v takých prípadoch je lepšie nič si nepamätať, to by malo byť jasné skoro každému.

Úvahy o volavke prikladám do šanonu k baroncekovej "teórii" o zhrdenom milencovi zo susednej dediny.
03.03.2015 - 08:27:43
00
... ostaňme pri tom, že tá Nemcovova frajerka-vdova je celkom pekná. O jej pamäti-nepamäti je zbytočné diskutovať. To, že v takých prípadoch je lepšie nič si nepamätať, to by malo byť jasné skoro každému.

Úvahy o volavke prikladám do šanonu k baroncekovej "teórii" o zhrdenom milencovi zo susednej dediny.


Laco, to o "volavke" nemalo byt brane ako konspiracna teoria ... ale inak s tebou suhlasim. A v podstate si myslim, ze vysetrovanie celeho pripadu pojde do stratena a skutocnu pravdu sa verejnost nikdy nedozvie.
03.03.2015 - 08:49:22
00
Ze by centrala vsadila na skusenosti?
03.03.2015 - 09:07:26
00
A co taky Remias? Komu by to prospelo?
03.03.2015 - 09:10:04
01
remias :) celkom pekne tu situaciu opisoval dominik dan, tam ale ujo vodca nemal tolko moci ako by sa zdalo, kdezto v rusku, imho neverim, ze by si tajna sluzba robila poza jeho chrbat
03.03.2015 - 09:29:23
00
Bez komentara ...
https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Ubijstvo_Borisa_Nemcovaoldid=68909813

:lol:

Prílohy:

wiki.png
wiki.png 99.13 KiB thumb_up0thumb_down

03.03.2015 - 10:28:41
00
Mečiara budí jeho ochranka:
- Pán premier, vstávajte! Stalo niečo strašné. Uniesli prezidentovho syna!
- To už je deväť hodín?
03.03.2015 - 11:02:12
02
to mailoKE
to nemala byt osobná invektíva, to bola reakcia a možno aj mierne "zdesenie" nad spôsobom myslenia a prezentácia človeka v Tvojom veku.
(u nevytancovaných "pionierov" spoza gúglu mi to veľmi nevadí skôr sa dobra bavím)
ale:
Z roznych vyjadreni v tlaci ma zaujala jedna vec ... Nemcovova spolocnicka si na nic z danej chvile nepamata ... nic nevidela a nic nepocula ... zvlastne. A zvlastne je aj to, ako rychlo sa ju Ukrajinsky government snazi dostat "domov" ...
potom
Co ked to bola "volavka", ktora mala obet doviest na urcene miesto? Ja ziadne zavery nerobim ... na to nemam dostatok faktov ...
potom:
nie vzdy je vsetko tak, ako sa mi to snazia naservirovat media.
potom:
https://ru.wikipedia.org/w/index.php?title=Ubijstvo_Borisa_Nemcovaoldid=68909813

tak ako je to vlastne ?
;)
sú z toho nejaké závery alebo NIE ??
03.03.2015 - 11:05:45
00
to LL
netusim, co ta na mojom sposobe myslenia "desi" ... To, ze nekricim hned "To Putin!", alebo "To CIA!" ... Mal by som, pri mojom veku? Myslim, ze moj postoj k danej kauze je z mojich prispevkov celkom citatelny ... Teda az na ten posledny, ktory mal skor ukazat, ake absurdnosti sa na nete k danej teme daju najst. "Odbornikov", ktori "vedia" co sa vlastne stalo, tu najdes dost ... ale ja medzi nich nepatrim. Ja nemam odpovede, mam iba otazky ... A urcite ma nedesi, ak ma niekto ine otazky, alebo sa na nic nepyta. Kazdy sme nejaky :)
03.03.2015 - 12:07:03
00
MailoKE dnes sa ale opat po rokoch otazky a vlastne myslenie 'nenosia'. Dnes je to opat po bolsevicky, kto nejde s nami, ide proti nam. Su toho plne diskusie, clanky v mediach a aj vyjadrenia politikov. Mnohi kovani komunisti ktori pred rokom 89 videli svet ciernobielo sa za tyzden pretransformovali na najvacsich demokratov a vidia svet bielo cierno. Rezim sa sice zmenil, myslenie tu zostava. Bohuzial.
03.03.2015 - 12:41:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up