Čaute, chcem sa spýtať ako vám funguje nová verzia sports-trackera. Mám tam všetky svoje výjazdy aj s trasami a fotkami a aktuálne je to úplne nepoužiteľné. Myslíte, že to ešte dajú dokopy? Viem, že je to zatiaľ beta, ale ani keď kliknem na starú verziu, tak ani tá už nejde tak, ako predtým :( Alebo je chyba len v mojom prehliadači? (chrome)

Prílohy:

tracker.jpg
tracker.jpg 73.63 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2014 - 20:26:03
00
Zdá sa že mne to funguje, ale so starou verziou sa to nedá porovnať za mňa :n: mám Mozilu.
10.09.2014 - 20:40:17
00
Donútil si ma stiahnuť nový prehliadač, ale je to to isté ako na chrome. Niektoré výjazdy zobrazí korektne a niektoré úplne divne.
Nová vec čo sa mi páči, je ako sa pohybuje tá gulička na mape s tým ako behám kurzorom po grafe, na starej verzii to nebolo také vymakané. Ale inak to je riadny chaos. Doteraz som neprišiel na to, ako importovať samostatné GPX.
10.09.2014 - 21:05:18
00
Mne zasa chýba export. celé je to nedorobené ako beta.
10.09.2014 - 21:59:34
00
Ahojte!

S novým Sports-Trackerom som na tom rovnako ako vy, ani mne to nefunguje ako by malo. Táto beta verzia nie je momentálne veľmi použiteľná. Ale verím, že na tom stále pracujú a čoskoro to bude v poriadku, plne funkčné. Páči sa mi ten prehľad workoutov v hornej časti obrazovky, ale potom už len negatíva (aspoň z môjho pohľadu).

1. Primárne zobrazuje workouty priateľov, pričom mňa skôr zaujímajú tie moje.
2. K dispozícii je len jeden zdroj máp, uvítal by som aj satelitné a hybridné s možnosťou prepínania ako v pôvodnej verzii.
3. Jednotlivý workout sa nedá otvoriť na celú obrazovku, teraz vždy vidím len časť mapy a časť analýzy, nikdy nie spolu prehľadne na celej obrazovke.

Ďalej je to možnosť vymazania fotky, jej vloženie z externého zdroja a tiež import GPX. Myslím si ale, že tieto tri posledné uvedené drobnosti budú v plnej verzii určite zapracované.
11.09.2014 - 23:19:14
00
Pozdravujem
funguje vám apka v androide, mne prestala ukladať foto (v telefóne sú na karte) do trasy a zobrazovať ich v prejdenej trase, musím ich nahadzovať ručne, ale potom nie sú na danom mieste na mape v kompe
alebo sa niečo zmenilo v apke a robím niečo zle doposiaľ to šlapalo
05.03.2015 - 11:31:42
00
Nazdar,

mne aplikácia na Androide funguje zatiaľ bez problémov v tomto smere. Musím ale povedať, že som ju už dávnejšie neaktualizoval na vyššiu verziu, ak bola nejaká od vtedy vydaná. Mne zase robí Sports Tracker to, že z každej fotografie uloží dva exempláre, ktoré musím potom ručne vymazávať na webovej stránke.

Možno by si sa mohol pozrieť, či tie fotografie uložené v telefóne majú v sebe GPS súradnice.
05.03.2015 - 12:06:41
00
to sa sem tam stalo aj mne že boli dvakrát, ale teraz nemám ani jeden krát :(
05.03.2015 - 12:35:59
00
Pozeral si, že či ti do fotografií uložených v telefóne ukladá GPS súradnice?
05.03.2015 - 12:38:11
00
vo fotkách nie sú žiadne údaje o polohe
sports tracker po odfotení fotky napíše "We could not save image to current workout"
05.03.2015 - 19:21:02
00
A ešte doplňujúca otázka k tým GPS súradniciam vo fotografiách. Pozeral si tie súradnice v podrobnostiach obrázku v mobile alebo na počítači? Pretože v mobile to ani mne neukazuje, ale ak si dám vlastnosti obrázku v počítači a prepnem sa na podrobnosti, tak tam už GPS súradnice mám. Pozri sa pre istotu aj tam. Ak ich tam máš a teda GPS zariadenie tvojho telefónu je v poriadku, počas jazdy ho máš zapnuté a tie súradnice do každej fotografie ukladá, tak problém bude určite v aplikácii Sports-Tracker. Jediné čo mi potom napáda je odinštalovať ju a znova nainštalovať.
05.03.2015 - 19:52:43
00
GPS dáta niesu ani v PC, ST som preinštaloval už ani neviem koľko krát a dokonca aj celý telefón a nič.
05.03.2015 - 21:38:10
00
Ešte by som skúsil spraviť fotografiu niekde vonku (aby telefón tvoju polohu zistil) len cez štandardnú aplikáciu fotoaparát predinštalovanú v telefóne, to znamená ako keby si normálne fotil niečo, nie cez aplikáciu Sports-Tracker. Musíš si ale dať pozor na to, aby si mal osobitne nastavené v aplikácii fotoaparát, že do fotografií sa ti majú ukladať aj GPS súradnice. Ak ani v týchto fotografiách nebudú GPS súradnice, problém podľa mňa nebude s aplikáciou Sports-Tracker, ale s telefónom.

Problém so zisťovaním presnej polohy mobil nemá, keď si vonku a keď máš vypnuté mobilné dáta?
05.03.2015 - 21:58:11
00
Nejaký podobný problém som už dávnejšie mal aj ja. Odfotografované fotky mi neukladalo do trasy v ST.
Nespomínam si na detaily, ale mari sa mi niečo že som musel zmeniť ukladanie fotiek z mobilu na SD, alebo naopak. Potom to šlo normálne.
05.03.2015 - 22:15:45
00
- ST trasu zaznamenáva tlačítkom foto v ST odfotí snímok po návrate do ST vypíše "We could not save image to current workout" - navidácia v mobile, ako aj ST fungujú
- pri zapnutom "označovanie geoznačkami" vo foťáku v mobile sú súradnice GPS vo fotke, ale aj tak ich ST do trasy nezaznamená a ani nezobrazí v trase - bude problém pri ukladaní foto
- nastavenie ukladanie fotiek vo foťáku "Dátová pamäť"-"Do internej pamäte"/"Karta SD" na to nemá vplyv

tak ja už neviem, doteraz všetko šlapalo
06.03.2015 - 08:27:48
00
keyboard_arrow_up