Craft 1000 Miles Adventure

29.06.2014
Bikepackingové preteky
Nová Sedlica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
johnnySVK osobne si myslim, ze aj keby si zacal zase bikovat az v maji, tak to nevadi. Zaklad mas uz davno vybudovany, a do startu kondicku zvladnes vybudovat. Ako tu uz bolo spominane, skor tu ide o pripravu psychiky ako kondicky. Predsalen kondicne sa pripravit na 1000mil je asi unreal :) takze ziadna panika zatial, vyliec to a bude dobre.
17.03.2015 - 06:37:17
00
Hlavne ziadnu paniku, ber to tak ze radsej teraz ako pocas preteku ;-) da sa ti plavat?


Tak cez tu bolest by som mozno aj dokazal bicyklovat...Otazne je ze ci je to dobry napad, lebo ked ma zase sekne, tak uz asi nedokazem ani z biku zosadnut....PLavat som bol....cca asi tyzden potom, co sa mi to stalo..celkom sa dalo...Vcera akurat som dobral tabletky co som mal na uvolnenie svalstva....a tato noc bola celkom zaujimava...o 4:00 som sa zobudil a uz som od bolesti nevedel zaspat-je super nevediet sa bezbolestne ani na posteli otocit......Tak ja neviem ci to mam silit nejakym light sportom ako plavanie..alebo co...fakt neviem co si mozem dovolit....A to ma dost znervoznuje.
NIekde som cital, ze plavanie - teda hlavne prsia, nie su moc idealne na chrbticu,lebo tu hlavu drzis furt hore - samozrejme, keby som prsia plaval ako sa ma, tak by asi telo bolo vo vodorovnej polohe...ale pri mojom style plavania, co ani hlavu neponorim do vody.....hmmm. Lepsie je asi plavat kraula, ale to som mrtvy po minute....no chce to asi trening
17.03.2015 - 07:09:53
00
ked to zvladnu bez jednej ruky tak to zvladnes tiez :)
22.03.2015 - 14:13:08
00
keyboard_arrow_up