caute...

Mam taky dost blby problem a leze mi to na nervy...
Kupil som od kamosa jazdene koleso predne z deore nabojom DT vypletom a DM24kou... mal len jednu chybu bola zlomena oska... a povedal ze je da vymenit ale moja nedockavost mu to neumoznila a ze si to urobim sam....tak som kupil Osku Cr-Mo ale bol tam trosku "vykusany" konus tak som kupil new.... gulicky som mal doma nejake.... zalozil zakontroval a drzalo asi 2 tyzdne a potom sa zacalo objavovat pukanie..... potom sa to nejak samo uvolnilo... brutalne zaitahnuta kontra matka sa uvolnila znicoho nic....zatiahol som ale nejak sa to uvolnilo zas a mam taky pocit ze cele vo vnutri je to zas rozbite na prach ale nikde v obchode neviem zohnat Osku (no ta by nebola problem) ale konusy nikde doslova NIKDE nemaju! uz 2 tyzdne ich zhanam.... ale myslim zeby v servise bez problemov opravili ale chcel by som vedet za kolko a ze ci su tie Deore naboje poruchove resp co snim zrobit aby to nerobil ... jazdnim street sem tam aj FR a tak..... diki
05.09.2007 - 13:43:30
00
mal som ten naboj .bolo to strašne makké nikdy viac .mysky rozbite, zničené konusy.ale ja som to riešil tak že som mal jednu staršiu osku kupil som na nu shimano konusy a frčito ale su rozbite mysky a kupil som novatec a tento ostal v poličke :)
05.09.2007 - 14:09:06
00
mal som ten naboj .bolo to strašne makké nikdy viac .mysky rozbite, zničené konusy.ale ja som to riešil tak že som mal jednu staršiu osku kupil som na nu shimano konusy a frčito ale su rozbite mysky a kupil som novatec a tento ostal v poličke :)
05.09.2007 - 14:10:23
00
Deore nieje naboj urceny na FR....mne drzi v pohode (XC)...Treba sa on aj starat - pravidelne mazat litiovou vazelinou...Nie prilis kontrovat...
05.09.2007 - 14:59:51
00
keyboard_arrow_up