...Po nejakých 100 metroch ma nálada prešla,zrazu vidím pred sebou odparkované dve autá,hlboko v lese,neviem kade sa tam dotrepali ,asi nejakí hríbolovci,ale to je jedno,v tú chvíľu so si prial stretnúť niekoho kto by ma chcel pokutovať za jazdu po lesných chodníkoch,najlepšie toho kreténa čo výmyslel ten stupidný zákon a vysvetliť si v praxi kto ničí prírodu a kto tam nemá čo robiť :(


mávam dosť často dosť rovnaké pocity.
02.09.2007 - 21:22:23
00
[quote=""]Len takĂ˝ malĂ˝ postreh.Dnes som bol so synátorom na vĂ˝jazde ako každĂş nedeÂľu,parádny èas na biking,ale k veci ,od Ă
02.09.2007 - 21:33:58
00
Pred 3-ma týždňami som bol bikovať v západných tatrách /Roháčske plesá/. Pohyboval som sa vo výške okolo 1500nm a pýtal som sa domácich ako to je s legalitou bikovania v tejto časti Tatier. Bolo my povedané, že s tým zatiaľ nikto nemá problém. Myslím si, že v prípade vstúpenia takéhoto zákona do platnosti si z toho hlavu robiť nemusíme. Do lesa občianku nenosím a už vôbec ju nestrkám lesníkom do ruky a som zvedavý, ako odo mňa bude niekto pýtať pokutu zopár tisíc. Jednak do lesa toľko peňazí nikto nenosí a chcel by som vidieť ako mi skúsi zobrať do zástavy bike.:) Pokiaľ budú v lese motorky a autá budem tam určite aj ja. PS: neviem koľko ľudí má v nohách takú silu aby počas bikovania rozhrabovali zadným kolom chodník a poväčšine všetci chodia po neakom, už vyšlapanom chodníku.
02.09.2007 - 21:52:30
00
Pred 3-ma týždňami som bol bikovať v západných tatrách /Roháčske plesá/. Pohyboval som sa vo výške okolo 1500nm a pýtal som sa domácich ako to je s legalitou bikovania v tejto časti Tatier. Bolo my povedané, že s tým zatiaľ nikto nemá problém. Myslím si, že v prípade vstúpenia takéhoto zákona do platnosti si z toho hlavu robiť nemusíme. Do lesa občianku nenosím a už vôbec ju nestrkám lesníkom do ruky a som zvedavý, ako odo mňa bude niekto pýtať pokutu zopár tisíc. Jednak do lesa toľko peňazí nikto nenosí a chcel by som vidieť ako mi skúsi zobrať do zástavy bike.:) Pokiaľ budú v lese motorky a autá budem tam určite aj ja. PS: neviem koľko ľudí má v nohách takú silu aby počas bikovania rozhrabovali zadným kolom chodník a poväčšine všetci chodia po neakom, už vyšlapanom chodníku.

lesna straz tusim moze max 2000 pokutu brat...pisal to tu dakto tusim
02.09.2007 - 22:06:51
00
http://www.bikemagazin.sk/clanok-1166-A ... akona.html
02.09.2007 - 22:24:21
00
Len taký malý postreh.Dnes som bol so synátorom na výjazde ako každú nedeľu,parádny čas na biking,ale k veci ,od Čachtického hradu si to šineme po modrej značke na Veľký Plešivec,kto tade jazdieva vie,že je to skvelý singletrack,občas kus širšej cesty,za celý čas sme stretli len jedného bežca oproti ,v pohode sme sa vyhli,povedali nazdar a každý išiel ďalej svojou cestou.Mám rád tento pocit,stretnúť človeka naladeného na podobnú strunu.Po nejakých 100 metroch ma nálada prešla,zrazu vidím pred sebou odparkované dve autá,hlboko v lese,neviem kade sa tam dotrepali ,asi nejakí hríbolovci,ale to je jedno,v tú chvíľu so si prial stretnúť niekoho kto by ma chcel pokutovať za jazdu po lesných chodníkoch,najlepšie toho kreténa čo výmyslel ten stupidný zákon a vysvetliť si v praxi kto ničí prírodu a kto tam nemá čo robiť Neviem,ale v poslednej dobe často nechápem tento dnešný svet :(


JJ mal som 1. septembra podobnú skúsenosť, keď som sa na ceste/chodníku (?) pri Bukovine (Poľana) vo výške cca 1100 m musel lesom pomedzi stromy predbiehať V3Sku bez ŠPZ plne naloženú drevom zanechávajúcu najmenej 30cm hlboké koľaje na inak krásnej tráve- cestička bola totálne rozdrbaná, pretože išla cca 15km/h a posádka s výnimkou vodiča popri aute hľadala hríby, kua a to som sa na začiatku výletu do neznáma bál, že čo keď stretnem nejakých zelených...
03.09.2007 - 23:35:58
00
Tak dnes som vyzdvihol na pošte triko od vranovčanov. Díky chlapi parádne je. Už sa teším keď sa oteplí. To "bať na politikov" malo byť väčšie. :twisted:
04.09.2007 - 21:04:51
00
Tak dnes som vyzdvihol na pošte triko od vranovčanov. Díky chlapi parádne je. Už sa teším keď sa oteplí. To "bať na politikov" malo byť väčšie. :twisted:


no sme radi ze sa paci, budem rad ked sa k nemu vyjadria aj ostatni...na tomto mieste by bolo korektne podakovat sa chlapcom z BB_zoo ktory nam poskytli navrh tricka...DAKUJEME...
05.09.2007 - 17:05:28
00
Bude sa dat este to tricko niekedy objednat ???
06.09.2007 - 15:49:29
00
2gengar: tak tak DAKUJEME!!!
aj ja ho uz mam :D je super!!!
06.09.2007 - 16:22:20
00
Takže pre veľký záujem sme opäť spustili on-line registráciu na kúpu trika. Bude trvať do nedele 16.9.2007 a bude to zrejme posledná objednávka takže kto chce bude mať poslednú možnosť. v priebehu zajtrajška hodíme aj fotky tričiek ale všetko je to nádhera takže len si vybrať. :D

www.btvt.sk
06.09.2007 - 20:24:42
00
noo hej dobry napad vidiet foto triciek :)
a potom si uz objednavam :)
06.09.2007 - 21:05:39
00
robite aj tie polokosele, alebo nie?
06.09.2007 - 21:39:53
00
robite aj tie polokosele, alebo nie?

spytam sa a dam vediet
07.09.2007 - 08:15:48
00
si tak citam Moutain Bike Readera....
a ľaľa čo som zbáčil....
prva veta je najlepsia.... (preco by som plakal do ruskej vodky? ked mam borovicku a slivovicu?...)

Prílohy:

IMG_0061.jpg
IMG_0061.jpg 33.13 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2007 - 08:09:52
00
keyboard_arrow_up