Dnes maly ruzinsky modifikovany. Vsetko zjazdne. edit. Okrem poľa ;)

Prílohy:

track_167.gpx [518.43 KiB] Zobraziť na mape


Naposledy upravil boris.ko dňa 30.03.2015 - 18:18:45, celkovo upravené 1 krát.

29.03.2015 - 18:49:41
00
Dnes zo Sedla Repy po cervenej na Hresnu ... na dvoch miestach padnute stromy (jeden treba obist a pri druhom niekto spravil najazd, takze pre zdatnejsich moznost preskocit ... ja som radsej preniesol :)). Inak v pohode zjazdne. Ak by mal niekto zaujem o zaznam gpx, tak ho najde v mojich vyjazdoch.
29.03.2015 - 19:00:41
02
Vrabciaky zo soboty :y:

Vrabcie skaly_Kosice thumb_up0thumb_down
29.03.2015 - 20:16:39
011
Dnes maly ruzinsky modifikovany. Vsetko zjazdne.

Vtipne zachadzky. No ale nedat ten kopcek za Kysakom...to sa robi? ;)
29.03.2015 - 21:15:20
00
Dnes okruh Kosice-Krasna-Bohdanovce-Durkov-Zdoba-Kosice. Za Zdobou to v lese neuveritelne kvitne. Mobil mi foti katastrofalne, ale aku-taku vypovednu hodnotu fotka ma. Odporucam ist na to vyvalit vlastne oci.

Prílohy:

mtb.jpg
mtb.jpg 890.21 KiB thumb_up0thumb_down

29.03.2015 - 21:57:59
00
Vtipne zachadzky. No ale nedat ten kopcek za Kysakom...to sa robi? ;)


... niektorí neznášame asfalt. Tiež takto chodím okolo rieky. Boris sa vrátil asi kvôli nezjazdnosti cesty cez pole smerom k sokoľskému mostu.

Tí, čo jazdia na cesťákoch sa na to pozerajú úplne inak. Skrátka, neznášame asfalt.
29.03.2015 - 22:04:46
00
... niektorí neznášame asfalt. Tiež takto chodím okolo rieky. Boris sa vrátil asi kvôli nezjazdnosti cesty cez pole smerom k sokoľskému mostu.

Tí, čo jazdia na cesťákoch sa na to pozerajú úplne inak. Skrátka, neznášame asfalt.


Jasne, je to tak. Ale ja vsetky gpx-ka a tipy na trasy mimo spevnenych ciest iba vitam, nakolko po rokoch na cestaku objavujem prave tento svet...mimo asfaltu.
29.03.2015 - 22:10:32
00
pripomínam východnú variantu návratu z Kysaku - post851940.html?hilit=kysak#p851940
29.03.2015 - 22:27:20
01
Tak, tak pole nezjazdné. Trošku som skúsil, ale som to vzdal. No a v Malej Vieske ståla na ulici procesia.
29.03.2015 - 22:27:39
00
To nie je normalne. Nepozna nikto ten bike? Nestalo sa daco tomu majitelovi?


Caute vsetci
sledujem toto forum uz dlhsi cas, zatial som nemal co napisat, ale zeby som pistu ubezpecil, tak zhodou nahod je ten bike mojho kamarata, ktory mi vcera poobede volal, ci nemam dajake zvysne kolesa na bike, lebo jemu corli a asi 10 minut na to tu pista zavesil inkriminovanu fotku :D
neviem presne jak sa to stalo, lebo v piatok sme boli spolu aj s partiou a vtedy bol bez biku. potom vecer som isiel domov a on spolu s dalsimi isli kukat futbal k nemu domov, tak mozno to stocili radsej do dajakej krcmy, alebo po futbale este isiel vonku, alebo mozno ten bike tam nechal uz od poobedia, to uz neviem.
kazdopadne to tam cez noc ostalo a volakto asi nevedel co od dobroty, lebo ten bike mohol mat uz aj 10 rokov, kolesa sjete, bez kotucov, vzadu 8 kolecko, nic vynimocne, co by sa dalo strelit za dajake slusne love, jedine sedlo mal novsie. bud to dakomu chybalo ku stastiu, abo dajaky ozran piatkovy dostal napad na super trollstvo, lebo neviem si to inak racionalne vysvetlit...

btw. bol som dneska na jahode a musim podakovat minulotyzdnovym makacom, lebo trail je jedna lahoda.
29.03.2015 - 22:38:46
04
Vitaj na fóre! Veľmi pekný prvý príspevok.
29.03.2015 - 22:43:56
01
... aj mne sa páči, keď je to o krčmách.

Dnes som sa na zaslúžené pivo dosť ponáhľal, až som vytvoril rekord. Nechajte ma na tom prvom mieste aspoň týždeň! Nestáva sa mi to často. :)

Prílohy:

Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG 120.55 KiB thumb_up0thumb_down

29.03.2015 - 22:56:38
01
PAJDO Až teraz som si to pozrel. Pekne! Ale Vás bolo, toľko vrabcov. ;)
30.03.2015 - 18:37:01
01
Pred pár týždńami sme to tu riešili - vylúčenú prepravu bicyklov v EC186 /187 na trati Košice - Budapest. Keďže aj mňa tá oblasť ( Zemplínske vrchy) priťahuje a ich západná časť je z Košíc vlakom neprístupna, napísal som na zákaznícke oddelenie ZSSK čo bráni tomu, aby bolo možné na tejto trati využívať prepravu bicyklov. Po takmer mesiaci došla odpoveď (viď príloha ). A tak už vieme kto za to môže. No predsa Maďari !!! :-D
Možno by bolo vhodné im tam počas leta zaslať pár mailov so žiadosťou o umožnenie prepravy bicyklov. Možno sa ľady pohnú. Nebolo by to na škodu, ak by sa táto oblasť sprístupnila. Aj teraz sa to síce dá, ale je to zbytočne naokolo (cez Sl.N.Mesto a Satoraljaujhely), poprípade autom. Je ale zaujímavé to, že ako to tu spomenul pista , ranný vlak z Pešti a večerný do Pešti túto prepravu umožňuje, ale ranný z Košíc a večerný do Košíc nie. Aj týmto som argumentoval pri mojom "návrhu na zlepšenie služieb ". Bohužiaľ. Maďari !!! :-)

Prílohy:

ZSR.png
ZSR.png 131.31 KiB thumb_up0thumb_down

30.03.2015 - 19:22:13
00
Nedavno bola v Kosiciach vystava o turistickych moznostiach severneho Madarska a tam som objavil kontakt na (ak sa nemylim) velvyslanectvo Madarska. Poslal som im nasledujuci mail:

Vyuzivam prilezitost po prezentacii severneho Madarska a jeho turistickeho potencialu na vystave pred par dnami v Kosiciach.

Zemplinske vrchy su neobjavenym rajom nie len pre slovenskych ale aj madarskych cykloturistov. Ich spristupneniu z oblasti Kosic ale aj z centra Madarska by prospelo ak by rychlik Kosice - Budapest umoznoval prepravu bicyklov. Momentalne je to mozne v smere z Kosic len vecernym spojom a nazad rannym. Domnievam sa ze umoznenie prepravy bicyklov (pre nas zaujimave do oblasti Encsu, Miskolca i Egeru) by zvysilo aj vytazenost spomenutych vlakov, ktore nepremavaju plne vytazene.

Dakujem za pripadnu pomoc.
30.03.2015 - 19:56:34
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up