Ďakujem. Bral som L-ko, meriam 185. Cez ten ich systém mi vyhodilo M-ko ale potom som písal mail s mierami a povedali, že L-ko bude lepšie, bol som presne medzi. Inak objednával som ho pred týždňom 23.3. a dnes mi prišiel, ale bol na sklade.
31.03.2015 - 18:31:27
00
pekny je ten canyon aj v tej modrej. Ja som zobral 6.0 polished sam som zvedavy na tu evo vidlu..pojazdime uvidime. Inak najradsej by som isiel do 7.0 ex 1x11 a pike..parada..az na tu dostupnost. Teraz len cakat kym sa pocasie umudri
31.03.2015 - 23:06:04
00
Ja som Fox vpredu ešte nejazdil, tiež som zvedavý. Pohon čo mám na Spectrale mi vyhovuje, 2placka je mi ideálna. Uprednostňujem Shimano pred Sramom.
01.04.2015 - 06:47:36
00
Podla mna si velmi dobre zvolil, aj som si pozeral ten bike na ich stranke, ta vybava je vyborna.som bol az prekvapeny, co vsetko je na tom biku. spesl za 1,5nasobok ma take komponenty, ze fakt skoda slov:) kupit drahy bike a potom ho kompletne prerabat ozaj nema zmysel. mna to tiez bavi, ale penazenku to nebavi:)


Skoda ze jeho modra raketa je na 80% kopia ramu tvojho Treku spred takmer 3 rokov. Ohladne upgradu - kto na to ma tak upgraduje a je jedno ci je to Spesl alebo ina znacka. Chapem ze si chces rypnut, ale ked tak aspon v inej teme. Sorry za OT ale nedalo mi nereagovat.
01.04.2015 - 07:22:24
00
Skoda ze jeho modra raketa je na 80% kopia ramu tvojho Treku spred takmer 3 rokov. Ohladne upgradu - kto na to ma tak upgraduje a je jedno ci je to Spesl alebo ina znacka. Chapem ze si chces rypnut, ale ked tak aspon v inej teme. Sorry za OT ale nedalo mi nereagovat.


Myslím, že nerýpal, len zhodnotil situáciu presne tak ako to je. Sám som vyberal medzi Spešlom a Canyon-om. Stanovil som rozpočet, vedel som čo chcem a po prezretí špecifikácií to bolo jasné na 100%, prečo Specialized nie.
S tým rámom, že sa na 80% podobá na Trek, by som ťa poopravil. 80% všetkých bicyklov sa na seba podobá :-)
01.04.2015 - 07:33:49
00
Skoda ze jeho modra raketa je na 80% kopia ramu tvojho Treku spred takmer 3 rokov. Ohladne upgradu - kto na to ma tak upgraduje a je jedno ci je to Spesl alebo ina znacka. Chapem ze si chces rypnut, ale ked tak aspon v inej teme. Sorry za OT ale nedalo mi nereagovat.



Poopravim ta, ten koncept remedyho, aj jeho geometria je stary 7-8 rokov:) biky s takymto ulozenim tlmica sa vsetky podobaju, v podstate ani nemaju byt preco moc ine.
A co sa tyka upgradu, mne zostal z povodneho biku ram a nejake detaily, takze trochu viem o com to je. neviem do koho alebo do coho som mal rypnut, ale specialized je objektivne velmi drahy na to, co je na nom osadene. a kupovat velmi drahy najlacnejsi model niecoho, kde potom treba z tazko zarobenych penazi vymenit polovicu komponentov imho nema zmysel. alebo ma, ked ti to stoji za to.
01.04.2015 - 07:40:10
00
Chlapci, mne je absolutne jedno kto na com jazdi a za kolko popravde, ja doprajem kazdemu, kto ten bike realne vyuzije v zivote. Len to natahovanie si ega kvoli znackam je uz velmi unavujuce. Ano Specialized je drahy. A? Pre niekoho je drahy Canyon. O bajkoch mozeme polemizovat do nemoty, ale to si zasluzi vlastny topic. Jazdite vela a teste sa z toho, co vas bavi.
01.04.2015 - 08:09:23
02
Ta sedlovka to je iny stoziar, asi ti je kusok maly ten ram. Ale inak zaujimavy veteran.


mozno az tak nie, uhol predstavca + lastovicky davaju riadidla dost hore a ked "za nimi" natiahne sedlo.... skusil by som nazaciatok aspon otocit predstavec
ta páka na ram je uz naozaj dost velka...tak aby nebolo "puk puk" ;)
01.04.2015 - 08:21:23
00
Chlapci, mne je absolutne jedno kto na com jazdi a za kolko popravde, ja doprajem kazdemu, kto ten bike realne vyuzije v zivote. Len to natahovanie si ega kvoli znackam je uz velmi unavujuce.


naco potom citis potrebu zastavat sa znacky ktorej bicykle stoja o 50% viac ako "direct sale" znacky s rovnakou vybavou ? To s tymi cenami je fakt. S tym nic nespravis.
01.04.2015 - 08:37:45
01
Chlapci, mne je absolutne jedno kto na com jazdi a za kolko popravde, ja doprajem kazdemu, kto ten bike realne vyuzije v zivote. Len to natahovanie si ega kvoli znackam je uz velmi unavujuce. Ano Specialized je drahy. A? Pre niekoho je drahy Canyon. O bajkoch mozeme polemizovat do nemoty, ale to si zasluzi vlastny topic. Jazdite vela a teste sa z toho, co vas bavi.


ty co riesis preboha? sok z prechodu na letny cas?
01.04.2015 - 08:43:13
03
ty co riesis preboha? sok z prechodu na letny cas?


Ja neriesim, len konstatujem. Ty riesis. A ak chces riesit, napis mi spravu nech tu nespinime vlakno zbytocne.
01.04.2015 - 08:52:56
00
OMG...
01.04.2015 - 08:54:58
00
Tak niekto vstal zlou nohou, nebudeme z toho robiť OT na tri strany, aj keď som nepochopil o čo vlastne ide :D
01.04.2015 - 08:59:07
03
...a to vsetko kvoli tvojmu bajku :D
01.04.2015 - 09:22:55
00
Alebo prvý apríl? :-)
01.04.2015 - 09:26:02
00
keyboard_arrow_up