Zdravim Vas chcem sa spytat mam najazedne nieco okolo 700Km na tychto brzdach rozhodol som sa ich odvzdusnit a vymenit platnicky na prednej brzde ako som dal dole platnicky vsimol som si ze jedna strana platniciek bola neumerne zosuchana od druhej nedaval som tomu velky zretel len som ich vemenil a odvzdusnil lenze zistil som ze jedna strana platniciek sa nevracia naspät a tym padom po nastaveni brzd sa roztocene koleso vo vzduchu asi za 1sek zastavi lebo brzdy neustale jednou stranou brzdia chcem sa spytat ci niekto z vas mal podobny problem a ak ano ako ho riesil mna napadaju len 2 riesenia bud rozobrat prasiatko a pozriet sa na tu strunu ci neni zanesena a preto sa nevracia alebo ci neni znicena a tym padom ci sa da zohnat nova a vymenit alebo mi uz len ostava kupit nove prasiatko lenze avid elixir r uz som nikde nenasiel v eshope neviem ci ich nenahradila nahodou rada elixir 1 a ci bude pasovat prasa k packam hadicke atd.... dakujem za rady


Naposledy upravil Vlado_Nice dňa 02.06.2015 - 19:23:56, celkovo upravené 2 krát.

12.04.2015 - 13:11:34
00
Do cyklo brzd sa moc nevyznam,ale struna v prasati? Keby mas bubnove brzdy a valcek ok,ale v prasati na kotucoch podla mna struna nieje. Ak sa mylim,ospravedlnujem sa.(vychadzam z auto brzd,tych som mal rozobratych xy a nikdy tam struna nebola. Podla mna mas spinavy a tym padom pridrety piestik,alebo zavzdusnene brzdy.
12.04.2015 - 14:50:11
00
asi to fakt bude tym piestikom zavzdusnene nie su lebo som ich odvzdusnoval a nie su tam ziadne bubliny...
cize treba rozobrat asi prasiatko ze ...
12.04.2015 - 15:30:03
00
Nevidel som to,tak neviem ci to treba uplne rozobrat,mozno staci povysunut piestik a ocistit.ale ak ho vyberies uplne,uz by som vymenil aj gumicky.ak len viac povysunies,tak pri zasuvani Pozor.Pomaly a opatrne zasuvat aby sa neskrizil.
12.04.2015 - 16:20:48
00
keyboard_arrow_up