Zdravím chcem sa opýtať ľudí čo sa venujú tomuto krásnemu športu či by mi nevedeli poradiť s výberom nových lyží. Chcel by som sa popozerať po lyžiach na ďalšiu zimu, keď že táto sa už pomaly končí, ktoré by boli hlavne na zjazdovku ale aj do terénu. Potreboval by som taký kompromis, viem že lyže ktoré sú výborné aj na zjazdovke aj v prašane nie sú, ale chcel by som nájsť nejaké ktoré by boli dobré hlavne na zjazdovke ale aj keď pojdem do prašanu tak aby som si tú jazdu užil a aby sa mi v ňom dobre lyžovalo :) Mám 16 a výšku 172. Preferujem skôr krátke oblúky tak že by to chcelo lyže skôr s kratším radiusom a preferujem značku Völkl ale nie je to nutné :) Chcem sa ešte opýtať či výrobcovia púšťajú nové modely na trh cca v takom istom období alebo každý inokedy? A kedy to je? Ďakujem za rady :)
13.04.2015 - 19:54:08
00
Ja by som odporučil RTM 75 (aj širšie), jazdím cca rovnako, sú super (dokonca prežili preteky v slalome na pohodku :lol:). Mimo toho aj Atomic Nomad vyzerajú schopne...
13.04.2015 - 20:19:37
00
tato tema ma zaujima. okrem vysky mam zhodne parametre, teraz som kupil lyziarky TECNICA-DEMON 100 AIR SHELL, a pozeram po lyziach. ja by som zniesol aj jazdene, 168cm..
14.04.2015 - 21:11:19
00
To isté by som odporučil, sú to fakt univerzálne lyže. Na zjazdovke sa nestratia, mimo majú celkom jazditeľný "grip". Mne sa na nich lyžuje parádne...
14.04.2015 - 21:18:34
00
ja mozem oranzovu. na nasledujucu sezonu by som vsak nechcel tolko do lyzi dat. zacinam a neviem co ma bude viac bavit, moje specifikacie som odvodil od toho ako som sa citil na roznych pozicanych lyziach. to vsak neznamena ze ked vyberiem jedny tak mi sadnu.
14.04.2015 - 21:23:00
00
keyboard_arrow_up