:-D
Tak im treba.
To, ze auta v meste parkuju casto na hulvata, to je v poradecku. Ale biker voziaci sa na prazdnom chodniku...to chce asi exemplarne potrestanie. Na zaplakanie je tato bananova republika.
15.04.2015 - 20:44:25
05
pomahaci a chranici :)
15.04.2015 - 21:07:46
00
Myslite ze je normalne ze za jazdu po chodniku na mierovej (ma cca 3m sirku, bol uplne prazdny) ma policajti na maskovanom golfe zacnu prenasledovat a skrizia mi chodnik asi 5 metrov pred bajkom a snazia sa ma tak zastavit? Proste isli chvilu vedla mna, potom sa vzdialili o nejakych 10 az 15m a zrazu bez akehokolvek varovania strihli autom krizom cez chodnik a zastavili tesne pri plote tak aby ma odrezali.


Bajkovanie na chodniku sa predsa nemoze tolerovat!
Ved kto by potom vyuzival MHDcku? :D
15.04.2015 - 21:45:37
00
Naschval som nesiel po ceste lebo zapadalo slnko a oproti islo dost vela aut, nepotreboval som aby ma niekto zostrelil, nemal som pri sebe ani blikacku.
15.04.2015 - 21:48:43
00
Takže dva prúsery (jazda po chodníku, jazda bez osvetlenia) a ešte sa sprosto vypytuješ, že či mohli...Neuveriteľné.
15.04.2015 - 22:01:34
00
Takže dva prúsery (jazda po chodníku, jazda bez osvetlenia) a ešte sa sprosto vypytuješ, že či mohli...Neuveriteľné.


To by nebolo to najhorsie!
Ale takto pripravit jeden solidny dopravny podnik o 70 alebo 90 centov ...
15.04.2015 - 22:18:40
00
Zjavne ti policajti asi nevedeli chytit ziadneho vodica za prekrocenie rychlosti, tak si chceli zlepsit statistiku nejakou inou pokutou. Nepoviem, keby si kluckoval medzi ludmi, ale buzerovat cyklistu za jazdu po prazdnom chodniku je uz trochu privela.
15.04.2015 - 22:25:35
01
Mozno chceli pozriet seriove cislo biku. :D
15.04.2015 - 22:37:23
01
takze fizli uz zrazu poluju na bikerov na chodnikoch? zrejme dostali nove instrukcie, lebo doteraz na to zvysoka kaslali.
15.04.2015 - 22:55:38
00
jezus, a kde je tvoj postoj, že zákon je zákon :) hmm?
16.04.2015 - 10:20:30
00
Nespominam si, ze by som zakon staval nad logiku. ;) Hadam nechces tvrdit, ze Ty vsetky zakony do bodky dodrzujes? Zakony nie su vzdy napisane prakticky a logicky. Proste nevidim vyznam riesit cyklistu na prazdnom chodniku.

P.S. Ako chodcovi mi vadi ked popri mne na chodniku ide cyklista s malym odstupom viac ako 10 km/h (a to idu vsetci), lebo sa nim citim ohrozeny. Takze ak sa niekto mota na bicykli po chodniku pomedzi ludi, tak nech ho pekne policia riesi. Ale ja cyklistov na chodniku neriesim. Vzdy ked nejaky ide a vidim ho, tak sa snazim mu nechat priestor, lebo si hovorim, ze asi sa boji ist po ceste. Urcite ho nebudem zhadzovat ani mu nevojdem umyselne do drahy a nevytlacim ho na cestu, ved pouziva bicykel a to ocenujem. Ja po chodnikoch na bajku idem naozaj len vynimocne. Nemam obavy z jazdy po ceste a je to na nej rychlejsie a pohodlnejsie.

A vratme sa k podstate temy.
16.04.2015 - 10:57:45
00
palo1707 si hanbou slovenskej cyklistiky a si posraty jazdit po ceste!!! :D
vitaj v klube...
16.04.2015 - 15:13:32
05
ked aj auta mozu jazdit po chodniku ako inak by na nom zaparkovali? tak moze aj cyklista nie?
16.04.2015 - 16:00:22
00
Nespominam si, ze by som zakon staval nad logiku. ;) Hadam nechces tvrdit, ze Ty vsetky zakony do bodky dodrzujes? Zakony nie su vzdy napisane prakticky a logicky. Proste nevidim vyznam riesit cyklistu na prazdnom chodniku.

P.S. Ako chodcovi mi vadi ked popri mne na chodniku ide cyklista s malym odstupom viac ako 10 km/h (a to idu vsetci), lebo sa nim citim ohrozeny. Takze ak sa niekto mota na bicykli po chodniku pomedzi ludi, tak nech ho pekne policia riesi. Ale ja cyklistov na chodniku neriesim. Vzdy ked nejaky ide a vidim ho, tak sa snazim mu nechat priestor, lebo si hovorim, ze asi sa boji ist po ceste. Urcite ho nebudem zhadzovat ani mu nevojdem umyselne do drahy a nevytlacim ho na cestu, ved pouziva bicykel a to ocenujem. Ja po chodnikoch na bajku idem naozaj len vynimocne. Nemam obavy z jazdy po ceste a je to na nej rychlejsie a pohodlnejsie.

A vratme sa k podstate temy.

tiez idem, ale ked sa mi proste nechce a len sa motam domov unaveny tak mi je lepsie po chodniku, nemusim sa stresovat a obzerat sa za seba. Ked vidim chodcu respektujem ho lebo on je na svojom, kludne pockam kym sa da obehnut, ani sa nesnazim na seba uputat pozornost, proste v klude.
16.04.2015 - 16:26:27
00
a kolko je vlastne pokuta za jazdu po chodniku? 20?
16.04.2015 - 16:35:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up