Trochu odskočím od momentalne prebiehajúcej temy... Je červena od Sedla repy po Hrešnu nejaky zabijak ? Ešte som po nej nešiel tak sa informujem aby ma nič neprekvapilo
22.04.2015 - 11:00:27
00
Nie. Pohodovy zjazdik. Zaciatok trocha singletrackovity potom od krizovatky s modoru siroka cesta. Obcas kusok hore, obcas kusok dole
22.04.2015 - 11:03:18
00
a čo sa týka zjazdu od Nemcovej dolky k Lieskovcu to už bude horšie čo ? :tmi: niekde som čítal že to je dosť strme, a ja také nerád :sweat:
22.04.2015 - 11:10:27
00
Je to tak pohodova jazda iba na niektorých miestach je treba dať pozor lebo cesta ide v po vrstevnici dosť príkreho kopca a asi tam môže byť trochu viac lístia od jesene.
22.04.2015 - 11:11:04
00
Trochu odskočím od momentalne prebiehajúcej temy... Je červena od Sedla repy po Hrešnu nejaky zabijak ? Ešte som po nej nešiel tak sa informujem aby ma nič neprekvapilo

môj obľúbený úsek

neron: videl som fotky a články. len tu v diskúsií to bola "vybavená vec", než sa na svet dostali fakty. som si myslel, že informácie odniekiaľ máte z prvej ruky, tak som sa do toho nezapájal. ale aj napriek tomu, že sa nijak vina motorkára nepreukázala, stále sa hádžu všetci do jedného vreca. a na toto som silno alergický a nepáči sa mi to. niečo ako cigánska otázka. odvšadiaľ počúvam, že všetci cigáni sú darmožráči a zlodeji. ale mám niekoľko kolegov cigánov a zároveň dobrých kamarátov , ktorý to vyvracajú. a pri nich som sa naučil vzhliadať na každú osobu nezaujato
22.04.2015 - 11:14:50
00
a čo sa týka zjazdu od Nemcovej dolky k Lieskovcu to už bude horšie čo ? :tmi: niekde som čítal že to je dosť strme, a ja také nerád :sweat:

Siel som to minulu nedelu. Ked som to zvladol ja, tak to zvladnes v pohode aj ty :) Inak ... nic extremne to nieje. :)
22.04.2015 - 11:18:25
01
gafis, predpokladam, ze si na danom mieste uz bol a videl si "pretekarov". zarucene tam nechodia 90. rozbiehaju sa na zaciatku rovinky za priechodom cez pioniersku zeleznicu. nie je to ziadna rarita zastihnut "pretekarov" aj ked tadial len prechadzas. neobvinujem, nesudim, len som napisal, co som tam viackrat videl a od otca pocul (vratane vyjadrenia policajtov).
22.04.2015 - 12:52:35
00
niečo ako cigánska otázka. odvšadiaľ počúvam, že všetci cigáni sú darmožráči a zlodeji.

Ktovie prečo..... :!:
22.04.2015 - 12:55:35
01
kazdu sezonu su sprievodnymi znakmi jazdy po starej spiskej, alebo po modrej na alpinku vytocene kubatury. Raz som videl presne v inkriminovanom mieste, ale v napojeni od bankova na hlavnu cestu, hliadku a cca 4-5 motocyklistov odstavenych. Boli vysmiati, dobra nalada im nechybala, narozdielov od organov...
Nekrizujem tu cestu kazdy den, ale po aj mojej skusenosti prejdenia hlavnej cesty "ltt" uz cakam, kym nevidim a hlavne nepocujem ziadny motor. Nepocujem je v tomto pripade dolezite. A najma ked nejdem sam...
Pravda je to, co vravel Ramon1, keby verejnost videla zabery z tych nehod, mozno by si viac ludi davalo vacsi pozor. Mam kamaratku, ktora bola vo svojom mladom veku na dost vyjazdoch RLP, to cloveka chtiac, nechtiac poznaci.
22.04.2015 - 13:10:44
00
Po zjazde z Bankova majú mnohí zaradený tažký prevod (napr. 44x11), pred cestou zastavia a potom sa s tým ťažkým prevodom pomaly pohýňajú cez širokú cestu. A prejazd cesty trvá a trvá... Syna, keď bol menší, som práve na tomto mieste vždy kontroloval, či má pred prejazdom cesty zaradený rozumný prevod.
22.04.2015 - 14:19:57
012
Presne tak to robim ja, stále si dam na tom inkriminovanom mieste lahsi prevod. Btw dnes tam stali maliari čiar (kt. takmer zablokovali cestu na alpinku)ale prechod asi nemaľovali :# až ma zmrazilo jak som videl o 50 m vyššie 2 zaschnute kaluže krvi ...
22.04.2015 - 16:48:44
00
Co mam ja info,tak to bol asi Madbikera Matusa brat..://

Žial je to tak....potvrdené...
22.04.2015 - 19:27:35
00
Po zjazde z Bankova majú mnohí zaradený tažký prevod (napr. 44x11), pred cestou zastavia a potom sa s tým ťažkým prevodom pomaly pohýňajú cez širokú cestu. A prejazd cesty trvá a trvá... Syna, keď bol menší, som práve na tomto mieste vždy kontroloval, či má pred prejazdom cesty zaradený rozumný prevod.


no mohol ist aj opacne...

vinu asi nesu obaja - jeden nedal prednost (aj ked tazko davat prednost niecomu co ide 150km/h) a druhy asi nesiel 90. nepomoze to ale nikomu z nich. zial kedze sme na Slovensku ocakavam nejake nasystemove opatrenie organov, na kt. doplatia cyklisti.
Rad by som sa mylil...
22.04.2015 - 22:03:27
00
Ako moja stará mama hovorila, lepšie je umrieť mladý, ako sa trápiť na starobu ( vedela o čom hovorí, prežila obidve svoje deti a pred koncom si priala umrieť rýchlo, čo nevyšlo )
- k veci - je zbytočné teraz súdiť kto za to mohol, obaja okamžite zahynuli pri tom čo mali najradšej - RIP
23.04.2015 - 00:09:50
00
...taže ten chalan na moto nešiekl až tak rychlo...
http://motoride.sk/?P=phorum&tema=nehody&tid=69829

Prílohy:

mtb.jpg
mtb.jpg 96.08 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2015 - 02:51:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up