BikeFest

29.05.2015 - 31.05.2015
MTB maratón
Kálnica (Slovensko)

Propozície
vieš ono sa to riešilo tak, že ideme na asfalt a potom do Kálnice, očakávali sme skratku... až keď chalan zapol na asfalte gps tak sme zistili ako to je a čo sa týka organizátora tak :y:
31.05.2015 - 20:38:49
00
Posledneho zufalca z kratkej sme nasli, hore na obcerstvovacke na Inovci. Bolo mi ho chudaka luto. Za mna vydarena akcia az na par usekov vsetko v pohode slapatelne. Urcite zaradim do kalendara aj na buduci rok.
31.05.2015 - 20:54:12
00
Nasiel sa este niekto kto nemal v baliku garmin satku?
31.05.2015 - 20:57:30
00
Stačilo aby štart 23Km bol o 10 min neskôr a nie o 5.a este aj chalani hovorili na štarte usporiadatelovi ze daj to neskôr však este boli ľudia na lúke z dlhej...on ze nie.. a všetko by bolo ok... alebo dať veľké šípky namiesto toho ,,usporiadatela,, v kalnici ten tam šachoval s tou páskou..dvaja kamoši tiež išli do Selca a potom po ceste spať do kalnice :) :) Hmmm ja som zase chytil defekt po tom prvom dlhom výjazde a oddychol som si tam dlhoooooo...ach jaj. Minulý rok uvrhnutá prehadzovačka cca 5km pred cieľom tento rok defekt..budúci????:)
31.05.2015 - 20:59:06
00
Na rodinnej to tiez nebolo ok. Paska do pol trate, oproti pomale deti, tak odbocis do prava podla pasky. Tak sme skoncili so synom a tiez vsetci z cela okrem druheho. Prisli sme o tretie miesto, takisto skoncili prvi, stvrti aj piaty. Ani prepacte a vysvetli to malemu. Plakal ako dazd. No, co uz. Mozno nabuduce.
31.05.2015 - 21:09:11
00
Nasiel sa este niekto kto nemal v baliku garmin satku?

Ja som tiež žiadnu šatku nenašiel. Ale mne sa maratón páčil, lebo bol pekne jazdivy až na pár úsekov ale žiadna tragédia ako Maríková. Dojazd na Inovec super, voda nebola tak som dal dve pivá a hor sa na hrebeň. Hrebeňovka bola asi to najlepšie čo som doteraz na maratónoch šiel. Super single fakt som si to užil. Guláš v cieli či čo to bolo o ničom hlavne v porovnaní so včerajsim v Machulinciach, ktorý bol super. Budúci rok sa určite vrátim.
31.05.2015 - 21:10:50
00
Ani ja som nemal šatku
31.05.2015 - 21:22:45
00
Nasiel sa este niekto kto nemal v baliku garmin satku?

No aj ja som sa divil ze co tam bolo v hodnote 20€???? Teraz uz jasne.... Ani ja som satku nemal a platil som rovnake startovne ako ostatni a vopred! Zato ked som si pytal jednu malu mineralku navyse pri vydaji stravy, tak bol velky problem a ani som nedostal ( hodnota 0,3€ resp. Sponzor) Ak by chcel organizator napravit poslem adresu........ Inak maraton fajn, znacenie 49km idealne, obcerstvovacky v norme wapiek trocha pomenej
31.05.2015 - 22:00:42
00
bolo super..... akurat na rodinnej ma prekvapilo ,ze sa isla ta ista trat najskor hore a potom dole. Trochu nebezpecne pre male deti. Okruh by bol urcite lepsi. Ale podla mojich deti super...
31.05.2015 - 22:27:21
00
V druhej polovici hrebenovky mal jeden biker uraz, hlboku trznu ranu v oblasti kolena, lezal na zemi a reval od bolesti. Kedze bol chodnik zataraseny, tak sme sa tam postupne zisli asi piati. Volal som na to SOS cislo, ale prave vtedy sa chalan postavil na nohy, ze nemusim volat, ze to nejako zvladne, tak som hovor zrusil este pocas vytacania. Potom v cieli som si nasiel v telefone neprijaty hovor z toho SOS cisla,pricom mi volali 55 min po mojom zrusenom telefonate. Zavolal som im, opisal, co sa stalo, tak sa tam zdravotnici este pre istotu vybrali pozriet, pricom to bolo uz vyse 2 hodin po udalosti. :y:
Pan zdravotnik ma ale zarazil, ked mi povedal, ze vacsinou ani nepocul zvonenie na telefone kvoli hlasnej hudbe zo stageu :^) :x ale ze vsetkych, ktori ku nemu prisli, osetril. Takze je asi stastie, ze pocas preteku niekto este vaznejsie nezahucal....

btw. dufam, ze tento chalan nakoniec stastne prisiel dolu do civilizacie
31.05.2015 - 22:33:23
00
Nasiel sa este niekto kto nemal v baliku garmin satku?

ja som nemal. zato som mal dve piva a znamy len jedno.
31.05.2015 - 23:01:22
00
V tých balíčkoch bol dobrý chaos:) Kamarát mal dva obedy, chýbali mu žuvačky, mne zas tyčinka a tak všelijako. (Mal byť aj redbull?)
31.05.2015 - 23:10:24
00
hneď pri registrovaní prvé sklamanie šatka na ktorú som sa tak tešil nebola občerstvovačky cele zle . max nezvládnuté a to že na veľkej občerstvovačke nebola voda som zo začiatku bral ako žart bohužiaľ to bol real .keby neni ovocie ok čokoláda ok ale voda? na takom mieste? teda tam okrem chleba salám syr nebolo nič .nastastie to zachraňovali na daľšej keď mi fotograf daroval čokoládku ĎAKUJEM . konečne ciel a sklamanie pokračuje sfúknutý oblúk . ok bol som skoro na chvoste ale aj posledný si zaslúži prejsť´ cieľom .bol som tu v 2013 organizátori veľký krok vzad . ale dal mi jedno súdržnosť jazdcov by som neveril ako sa z jedného pohára vody dokáže napiť 5 chlapov . :)
31.05.2015 - 23:16:40
00
pozeram vysledky, ze niektori dali v sobotu maraton v Levocskych vrchoch a v nedelu Bikefest maraton :muscle:
napr. Karel
31.05.2015 - 23:17:02
00
V tých balíčkoch bol dobrý chaos:) Kamarát mal dva obedy, chýbali mu žuvačky, mne zas tyčinka a tak všelijako. (Mal byť aj redbull?)

Hej ja som Redbull mal.
31.05.2015 - 23:17:11
00
keyboard_arrow_up