BikeFest

29.05.2015 - 31.05.2015
MTB maratón
Kálnica (Slovensko)

Propozície
Tak ten sme nedostali obaja
31.05.2015 - 23:26:52
00
pozeram vysledky, ze niektori dali v sobotu maraton v Levocskych vrchoch a v nedelu Bikefest maraton :muscle:
napr. Karel

tak isto aj Kubis. Levoca 2.miesto (75km) a dnes 7.miesto (49km)
31.05.2015 - 23:30:03
00
Tak ten sme nedostali obaja

red bull nemali viaceri tak asi davali potom piva lebo tie som mal dve. a to som na registraciu prisiel 10:10
31.05.2015 - 23:31:10
00
nemal som ani redbull, ani pivo, ale ice tea a lubovnianku :)
31.05.2015 - 23:38:24
00
asi som ja dobre obysiel. dve piva, lubovianka, dve tycinky, 4 zuvacky (z toho dvoje detske) a nejaky gel na klby. ale nalepku som si nenasiel ako minuly rok :/ takze si nemam co nalepit na auto. asi to bolo tak ze co zostalo to tam dajte
31.05.2015 - 23:42:35
00
a repelent anti moskyto nist? :)
31.05.2015 - 23:44:50
00
no to veru nie :D asi som si mal nabrat na obcerstveni tie red bully a tycinky co tam mali :D ved vrecka som mal prazdne z inovca dole :D
31.05.2015 - 23:53:19
00
Tak u mna cela akcia uplne cele ze zle :D ten start 5 minut kratkej po dlhej pol epic fail... uz v prvom kilometri ( ak nie 500 metri ) som dobehol modrych a kedze som bol medzi prvymi tak samozrejme som patril medzi tych ktoreho navigovali dolava nie doprava (ja som bol kratka trat) a regulovcik mi zahatal trat zavorou ci co to bolo, pytal som sa kazdeho regulovcika ze ci ideme dobre prva lajna zelenych medzi modrymi a kazdy nam odpovedal ano dobre idete to mate spolocny usek.... povedalo mi to minimalne 10 ludi :D:D:D a najlepsie bolo ked som stretol dvoch regulovcikov v lese na rybarskych stolickach a ja ze ci dobre idem lebo ze same modre sipky od startu kde sa uz krizuje na zelenu (samozrejme vtedy som bol asi na 29 kilometri takze uz som vedel ze je zle :D ) a oni ze: ved dnes sa ide len jedna trat nie ? :D :D takze dnes som si pekne presiel dlhu trat (nepresiel som cielom takze DNF) sily som mal rozlozene na 20tku a taktiez malo vody pri sebe a ziadnu tycinku :( a podla SUUNTO MOVESCOUNT som mal cas na 23 kilometri 1:15 a to som siel o dost tazsiu trat kedze som skoro stale stupal celych 23 km ... ci teda 34 az po ten vysielac a nie ako som mal ist na 23 ze stupal len po 10ty kilometer a potom uz zjazd do ciela... tak nic prisiel som o bednu ale vratili mi startovne a mam predplatne bikeru na dva roky za to :D takze nabuduce prosim Vas minimalne 40 minutovy odstup medzi tratami inak sa neprihlasujem. sportu zdar. Inak sa mi tam pacilo, chvalim ze neboli prestoje aspon u mna ani na registracii ani na obcerstvovacke v cieli a aj tombola bola hned. takze doladit par veci a bude dobre :D


Naposledy upravil tinoLM dňa 01.06.2015 - 08:33:30, celkovo upravené 1 krát.

01.06.2015 - 00:09:34
00
Pekne to bolo, len som nepochopil, preco si kazia renome takymi banalnymi kiksami typu ziadna voda na Inovci. Pritom tam mali auto a asfaltovu cestu k chate.
Tiez neviem ako sa niekolko skupin bikerov z inej kategorie dostalo az kdesi k Inoveckej chate. Ved na kazdej vaznej krizovatke bol nejaky usporiadatel. Ze by akurat na strednom okruhu na najdolezitejsom mieste niekto chybal?
Inak to bolo pekne, aj ked dost tazke s tym blatom. Velke plus za vynechanie horolezeckej vsuvky za krizom.:-)



Pretoze my sme dobehli modrych este skor ako sme prisli do Kalnice ci ako sa volala ta prva dedina a uz sme boli zmiesany a poslali nas s vami ... a nie nechybal nikto na dolezitych usekoch ale kazdy nam vravel ze dobre ideme :D
01.06.2015 - 00:16:10
00
A pritom islo len o nejake 2-3 km na zaciatku, ktore mohli ist 23-kari uplne inakade a vobec nemuseli prist do kontaktu s tou masou 49-karov. Ja som to aj tak povodne chapal, ked som pozeral (mapu som pozeral iba z rychlika), ze start je hned 5 minut po velkom okruhu. Ved to by hocikto vedel odhadnut, ze ta masa sa hore kopcom nemoze za 5 minut stratit z dohladu a pomiesa sa to. Dalsia chyba (podla mna zbytocna a amaterska), ktora im kazi renome. Ten regulovcik na odbocke to chudak nemohol zvladnut, ked sa mu tam prirutila pomiesana masa aj keby sa potrhal. Kto toto takto navrhol ? Skoda.
01.06.2015 - 05:52:03
00
hmmm, za mňa spoko...trať sa mi páčila, tempo už pomenej, ale tak to k tomu už patrí...bol som 70-ty a keď som stál v bufetoch, tak tam tiež už toho moc nebolo...tí vzadu to museli mať fakt veselé...škoda toho pomiešaného štartu...inak Bikefest super, bol som prvýkrát a musím povedať, že sa mi veľmi páčilo :)
01.06.2015 - 08:09:10
00
bol som prvy krat, spokojnost - neskoncil som posledny :)
skoda vody na Inovci, ale pri casoch 4 hodiny a viac to je uz vylet a nie preteky :) Preto si treba vsetko nosit zo sebou - staci ruksak z lidla za 10 euro a ides :)

este jedna vec - na sipkach, alebo smerovych tabuliach, pripadne na obcerstvovackach mohli byt udaje - prejdene km/km do ciela
nastupane m/este treba nastupat
01.06.2015 - 08:43:00
00
bol som prvy krat, spokojnost - neskoncil som posledny :)
skoda vody na Inovci, ale pri casoch 4 hodiny a viac to je uz vylet a nie preteky :) Preto si treba vsetko nosit zo sebou - staci ruksak z lidla za 10 euro a ides :)

este jedna vec - na sipkach, alebo smerovych tabuliach, pripadne na obcerstvovackach mohli byt udaje - prejdene km/km do ciela
nastupane m/este treba nastupat

Ak je v propoziciach napisane, co je na obcerstvovackach, tak to tam ma byt. Na Inovci bolo pisane dokonca VELKA obcerstvovacka !!??
A k tym kilometrom - staci kupit tachometer a prestudovat mapu ;-)
01.06.2015 - 09:09:34
00
V sobotu na XC výšľape, no iná morda, ale paráda, 4 min. hore a pol hodinu som ledva dýchal :D... v nedeľu som chcel ísť krátku, no "žiaľ" som si musel prejsť dlhú :D. Pýtal som sa viacerých regulovčíkov, že vraj stále idem dobre a mám ísť.. až keď bol 20. km a ja som stále stúpal, šípil som, že to nie je krátka. Nohy išli ako tak dobre, stretol som jednu pretekárku tiež z krátkej, tak sme sa zhodli, že to dáme, veru DNF sa mi nechcelo písať ;). Na nič bolo, že vody málo, tyčiniek tiež.. ale stál som na jednej občerstvovačke a zásoby doplnil. Beriem to športovo, ale toto by sa fakt nemalo stávať. V cieli sme sa obaja zahlásili a oni nás z krátkej prehodili na dlhú. Ale nechcem vedieť, koľko ľudí zablúdilo :D, bolo ich fakt dosť.

Čo sa týka balíčkov, neviem ale ja pre to nechodím na maratóny, určite poteší, že tam nájdem nejakú hodnotnú vec, ale porovnávať, že on dostal to a ja som dostal iné...
Páčilo sa mi veľa stánkov, veci za slušné ceny, na cene sa dalo aj dohodnúť. Toto mi chýba na viacerých MTB maratónoch.
Guláš veru neoslnil, asi bol vegetariánsky, mäso som ani jedno nenašiel, ale s pivom dobrá kombinácia :D (ale neviem či pre športovcov)

Verím, že organizátor si zoberie objektívnu kritiku a na druhý rok odstráni veci, ktoré tento rok škrípali, určite super akcia a toľko bikov veru každý víkend na jednom mieste nestretnete. Ďakujem a držím palce.

PS: Chcel som si kúpiť Bikefest tričko, no nikde ho nepredávali.
01.06.2015 - 09:13:36
00
katko bol si tam aj v sobotu? videl som scalpel ako mas ty, len som si nevsimol ci nebol testovaci :-)
01.06.2015 - 09:34:25
00
keyboard_arrow_up