Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

13.06.2015
3. kolo - Župný pohár
5. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže
Zamna trat dobra,mne sa lubilo. horko ma trochu ubijalo ale dalo sa to vydrzat.
ennio kukal som na jeho cas reku jak som sa zlepsil a on isol v stoji 3/4 trate:)
13.06.2015 - 22:35:07
03
Jeden borec mal zas nieco so sedlom/sedlovkou - videl som ho v okoli 1. obcerstovacky ako siel bez sedlovky v rame (alebo gramarenie? :D), v zjazde si to celkom pustil....nechcem si predstavit ako to dopadne, ked potom nahodou necakane nakopne nejaka vlna (mal HTcko pokial som si dobre vsimol).


jasne kamaratovi sa to stalo peter homola hned pri prvom stupani cca na 3km mu vraj nejaky srob alebo nejaka cast vypadla a automaticky sa mu uvolnila sedana takze to musel dat cele dole. iba som sa opytal co sa stalo a isiel dalej ale nevedel som ze on dokonci cely zavod a odjazdi to bez sedlovky 37km. ale cas dal aj tak pekny 2:38
13.06.2015 - 22:37:21
03
Vyborna organizacia - znacenie, obcerstvovacky, pitie v cieli 1,5l flasa...... A dokonca nam organizatori odpistili jedno (to druhe) novo naplanovane stupanie na 42km trati - co ma dost potesilo:)
13.06.2015 - 22:55:19
01
no aj ja musim povedat , ze sa mi velmi pacilo , trat, znacenie, a ta flasa v cieli bola fantasticka hned isla cela na hlavu a na moje obrovske prekvapenie som si uzil prvy krat aj bednu !!!!
na 3.´´maratone,, a druhe miesto je pre mna fantasticke miesto aj ked v kratkej trati a na to som cakal 41rokov.xixi. este stale si to vnutorne veeeelmi uzivam
14.06.2015 - 09:14:18
06
Flaša ,bol super napad.v tej horučave skvele padla na hlavu.Aj gulaš kvailtka. No a k trati fajn,v lese bolo fajn no na lukach som nebol jediny kto mal pocit ,že je ako vo vyhni.Raz som skoro zabludil,v tych lesnych pasažach sa strieda svetlo s tienom a v tej rychlosti sa moja pozornost trocha stracala. Možno neon spray na zemmapr. zeleny by sa hodil. Super bolo.
14.06.2015 - 09:42:47
01
Roman74 ja som obsadil tak isto druhe miesto ale hned na mojom druhom preteku inak trat vyborna a organizacia este lepsia... Palec hore
14.06.2015 - 10:09:46
01
ak by mal niekto link na fotky, tak sem s nim :D inac pekny maraton, isiel som 70km stupania krasne, zjazdy este viac len to slnko na otvorenych miestach ma zabijalo :) do buducna na obcerstvovackach mozno aj nieco ine na jedenie ako banan a pomaranc... ale inac super pretek :D
14.06.2015 - 10:29:47
01
no aj ja musim povedat , ze sa mi velmi pacilo , trat, znacenie, a ta flasa v cieli bola fantasticka hned isla cela na hlavu a na moje obrovske prekvapenie som si uzil prvy krat aj bednu !!!!
na 3.´´maratone,, a druhe miesto je pre mna fantasticke miesto aj ked v kratkej trati a na to som cakal 41rokov.xixi. este stale si to vnutorne veeeelmi uzivam

Roman super:-)
14.06.2015 - 10:37:39
02
Podla mna bolo vsetko na jednotku, este aj komentator bol lepsi :-)
14.06.2015 - 10:46:46
02
ak by mal niekto link na fotky, tak sem s nim :D inac pekny maraton, isiel som 70km stupania krasne, zjazdy este viac len to slnko na otvorenych miestach ma zabijalo :) do buducna na obcerstvovackach mozno aj nieco ine na jedenie ako banan a pomaranc... ale inac super pretek :D

Občerstvovačky boli fajn, obsluha pohotová. V tomto teple by som skôr očakávala nakrájaný červený melón. Nič iné sa v tom teple pri takej intenzite nedalo moc konzumovať.
Trať bola celkom pekná a miestami aj zábavná. Záverečný singel hodnotím na jednotku. Viac takýchto pasáží, pls. :) Všetko sa mi dalo jazdiť aj na prevodoch 1x11 s prevodníkom 32z (okrem toho kratučkého úseku na lúkach pred prvou občerstvovačkou). 70km za cca 4 a pol hoďky (cca 18minút za víťazkami) nie je síce žiadna hitparáda, ale v tom teple som bola rada, že som stíhala dopĺňať elektrolity a pila dostatočne na to, aby neprišli v závere kŕče.
Budú sa dať niekde pozrieť aj fotky? Fotografov som si na trati všimla niekoľko.
14.06.2015 - 11:17:48
02
Sorry viac nemam ... bolo mi fakt ze zle, tak som to hned zabalil
Príloha:
_DSC2686.jpg
_DSC2686.jpg 1.19 MiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
_DSC2696.jpg
_DSC2696.jpg 1.46 MiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
_DSC2698.jpg
_DSC2698.jpg 1.44 MiB thumb_up0thumb_down

14.06.2015 - 11:18:58
03
Na tomto maratóne som bol po prvý krát, síce troška menšia účasť, ale pretek veľmi dobrý, užil som si ho, škoda defektu (prvý na maratónoch) cca na 10 km, inak by to bolo do prvej desiny na 40 km trati. S časom 2:12 veľká spokojnosť, fľaša v cieli príjemne prekvapila, umývarka rýchla, jedlo výborné. Niekto hovoril, že poblúdil, že vraj regulovčík ho poslal inam ako mal. Ja som nemal žiadny problém, všetko dobre viditeľné. Super nápad s tým ovocím v stane :). Kritika bude určite, ale si myslím, že každý si musel nájsť to svoje, za mňa na výbornú. Teším sa na ďalší ročník.
14.06.2015 - 13:24:02
02
chcel by som opytat organizatora ci to stupanie po prvom dlhom zjazde na devinsku cestu nemalo byt dlhsie pozdravujem regulovcika hore na kobyle podal bohovsky vykon -vsetky info furt krical :-)tak to ma vyzerat na tie obcersvovacky by som pridal aspon dake tycinky alebo keksy inak akcia super vsetko ako ma byt :-) buduci rok sa vidime
14.06.2015 - 14:23:53
02
Na poslednu chvilu som sa preregistroval na 20km trat. Sprevadzal som 11r syna ,ktory nechcel ist sam. (Aj tak si myslim ,ze sa len chcel vytahovat ked nado mnou vyhra). Trat super znacena ,pretek výborný. Asi 3km pred cielom v kratkom výzivnom stupani mi dieta uslo ,ja som zosadol o on vykmital hore a uz sme sa stretli az v cieli. Zaverecna motanica na sidlisku bola skvelá. V cieli prekvapilo zistenie ze aj 20km trat ma kategoriu 40 -50, kde na prve miesto staci ist rychlo ako dieta :) .
14.06.2015 - 14:47:00
06
Vlsu s Tvojim časom by si sa umiestnil na bedňu aj medzi juniormi :-D . Tí by mali troška viac potrénovať, veď aj Tvoj 11 r. syn bol lepší . Ešte raz Ti gratulujeme !!!! ;-)
14.06.2015 - 16:28:02
02
keyboard_arrow_up