Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

13.06.2015
3. kolo - Župný pohár
5. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže
za mna asi najhorsi maraton...
nieeee aby ste to nepochopili zle hodnotim svoju kondicku a umiestnenie... ;) totalne som vyhorel a taaak som sa tesil...ten upek ma odrovnal hadam po hodine aj pol jazdy... som rad ze som to nevzdal a nejako doklepal az do ciela... ani naznak krcov takze tekutinami to asi nebolo...
co sa samotneho maratonu tyka paradicka...nemam co vytknut
najviac potesilo ked pan policajt kvoli mne zastavil premavku :y:
menej uz potesil obal z gelu odhodeny v lese (Kristinka) :n:
14.06.2015 - 19:59:01
00
Za mna maraton na vybornu. Znacenie, obcerstvovacky (prva by mala byt znacena tak 100m vopred - viaceri ju prebehli), regulovcici, trat. Miesto piva kofolu (kedze bola voda, tak v poho). Organizatorom palec hore a tesim sa na dalsi rok.
14.06.2015 - 20:05:28
00
boli sme kuknut aspon v cieli a videl som chalana co mal celkom slusne zodratu lavu stranu (chrbat, ruka) niekto z fora?


asi myslis mna. vysypal som sa v jednom zjazde. islo sa po betone, stal tam aj regulovcik a bol na nom prach. siel som prirychlo. moja chyba. trat inak pekna, ale pre tych co ju poznali to bola velka vyhoda. a priznajte sa kto strhol faborku vtom jednom zjade, pri viniciach co sa potom islo po tych vykosenych lukach? som tam z 11 miesta zbehol az dolu k domom :( kym som zistil ze idem na pikacu. druhe kolo to uz bolo pekne zapaskovane... nakoniec 7 miesto. nato vsetko spokojnost
14.06.2015 - 21:43:07
01
ňáké fotky nie sú? neviete? :)
14.06.2015 - 22:09:15
00
asi myslis mna. vysypal som sa v jednom zjazde. islo sa po betone, stal tam aj regulovcik a bol na nom prach. siel som prirychlo. moja chyba. trat inak pekna, ale pre tych co ju poznali to bola velka vyhoda. a priznajte sa kto strhol faborku vtom jednom zjade, pri viniciach co sa potom islo po tych vykosenych lukach? som tam z 11 miesta zbehol az dolu k domom :( kym som zistil ze idem na pikacu. druhe kolo to uz bolo pekne zapaskovane... nakoniec 7 miesto. nato vsetko spokojnost


no tak tam som sa aj ja ***** ale nastastie som si vismol ze sa ma odbocovat tak som prudku zacal brzdit a chcel zatocit ale mi podvrtlo koleso a odnieslo si to koleno. ale nic vazne hned postavil a isiel dalej. takze takze 12.miesto na 40km. ale inac kebyze tam nepadnem tak ty dalsi co isli za mnou tak by isli rovno dalej takto som na nich aspon zakrical ze maju odbocit.
14.06.2015 - 23:02:48
00
Fotky su na hviezda.faxcopy.sk
15.06.2015 - 07:11:21
00
Na obrázku vidieť, že som prehliadol pri krátkom zjazde po betónke odbočku doprava do vinohradov. Nikto predo mnou ani za mnou, tak som počkal na ďaľšieho pretekára :-D Pásku na zemi v tráve som úplne prehliadol . Pre slepých ako ja by som dal asi šípku 1x1m na tyčke. Zjazdy som si užil, aj keď na 30 km po obehnutí iného som tak dlho išiel sám, fáborky tam neboli /neboli treba, aj tak sa nedalo nikam odbočiť/, tak som obehnutého počkal :-D Radšej , Značenie bolo dostatočné, organizácia preteku na výbornú- regulovčíci povzbudzovali, pitie, jedlo a pivo v tombole - super!!!
Len tých pretekárov, aby bolo v r. 2016 viac! To prajem organizátorom!!! Nech nejazdím sám ! :-D

Prílohy:

Screenshot_2015-06-15-06-58-28-1.png
Screenshot_2015-06-15-06-58-28-1.png 1.43 MiB thumb_up0thumb_down

15.06.2015 - 07:20:59
01
Vyborny maraton, Az by som povedal ze preznacene, ale presne tak ako si to predstavujem. za krizovatkou pasky. nastastie nic postrhane takze to islo super.
pri konci bola rovinka s asi 3 odbockami a tam to nebolo moc naznacene a na konci rovinky stala regulovcicka. akurat ze ju nebolo vidiet. tak som ju poprosil nech sa postavi 3m vedla (bola tam zlta tyc na razcestnik)
v cieli som bol dost sklamany ze neboli cestoviny a tym padom som sa nenajedol. ale kedze som v tombole vyhral nestazujem sa :P
toto bol moj prvy pretek s teleskopickou sedlovkou a lutujem ze som ju nekupil skor. tie zjazdy som si mega vychutnal. ked sa teraz nad tym zamyslam isiel som ako magor :D
cast trate som slapal s ludmi z parada fly a ako vzdy mi pomaly ale isto utekali. nastastie v zjazdoch som ich dobiehal. ku koncu mi zdrhli ani netusim kde :)
obcerstvovacky na vybornu. ani ma nenapadlo ze aj do flase sa da doliat. nastastie slecny vedeli ;)
sprchy super a komentator neotravny a super ;)

dakujem za maraton
15.06.2015 - 07:38:55
02
V sobotu som absolvoval vôbec svoje prvé preteky na bajku s tým, že doteraz som na MTB v lesoch najazdil cca 300 km dokopy čo je teda velmi slabý základ. Väčšinu času som s obdivom sledoval všetkých ktorým som zavadzal a uhýnal sa. Výsledok není žiadne terno ale posledný som zďaleka nebol :-) Motivácia na najbližšie obdobie chýbať nebude už treba len trenovať a trenovať. Kedže to bola mojá prvá akcia na žiadnej som nebol ani len divák nemam s čím porovnávať ale hecujúci regulovčíci sa mi páčili.
15.06.2015 - 07:51:24
06
na stehne sa hned objavila velka guca, ktora postupne chytala ten hnusny modry nadych. (

videl som ta na prvej obcerstvovacke, ta guca bola velkosti mojej pasti.. ak si s tym dosiel po dalsiu obcerstvovacku tak klobuk dole....
15.06.2015 - 08:20:48
00
... hlavne ten hecujuci regulovcik cca 10 km pred cielom co hlasil poziciu a stratu bol super. isiel som okolo neho dva krat a vzdy mal prehlad :D
15.06.2015 - 08:27:22
04
Fotky su na hviezda.faxcopy.sk

Super,moj 1 MTB a nie som ani a jednej fotke:-(
15.06.2015 - 09:09:31
00
treba este par dni vydrzat, podla mna nemaju este vsetky fotky na tej hviezde nahodene, resp. nemaju vsetky priradene cisla pretekarov
15.06.2015 - 09:11:04
00
treba este par dni vydrzat, podla mna nemaju este vsetky fotky na tej hviezde nahodene, resp. nemaju vsetky priradene cisla pretekarov

Ano mas pravdu,kukam ze tam je napisane ze to stale uploaduju:-) a vsetky fotky budu v utorok vecer:-)
15.06.2015 - 09:15:16
00
a potom si prebehni aj nezaradane zatial som sa tam vzdy nasiel
15.06.2015 - 09:40:35
01
keyboard_arrow_up