Ahojte,
takže, stojím pred takouto dilemou. Jazdím FR na HTčku a chcem sa dať na enduro, keďže sa mi ten štýl jazdenia páči viac a kombinuje to čo už jazdím s cestou hore. Moja dilema je, keďže som chudobný študent, nie je pre mňa zrovna jednoduché dostať sa k enduro biku a nechcem ani kupovať bike so zlou výbavou (keďže ani môj bike na tom nie je tak zle, že by som išiel do niečoho nižšieho ako X7(slx ako chcete) a RS), najlepšie už dobrý bicykel so solídnou výbavou. A dostávame sa k môjmu problému, keďže popri škole som za posledné 2 roky išiel dole kondične a hore váhovo zaujíma ma, či mám stále čakať, kým dám dokopy nejaký ten schopný kapitál na enduro, alebo kúpiť lacné XC HTčko, čím by som získal 2 bicykle, jeden na cestu hore a druhý na bikeparky/traily/atď. Taktiež by som XCčkom hádam získal aspoň nejakú kondičku, kým by som sa dostal k enduru. Tak by som sa Vás chcel popýtať, čo je lepšie, alebo čo sa Vám viac pozdáva, poprípade či niekto riešil niečo podobné.
13.07.2015 - 20:18:19
00
nemyslím si že som skúsenejší, keďže som podobne len chudobný študent :lol: určite kým si ešte mladý zaobstaraj si nejaký xc bike alebo kludne aj cesťák na ktorom budeš dupať do kopca.. ešte máš šancu natrénovať nejakú tu silu a kondíciu čo si myslím že v neskôršom veku keď budú peniaze bude asi náročnejšie aj časovo ale hlavne ubudnú sily. Ak sa chceš pripraviť na enduro jazdenie v budúcnosti tak určite drinou si natrénuješ čosi aj na tom fr biku čo máš..
14.07.2015 - 00:57:50
00
keyboard_arrow_up