je to blázon...:)
20.07.2015 - 18:56:48
01
pre tych co nemate FB ucet, prezidentov status dnes:
Andrej Kiska
pred 1 hodinou · Upravené ·
SAGAN, KLOBÚK DOLE
Bojovník. To je asi najvýstižnejšie slovo. Psychológovia tvrdia, že druhé miesto je často veľmi bolestivé – stačilo tak
málo a mohol skončiť prvý...
Peter Sagan má druhých miest už päť. Ale práve v tom je obdivuhodný. Napriek smole a nespolupráci každé ráno vstane a ide naplno. A v tom je tajomstvo úspechu – nevzdať sa, nenechať sa znechutiť, znova využiť všetko, čo v sebe máme.
Peter, sme na teba pyšní. Robíš super meno našej krajine.
20.07.2015 - 20:03:10
011
Ja nemozem s toho Peťa...že hej froome. How are you...hehe
20.07.2015 - 21:08:39
00
Peťo dominuje, dá sa povedať že zo všetkých jazdcov púta oprávnene najviac pozornosti práve on a to nielen na Slovensku. Je na vrchole popularity. Môže byť ešte lepší? Podľa mňa už nie. Za posledných 10 rokov ma napadá len jeden jazdec,ktorý bol takto populárny...

Nechcem tým nič naznačiť, ja len,že sláva vie byť vrtkavá. Ved to poznáme,stačí malé podozrenie,azda i neoprávnené a...viď kreuziger...

Dúfam,že toto sa Peťovi nestane,má našliapnuté stať sa legendou.
20.07.2015 - 21:18:16
00
Ale aj tak je to dobré...pre nás. Už sa neviem dočkať blbých titulkov v novinách, Sagan znovu druhý! Znovu to nevyšlo! ....atď radšej ani správy nebudem čítať :-(

Tak tohto sa naozaj obávať nemusíš,všetky média sú mu nadštandardne nakloné a ja osobne si nepamätám žiadnu kritiku,pretože na to im chýba odvaha vo chvíľach,kedy je naozaj na mieste. :)
Ja nie som ,,obeťou saganománie" no môžem s kľudným svedomím napísať,že práve on, je ústrednou postavou tejto tour od prvej etapy.Je na šlak trafenie,že jeho súperi o zelené tričko,ktorí v každej, profilom len trochu náročnejšej etape prídu s 20min.sekerou a nos vystrčia len v rovinatých etapách, keď sa špurtuje 1km pred cieľom,majú už víťazstvá v etapách.On napriek tomu že ide na doraz v každej etape,práve jemu paradoxne to víťazstvo o chlp uniká.Myslím,že teraz je tá chvíľa,keď je na mieste napísať slová veľkého uznania. :y:
20.07.2015 - 21:33:55
04
Nechcem tým nič naznačiť, ja len,že sláva vie byť vrtkavá. Ved to poznáme,stačí malé podozrenie,azda i neoprávnené a...viď kreuziger...

Dúfam,že toto sa Peťovi nestane,má našliapnuté stať sa legendou.

tak to nebolo zrovna najstastnejsie prirovnanie :)
20.07.2015 - 21:37:06
00
Mam jednu otazku. Keby Froome mal za posledne tri dni vysledky ako PS, tiez by ste pisali, ze je to bombarder, alebo ze je to sypac?
20.07.2015 - 21:39:29
02
Sagan sype gumenne medvediky ;)
20.07.2015 - 21:41:01
03
hehe toto z tlacovky bolo tiez dobre:
PS: Froomey how are you???
Froome: Good man.
PS: I also...
Froome: What happened you didn´t win today man?
PS: ahh shitty legs :D

http://sporza.be/cm/sporza/videozone/sporten/v-wielrennen/TourDeFrance/Tour_Opvallend/1.2396311
20.07.2015 - 21:47:36
011
Neviete či bola nejaka dohra v cieli Barguil v Thomas ?
20.07.2015 - 21:58:47
00
Vsetci,ze jaky srdciar a on robil Vlka z Wall street :D http://m.video.sporza.be/cm/sporza.mobile.video/1.2396307

nasiel som tu pasaz z filmu, kde bolo to buchanie po hrudi https://www.youtube.com/watch?v=wM6exo00T5I
potom si v cca 22s Matthew McConaughey potiahne nieco do nošteka.... tak teraz neviem ci si Peter nahodou na dialku nedoberal Paoliniho.... :D alebo nam nieco naznacuje, dufam ze nie :D
20.07.2015 - 22:14:33
00
Mam jednu otazku. Keby Froome mal za posledne tri dni vysledky ako PS, tiez by ste pisali, ze je to bombarder, alebo ze je to sypac?


Lenze Froome ked "uleti" tak vzdy sam a doslova deklasuje zbytok. Peter je treti den v unikoch a vzdy dojde na krasnom mieste, lenze s nim dalsi dajme tomu 10ti, to potom by museli dopovat aj ti co s nim dosli nemyslis? a treba si uvedomit ze Peter je profi cyklista a je hodne vsestranny a nie je cisty spurter ako Greipel, alebo Cav pripadne Degenkolb ktory maju o cca 6 kil viac. Peto ma dobru vahu aj do kopcov spolu s tymi jeho nohami na vysokej kadencii kedy sa nohy tak neunavia vie prejst kopce s klasikarmi, casovkarmi aj vrcharmi. a teda ani prenesene sa neda porovnavat Froome a Sagan. netreba hladat nieco niekde kde na to nie je dovod. ujst sam a ujst s vacsou skupinkou kde sa striedaju je sto a jedno
20.07.2015 - 22:16:20
01
Neviete či bola nejaka dohra v cieli Barguil v Thomas ?


Thomas po dojazde do ciela:
„Som v poriadku. Trochu otrasený, ale všetko je v poriadku. Už som zažil aj horšie pády. Som šťastný, že som prišiel v pohode do cieľa. Nechápem, že niektorí nedržia v zjazdoch líniu a snažia sa predbiehať na miestach, kde to nejde. Aký je rozdiel medzi tretí a stým miestom? Všetci sme vedeli o tom, že je to ťažký zjazd,“ povedal v cieli 29-ročný Thomas a potom už hovoril s humorom: „Stratil som len okuliare. Nič sa teda ani nestalo. Ak sa ma bude lekár pýtať pri testoch, kedy som sa narodil a ako sa volám, odpoviem mu, že som Chris Froome.“
cdn.velonews.competitor.com

a Barguil:
Francúz Barguil urobil pri ceste z vrcholu technickú chybu. Prst sa mu šmykol mimo brzdnej páky a začal brzdiť neskoro. „Neurobil som to naschvál. Ten pád ma veľmi vystrašil. Verím, že Geraint bude v poriadku,“ uviedol Barguil.
20.07.2015 - 22:27:53
00
Hack3r. Kazdy den boli vzdy s nim ti isti v uniku?
20.07.2015 - 22:36:16
00
Napríklad taký Pauwels tam bol každý deň s ním...
20.07.2015 - 22:49:14
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up