Dnes sme spustili moznost hodnotenia produktov v shope. Zatial ich mame len niekolko, ale budeme posielat email so ziadostou o hodnotenie 14 dni po odoslani objednavky. Samozrejme produkty mozete hodnotit aj bez toho aby ste ich u nas kupili - nebudete vsak mat ikonku zeleneho kosika, ktory znaci, ze hodnotenie je zalozene na realnej kupe (u nas - inde to overit nedokazeme). Na hodnotenie staci prejst do www.mtbiker.sk/shop a pri produkte kliknut na tab 'Hodnotenia'.
07.07.2015 - 09:49:52
00
Stále nefunkčné sledovanie balíka?
20.07.2015 - 15:58:38
00
Sledovanie funguje - Tvoja objednavka bola poslana dnes, PPL to do systemu dava az podvecer, takze sledovanie bude vidiet az dnes vecer.
20.07.2015 - 16:06:21
01
Pre PPL rozváža balíky v rámci slovenská DHL, Keď im zavoláš na infolinku a vieš číslo balíka tak ti povedia kde sa nachádza. Dokonca ti vedia dať číslo na kuriéra, ktorý má tvoj balík ak už bol vydaný na doručenie. http://www.dhl.sk/sk/kontaktne_centrum/kontakt_express.html
20.07.2015 - 16:06:38
00
Veľa ľudí čo poznám má zlé skúsenosti s PPL. Mne dnes tiež nefungovalo sledovanie. Volal som na ČR infolinku, tam som čakal pár minút, ale pani bola celkom milá a zistila, že už na zvozovom depe nie je a potom mi poobede zavolala, že je na doručení, pritom som ho už mal v ruke :D Každopádne by bolo dobré vybrať si iného doručovacieho partnera, drahé je to už tak dosť.
Inak, ak idú všetky zásielky z ČR, bolo by fajn dať možnosť poslať na adresu v ČR, prípadne aj za lacnejšie a/alebo českou poštou. Ja by som rozhodne volil radšej českú poštu ako PPL(hlavne, keď sa dnes už dá poslať balík na poštu, stačí si poslať balík do pohraničnej pošty a vyzdvihnúť si ho tam, mimochodom, keď je niečo horšie ako pošta, je to už čo povedať :D ) a mám v ČR adresu a známych, ako bývam 20km od hraníc s ČR, čo by som v najväčšej núzdi aj na biku zašiel, a aj tak musím platiť nehoráznu sumu keď si objednám z Brna sem, čo nie je ani 100km, rovnakú, ako by som platil keby som objednával z Ústí n. Labem do Humenného(pritom by ma tá cesta do Brna vyšla lacnejšie a bolo by to skôr vybavené ako tá doprava ale zas to nie je o tom, však...)...

Ale celkom mi to vyhovuje, v podstate Koloshop, kde sa dá platiť kartou, čo je veľké mínus koloshopu, že sa nedá... Len tá doprava by chcela zrôznorodiť a trochu skvalitniť, inak som spokojný.


Naposledy upravil miso2012 dňa 20.07.2015 - 21:51:56, celkovo upravené 1 krát.

20.07.2015 - 21:46:54
00
miso2012 od dalsej sezony to budeme riesit inak - rychlejsie a lacnejsie. Ono to nie je uplne trivialne a bezpecne zmenit dopravnu spolocnost v strede sezony - moze to byt este horsie. Kazdopadne ak mas kamaratov v CR, vieme to poslat aj tam - bude to dokonca do 24 hodin a lacnejsie...
20.07.2015 - 21:49:30
00
Super, tak keď niekedy budem ešte niečo objednávať, tak určite objednám. Teraz ak by som objednával, tak prídem osobne vyzdvihnúť na Stupavu, ale tak no chcel som mať čo najskôr, ale bojím sa, že už mám financie na tento rok vyčerpané, aj keď je čo zlepšovať u mňa :) . Každopádne dik za odpoveď a prajem Vám veľa úspechov, shop je super. Inak je mi jasné, že je to zložité, to ja len tak ako možnú pripomienku :)

Každopádne dik a mám veľkú radosť z objednávky. Inak bola sranda dnes, lebo kuriér mi volal na výjazd do lesa, asi musel mať veľkú radosť keď som mu povedal, že som v lese :D a zaujímavé, že sa dovolal aj keď nebol signál!
20.07.2015 - 21:55:23
00
ako sa da dovolat, ked nemas signal ?
20.07.2015 - 22:04:28
00
Ja som sa minule dovolal bez signálu. Síce len z okna pred chalupu ale bolo ma počuť jasne a zreteľne :-D
20.07.2015 - 22:39:08
02
To mňa sa nepýtajte, ja som sa ešte nedovolal bez signálu, to sa musíte spýtať uja doručovateľa :D
23.07.2015 - 18:52:39
00
Chlapci v sobotu na maratóne platba za tovar v hotovosti alebo máte aj terminal na platbu kartou?
23.07.2015 - 19:05:01
00
to by aj mna celkom zaujimalo.
dakujeme za odpoved
23.07.2015 - 22:53:56
00
maly podnet: po 2 tyzdnoch od vybavenia objednavky posielate mail ohladom hodnotenia tovaru. Hodnotenie je podla mna velmi dobra vec, pomoze to pri rozhodovani. Ale niekedy/pri niektorych veciach je 2 tyzdne na odskusanie kratko. Mozno by bolo dobre ten mail urobit s otazkou, ci uz skusenost je - ak ano, kliknut na hodnotenie, ak nie, kliknut na moznost, aby prisiel taky mail opat o nejaku dobu.
24.07.2015 - 09:27:33
02
Chlapci v sobotu na maratóne platba za tovar v hotovosti alebo máte aj terminal na platbu kartou?


Mame aj terminal, mozete aj kartou. Presna hotovost je ale preferovana :)
24.07.2015 - 10:58:45
01
tovar dodaný bez nedostatkov, ďakujem !!!
18.08.2015 - 20:02:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up