Cela tato tema je joke. Este 4 mesiace dozadu netusil ake sady vyraba Shimano a aky bicykel si ma kupit, a teraz nema cas na zivot lebo stiha len robotu, bicykel a 11 hodinovy spanok :lol:
15.07.2015 - 18:09:24
04
Pretekať, ja nepretekám, len trénujem (pre seba a svoje zdravie). A nie na priateľku čas nie je, lebo taký tréningový štýl už mám odskúšaný 1 a pol roka, ale pri behu.
Ráno 1 hodinová rozcvička o 15:30 končím v robote z roboty priamo na rýchlu chôdzu prichádzal som až o 18:40 neskor keď som už mal akú takú kondičku 18:00 až 17:50.
Cez víkend niekedy som išiel aj v sobotu aj nedeľu ale väčšinou som v nedeľu odpočíval. V sobotu od 10:00 až do 19:00.
Neviem ako by som si pri tomto harmonograme mohol nájsť čas na priateľku, jedine takú ktorá sa tomu tiež venuje, a taká chodia večne s chlapom ktorý bicykluje za ňou alebo pred ňou :D

Joke téma prečo? To že neviem aké sady vyrába shimano nemá nič spoločné s tréningom. Bikoval som na vypožičanom bicykli keďže v tých rokoch som mal 15+rokov, a nemal peniaze na to si kúpiť vlastný bicykel, nejaké zloženie biku ma vtedy ani nezaujímalo išlo mi len o to aby som bikoval.
Teraz chodím do roboty našetril som si, tak som si aj chcel kúpiť lepší bajk za tie peniaze, tak som sa opýtal čo by sa oplatilo.
Ale veriť mi nemusíš presviedčať ťa nebudem.
16.07.2015 - 05:45:59
00
pocuj, mas uz 21r., na to aby z teba bol profik je aj tak neskoro zacat (to si mal zacat tak pred 5-6 rokmi)... a na to aby si bol dobrym hobbikom az tolko trenovat nepotrbebujes.
dam ti jednu radu, najdi si babu! :D
16.07.2015 - 06:54:20
010
Tiez mam dojem, ze na hobby nepotrebujes taky drill, ja osobne som zacal jazdit na cestnom tento rok, pretekam v celkom slusnej sutazi na Slovensku, popri tom pracujem a musim povedat, ze 2-3 treningami cez tyzden + dlhsie vyjazdy cez vikend ked nie su preteky sa citim uplne skvele. Jem vsetko, nepozeram na to ci mi priberaju svaly, alebo slachy. Mas 21 rokov a ako povedal kimlo na profesionalnu karieru je asi neskoro, tak preco si popri sportovani nenajst cas aj na babu? A taka posledna otazka: K comu je takyto trening ako pises, ked ho nikde nevyuzijes? Ak by si chcel pretekat tak budiz, ale k zdravemu zivotu ho tolko nepotrebujes
16.07.2015 - 12:15:28
02
Taký tréning ma ukľudňuje a doslova sa v ňom vyžívam (normálny tréning mi je málo), keď som jazdieval aj na stacionárnom "biku" a tam som sám prvý krát na vlastnej koži pocítil čo to je potiť sa tak ako keby vás niekto nonstop oblieval vodou, bol to pre mňa tak dobrý pocit že som si neustále hovoril: "Ešte chvíľu, ešte chvíľu"

Profik nechcem byť ani keby som na to mal (nie len tréning, ale aj genetika musí byť v 100% stave), dôvod Armstrong zničil všetku naivitu ktorú som mohol mať 2012 alebo 2013 tvrdohlavo tvrdí že nedopuje, že sú to klamstva a že ho chcú pošpiniť atď atď o rok neskor hovorí: "Vyhrať Tour bez dopingu je nemožné, pretože sú to vytrvalostné preteky, kde rozhoduje prísun kyslíka do organizmu. Uvediem jeden príklad. Erytropoetín nepomôže šprintérovi vyhrať stovku, ale v behu na 10 000 m môže predstavovať rozdiel medzi úspechom a neúspechom. Takto to funguje," vyjadril sa Armstrong v roku 2013. Po tom, ako sa priznal: „Bol som iba súčasťou systému. Som len človek."
Ako som už raz povedal je to hlúposť, tak by tour netrvala 3 týždne ale dajme tomu 4 alebo 5 týždňov, ale zvládli by to bez dopingu, hoci nie s taký svižným tempom.
A ta jeho posledná veta, no..... to je kategória sama o sebe a o "sile" jeho osobnosti, poprípade o jeho charaktere, keď rok pred tým tvrdohlavo hovoril že nedopuje, a ešte vysudi 300tisíc libier v roku 2004. Má ten človek charakter?
Viem je to šport kde sú určité "stajne" ktoré vlastnia určitý ľudia ktorý rozhodujú čo a ako.
Ďalšia jeho citácia: "Na Tour vždy štartuje dvesto ľudí a možno päť (podľa mňa aj viac) ich v tom vôbec nefigurovalo. To sú hrdinovia" To sú hrdinovia rovnako aj v mojich očiach a taký väčšinou nie sú na prvých miestach.
Ale to je už mimo témy takže ešte raz ďakujem za rady určite otestujem.
16.07.2015 - 18:02:57
00
Fakt si najdi tu babu!!!!
16.07.2015 - 18:28:33
02
Pri tych 184/70kg “svaloch” som skoro zo stolicky spadol :- D Priemerni sucasni sprinteri maju pri tejto vyske od 80-85kg a to niekde okolo 6tich percentach tuku, takze do tejto formy ti chyba tak cca 20kg cistej svaloviny ktora trva roky vysoko-intenzivnej driny, perfektnej stravy, genetiky a spravneho vyzivoveho “koktejlu”.
Netreba sa bat ze ked budes robit tie tvoje 3 hodinove prechadzky s musli tycinkou ze sa jedneho dna rano zobudis ako Carl Lewis.

Ad ta absurdna kvantita treningu, preco robis rychlochodzu ak chces robit cyklistiku ? Je tam skoro nulovy carry-over. To je ako by si pridal zimne sankovanie.
Ad priatelka: Ak ju stihaju mat rozcestovani full-time atleti (ako napr. aj Sagan), tak urcite aj ty. Dokonca moze byt vybornym sparing partnerom, motivaciou, supportom a hlavne majakom voci autistickemu pristupu (ku vsetkemu…).

Co sa tyka ‘researchovania’ tak to je des, radsej v tom uz nepokracuj. Pri kvantite relevantnych informacii na internete dnes sa dopracovat k takemuto planu, nazorom a treningom, to chce byt specialny level polepetka. Hlavne dnes, ked vacsina pro-atlethes ma skoro cely svoj treningovy plan na nete. Niektori este 1:1 na youtube aj napr. Najdi si nejaky konkretny vzor ktory sa najviac blizi tvojmu idealu a do bodky skopiruj co robi on, samozrejme v ramci svojich moznosti. Ale hlavne nevymyslaj vlastne zlepsovaky.
16.07.2015 - 18:37:34
07
OMFG.
Radšej si načítaj Frantove tréningy na mtbs.cz:
http://mtbs.cz/clanek/predstaveni_frantaprumerny/kategorie/trenink-a-fitness
and following, to by na začiatok mohlo stačiť.
16.07.2015 - 19:31:39
01
Preco, ak chalan nechce, nanucuje mu kazdy mat babu?
01.08.2015 - 21:44:05
00
asi tak, novy bike je lepsia investicia :D
02.08.2015 - 00:17:36
00
nie, ved z toho mu narastu svaly :rofl:
02.08.2015 - 00:24:49
00
hlavne ten jeden
02.08.2015 - 08:47:25
00
keyboard_arrow_up