Nazdar,
az teraz som natrafil na Vas softik a musim povedat ze je super, paci sa mi. Som si hned vyskusal urobit jednu cestu, vsetko v pohode len pri tvorbe profilu sa nieco seklo. Dal som to nateraz na web http://www.trasa.zasiedmimihorami.sk/ . Do certovho kopca je profil ok len potom podla mna sa to cele posunulo, Cmelok je v sedle a Baba na vrchole...
06.04.2006 - 17:01:01
00
Dakujem za pripomienku, nejak som nevedel identifikovat chybu, tak som to posunul dalej. Este napisem, co to sposobuje a pravdepodobne vyjde opravena verzia...
06.04.2006 - 17:43:37
00
Ahoj, jsem autorem programu Cyklotrasy. Diky za upozorneni, je tam drobna chyba v oblasti Okolie Bratislavy. Odstranis ji tak, ze
- prejdes do rezimu administrace (Funkce / Rezim administrace)
- pravym tlacitkem kliknes na cestu z "Javorina sedlo" do "Certov kopec" a z kontextoveho menu vyberes tuto cestu
- v dialogovem okne "Informace o ceste" prejdes do zalozky "Profil" a Odstranis posledni dvojci vzdalenosti a vysky
- Stisknes OK, pak Soubor / Ulozt oblast

Oblast takto opravime i my a dame na net.
06.04.2006 - 19:17:50
00
ok diki, opravim si to u seba.
07.04.2006 - 15:26:01
00
Opravena verzia oblasti + vsetky verzie programu obahujuce tuto oblast boli nahodene na server
07.04.2006 - 15:30:28
00
Ahoj Tomas, opravil som si to, ale i tak nechapem, kde bola chyba, ja som mal profil v poriadku...
07.04.2006 - 17:38:31
00
ja tiez neviem, kde bola chyba; zobrazovalo mi to normalne. Ale ked Standa hovori, ze to bolo v tom, tak to asi v tom bolo :)
07.04.2006 - 17:55:19
00
Zdar, tak neviem ci som drbnuty ja, alebo vy, ked som videl kade ma vas program naviedol v okoli Bratislavy, ked som chcel ist z Kalinkova do BA, neveril som vlastnym ociam :shock: ! Vobec nemal sajnu o asfaltke, ktora vedie ku kalinkovskej horarni a napaja sa na medzinarodnu cyklisticku stezku u Gabcikova! Podobne to bolo s ostatnymi cestami, vzdy mi ukazal hlavnu cestu a vobec nezobrazoval cyklisticke stezky. Myslim, ze by sa to malo skorej volat autotrasy, pretoze je to nepouzitelne, teda okrem sebevrahov, radsej si dobre nastudujte nabuduce poriadne oblast, ktoru chcete spracovat, aby ste podobne nepravdy nevypustali, inak budete mat na krku par mrtvych, ktory isli namiesto po cyklostezke o par metrov dalej po hlavnej ceste!!!! :evil:
01.06.2007 - 09:55:30
00
Zdar, tak neviem ci som drbnuty ja, alebo vy, ked som videl kade ma vas program naviedol v okoli Bratislavy, ked som chcel ist z Kalinkova do BA, neveril som vlastnym ociam :shock: ! Vobec nemal sajnu o asfaltke, ktora vedie ku kalinkovskej horarni a napaja sa na medzinarodnu cyklisticku stezku u Gabcikova! Podobne to bolo s ostatnymi cestami, vzdy mi ukazal hlavnu cestu a vobec nezobrazoval cyklisticke stezky. Myslim, ze by sa to malo skorej volat autotrasy, pretoze je to nepouzitelne, teda okrem sebevrahov, radsej si dobre nastudujte nabuduce poriadne oblast, ktoru chcete spracovat, aby ste podobne nepravdy nevypustali, inak budete mat na krku par mrtvych, ktory isli namiesto po cyklostezke o par metrov dalej po hlavnej ceste!!!! :evil:


Nazdar,

Oblast Okolie Bratislavy je medzi najlepsie spracovanymi oblastami na Slovensku. Pochybujem, ze by autor "zabudol" do oblasti pridat oficialne "cyklisticke stezky". V programe su nastavenia, ktorymi sa da upravit priorita volenia ciest pri generovani cyklotrasy. Cize si v nastaveniach napr. mozete zaskrtnut, ze program nema brat do uvahy hlavne cesty a program po nich nepojde. Inak sa program bude snazit najst najkratsiu cestu, hoci aj po ceste 1. triedy. Cize treba sa pozriet do nastaveni programu...
01.06.2007 - 12:51:20
00
stačí sa len naučiť správne pracovať s programom :shock:

Prílohy:

kalinkovo.JPG
kalinkovo.JPG 213.36 KiB thumb_up0thumb_down

01.06.2007 - 14:54:08
00
Zdar, tak neviem ci som drbnuty ja, alebo vy, ked som videl kade ma vas program naviedol v okoli Bratislavy, ked som chcel ist z Kalinkova do BA, neveril som vlastnym ociam :shock: ! Vobec nemal sajnu o asfaltke, ktora vedie ku kalinkovskej horarni a napaja sa na medzinarodnu cyklisticku stezku u Gabcikova! Podobne to bolo s ostatnymi cestami, vzdy mi ukazal hlavnu cestu a vobec nezobrazoval cyklisticke stezky. Myslim, ze by sa to malo skorej volat autotrasy, pretoze je to nepouzitelne, teda okrem sebevrahov, radsej si dobre nastudujte nabuduce poriadne oblast, ktoru chcete spracovat, aby ste podobne nepravdy nevypustali, inak budete mat na krku par mrtvych, ktory isli namiesto po cyklostezke o par metrov dalej po hlavnej ceste!!!! :evil:


Ahoj,
som spravca oblasti Bratislava a okolie. Pred dvomi dnami som urobil update oblasti, ktora je uz na nete...Co sa tyka konkretnej problematiky. z Kalinkova sa da pripojit na Dunajsku cyklotrasu cez Hamuliakovo, vzdy to slo, neviem, co bol za problem. Druha vec je, ze ak poznas inu cestu, ktora v cyklotrasach nie je... ta sa ta da pridat, napis, a doplnim ju... Zmyslom cyklotras nie je, aby tam boli vsetky chodniky, cesty, skor ma pomoct zorientovat sa v terene..a vyuzivat znacene a bezpecne cyklotrasy. Snazim sa tam dat vsetky cesty, ktore su zjazdne i pre hoby bikerov...ale nebraniim sa i zahusteniu..ale rozumnemu...
Takze, ak mate nejake konkretne upravy, opravy, kludne mi napiste na e-mail: lfbox@seznam.cz
Zdravi Vas
Laco Findl
13.06.2007 - 12:54:09
00
Cauko Cervo,stiahol som si Kompletný program Cyklotrasy 2.09 SK + ČR oblasti a nejde otvorit,pise: Tento soubor obsahuje vadne data.Skusim ten prvy...
29.09.2007 - 16:10:00
00
jj, nejak sa to zle uploadlo, uploadujem to znovu. Je to 100 MB, bude to tam snad o chvilku
29.09.2007 - 18:45:33
00
keyboard_arrow_up