Už sa niekomu niečo podobné stalo?
http://dolekop.com/fotky/34048-serizovani-hayesu
Mne včera, mam dolu polku nechta. Jak som stary, tak som neopatrny.

Stalo, síce v menšom ale stalo. Kdesi som tu aj dával fotku. Nepríjemné, kus prsta aj s nechtom preč, bolesť ako sviňa a krvi ako z brava.
14.08.2015 - 10:22:59
00
Už sa niekomu niečo podobné stalo?
http://dolekop.com/fotky/34048-serizovani-hayesu
Mne včera, mam dolu polku nechta. Jak som stary, tak som neopatrny.


Fuuuj, tú fotku si idem vytlačiť a nalepiť na stojan... :puke:
14.08.2015 - 10:27:59
00
Už sa niekomu niečo podobné stalo?
http://dolekop.com/fotky/34048-serizovani-hayesu
Mne včera, mam dolu polku nechta. Jak som stary, tak som neopatrny.



mne asi pred mesiacom prvy krat co som nadstavoval quide rsc ale ja som dopadol lepsie bol som opatrnejsi ako ty a len pol centimetra z nechta som si odsekol cize sitie netrebalo len odrezal maso co tam bolo ale uz to mam ako tak fajn, skore uzdravenie prajem... inak potom co sa mi to stalo mi to nedalo a o 3rano som si tie brzdy konecne dokoncil :D inak ako si pisal tiez prechod z v brake a trosku som pozabudol ze tam je kotuc :D ale clovek sa uci a uz neni problem nadstavit brzdy :)
14.08.2015 - 10:29:01
00
Už sa niekomu niečo podobné stalo?
http://dolekop.com/fotky/34048-serizovani-hayesu
Mne včera, mam dolu polku nechta. Jak som stary, tak som neopatrny.


No KU*** toto sa ako moze stat, nech viem co nemam robit. Ja si vzdy zastavim koleso uplne ,predtym nez do toho babrem. Ocakaval by som zlomeninu prsta ale taketo odrezanie?
14.08.2015 - 11:10:35
00
brzdovy kotuc mu to tak utal
14.08.2015 - 11:18:40
00
Stalo, síce v menšom ale stalo. Kdesi som tu aj dával fotku. Nepríjemné, kus prsta aj s nechtom preč, bolesť ako sviňa a krvi ako z brava.

Bol som na preväze, je to dobre. Nebolo to ani zatečene. Nejaka mastička na to išla.
14.08.2015 - 11:29:33
00
No som zvedavy kedy sa objavia podobne fotky v profi pelotone po hromadnom pade, teraz ked zacali uz testovat tie kotuce aj na ceste.
14.08.2015 - 11:39:53
00
To sa da elegantne vyriešiť. Kotuče čo pozname, maju odlahčovacie otvory dost velke. Ak budu mat pre cestnú cyklistiku iba otvory do 8 mm, prst tam nevojde. Tu ako je to v tom venci, tak ten kotuč vyrobiť len samu dierku.
http://bike198.com/wp-content/uploads/2010/10/formula-rx-brake.jpg
14.08.2015 - 12:29:40
00
No som zvedavy kedy sa objavia podobne fotky v profi pelotone po hromadnom pade, teraz ked zacali uz testovat tie kotuce aj na ceste.


Aka je pravdepodobnost, ze pri pade trafis prstom do kotuca ? Kolko fotiek odtatych prstov kotucom si videl v MTB, kde sa pouzivaju roky ?
14.08.2015 - 12:33:10
01
Aka je pravdepodobnost, ze pri pade trafis prstom do kotuca ? Kolko fotiek odtatych prstov kotucom si videl v MTB, kde sa pouzivaju roky ?



podla mna je to myslene ked v pelotone padaju po desiatkach na seba nebude nic pekne ked padnes na ten kotuc laktom ci tvarov. myslim ked padnes na cudzi kotuc.
14.08.2015 - 12:38:58
00
marina_militare áno, eloxoval
ale, aby si si to nepredstavil zle, roztok nebol vo vani; vaňa slúžila na chladenie nádoby s roztokom

marecej s drahými kľukami by som zase takto neexperimentoval, by mi bolo ľúto ich przniť
chcem spraviť z kľúk, ktoré mi funkčnosťou dostačujú kľuky, ktoré sa mi budú pozdávať aj vzhľadovo- takže to neberiem ako investíciu do ošúchaných Deore, ale do nových prísne vyzerajúcich vyleštených kľúk
robím to pre vzhľad (lebo farba jazdí), fetišistické sklony, dobrý pocit z vlastnoručnej úpravy a pre individualizáciu biku ak by som si mal vybrať nové kľuky, asi by padla voľba na Race Face Turbine, ktoré nevychádzajú práve lacno

fokel komaxit: neviem, ako by som realizoval nanášanie v domácich podmienkach, ale vyzerá to zaujímavo, zatiaľ najlepšie, aj na kope autíčkarskych fór to ospevovali ako naj spôsob konzerovania leštených kovov, ešte poštudujem
zatiaľ to vidím tak, že po vyleštení odsledujem, ako rýchlo to bude zachádzať a potom si rozmyslím, či sa mi bude chcieť pravidelne prelešťovať, alebo skúsim nejaký ten lak
vďaka



velky respekt! to by som sialene rad vedel urobit. ako je to s farbou? mas pristup k takemu materialu? nemas nejake fotky? dik.
14.08.2015 - 12:40:27
00
Aka je pravdepodobnost, ze pri pade trafis prstom do kotuca ? Kolko fotiek odtatych prstov kotucom si videl v MTB, kde sa pouzivaju roky ?

na cestnych pretekoch velmi velka
14.08.2015 - 12:41:19
00
To skor budu vypalene kotuce na rukach. Ale sanca je mala a zranenia oproti suchaniu po asfalte nie su o vela horsie.
14.08.2015 - 12:43:22
00
zachovajte paniku
14.08.2015 - 12:43:47
00
Zas je fakt, ze padnuty cestny bajk s ultralahkymi plastami nebude mat taku zotrvacnu hmotu, aby to utalo prst. Nevadi, ja tento hromadny adrenalinovy sport (padanie v baliku) aj tak neprevadzkujem :lol: .. to len niektori to povazuju sa vysadu prilepovanim sa sposobovat problemy . Naposledy vcera vecera na Zeleznej jeden cestacik ma obiehal asi 2cm od rajdov. A kusok dalej suverenne na cervenu do krizovatky. Zrejme presne tak isto funguje aj na aute.


Naposledy upravil lto dňa 14.08.2015 - 12:50:23, celkovo upravené 1 krát.

14.08.2015 - 12:48:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up