BTW, podla mna este stale plati, že pretekári s licenciou by nemali štartovať na pretekoch nezaradených v kalendári UCI a SZC.

prečo???
Nie sú to profesionálni pretekári, tak prečo by nemali štartovať napríklad na Green Biku??
24.08.2015 - 14:11:44
00
prečo???
Nie sú to profesionálni pretekári, tak prečo by nemali štartovať napríklad na Green Biku??

Milsu ja neviem preco bolo (je?) to pravidlo, ani sa mi nechce to dohladavat. Mozno ludia z komisie MTB to budu vediet aj vysvetlit. Keby to boli profesionali tak by tam nemohli startovat?
24.08.2015 - 14:16:56
00
Toto je chalani dalsia vec preco preteky niektore su zaradene do slov. Pohara v XCM. Zvaz chce aby bolo viacej drzitelov licenie a tym by sa zvacsovala zakladna a od statu by bola aj vacsia podpora pre cyklistiku. Kto ma licenicu nieje profesional. A preto sa za viedla aj taka vec ze kto startoval na nejakom Slov. Pohari v maratone a ma liceniu mal o dve eura lacnejsie startovne sa mi zda.


Naposledy upravil revitom dňa 24.08.2015 - 14:30:08, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2015 - 14:26:26
02
Fignon, to je co za blbost ze by nemohli startovat ti, co maju licenciu? Kto teda podla teba moze? ebiky nie, licencovani nie...
24.08.2015 - 14:27:25
01
Toto je chalani dalsia vec preco preteky niektore su zaradene do slov. Pohara v XCM. Zvaz chce aby bolo viacej drzitelov licenie a tym by sa zvacsovala zakladna a od statu by bola aj vacsia podpora pre cyklistiku. Kto ma licenicu nieje profesional. A preto sa za viedla aj taka vec ze kto startoval na nejakom Slov. Pohari v maratone a ma liceniu mal o dve eura lacnejsie startovne sa mi zda.

Toto (2 eurá) platilo vlani pre slovenské preteky zaradené do série SLOVAK XCM TOUR.
Tohto roku, všetci ktorí išli preteky zaradené do Slovenského Pohára v XCM dostali automaticky od SZC národnú licenciu.
Tým pádom boli tohto roku na Majstrovstvách Slovenska v XCM klasifikovaní všetci Slováci ktorí išli majstrovskú trať a nie len "licencovaní" ako predošlé roky.
24.08.2015 - 14:51:05
00
myslim ze ucast majstra slovenska na pretekoch by mala byt cest pre organizatora aj pre pretekarov takze risit ci moze alebo nemoze startovat je uplna hovadina vsak by to mala byt radost aj pre hoby jazdcov ze su na starte (aj ked len tam:-) s majstrom slovenska
24.08.2015 - 15:12:02
09
no..to je fakt..mna velmi tesilo, ked som dobehol....a nasledne za Limbachom aj predbehol P. Hochschornera :).......Potom uz ma menej tesilo, ze nasledkom mojho bludenia dosiel nakoniec o par sekund skor do ciela ako ja.....
24.08.2015 - 15:31:40
01
Jasne ze je to cest, a tak by to mal brat aj pretekar. Ze je na Hobby preteku a nie sa pupcit aby ho "vymazali" z vysledkov, lebo organizator neakceptoval jeho staznost...
Podobne sa riesilo pred par rokmi vo Svatojurskom, kde tiez skupinka prvych zabludila a vysledok (ak si dobre spominam!) bol ten isty - nemenilo sa poradie :-)Jedine to moze mrziet sponzorov, ze ich nebolo vidno na bedni (Pro efekt team). Rovnako si mohli zatrenovat hocikde v okoli pred nedelnym zavodom C2...

EDIT: po upozorneni od organizatora Sv Jurskeho maratonu upravujem z "neakceptovali staznost" na "nemenilo sa poradie". Vdaka za upozorneni.


Naposledy upravil porto dňa 25.08.2015 - 10:11:44, celkovo upravené 1 krát.

24.08.2015 - 15:33:59
00
Ake velke bolo moje prekvapenie a hlavne sklamanie ked mi na babe oznamili ze NIC nemaju, ani dusu, ani pumpu dokonca ani lepenie. Nakoniec som si pozical lepenie od uja co sedel na pive. Vydrzalo mi to az po Limbach (po koniec panelovej cesty), cez preseknuty plast som dostal znova defekt.


Keby si vydrzal este kusok tak v Medvedom udoli pri rampe mali vsetko. Dokonca aj magnezium ktore mi ostalo vo flasi a vyzeralo skor ako pomlety brizolit :rofl:

K tomu bludeniu. Chalani do prdele ved najazdite v Karpatoch miliony kilometrov a zabludite na Greenbiku ktory je dokonca na stromoch oznaceny zelenym C? Uz keby ani faborky neboli nemozete zabludit!
24.08.2015 - 15:35:48
00
Domestik...NO ja ako "domaci" som bol na Greenbiku po prvy raz...A sice som si pred startom letmo pozrel trasu, ale naozaj som si nezapametal kazdu odbocku....Mimochodom......keby tam neboli tie zle faborky, tak by som isiel paradoxne dobre a bez bludenia :) Ale to zrejme vacsina co pobludila.
24.08.2015 - 15:44:30
00
porto uznavam ze to vymazanie z vysledkov je uz zbytocne (riesil som len ucast tomasa na pretekoch aj keby to brali ako trening (co urcite ano) tak je to pre pretek prinos
24.08.2015 - 15:46:02
00
Jasne ze je to cest, a tak by to mal brat aj pretekar. Ze je na Hobby preteku a nie sa pupcit aby ho "vymazali" z vysledkov, lebo organizator neakceptoval jeho staznost...
Podobne sa riesilo pred par rokmi vo Svatojurskom, kde tiez skupinka prvych zabludila a vysledok (ak si dobre spominam!) bol ten isty - neakceptovali staznost :-)Jedine to moze mrziet sponzorov, ze ich nebolo vidno na bedni (Pro efekt team). Rovnako si mohli zatrenovat hocikde v okoli pred nedelnym zavodom C2...




Porto ja neviem ako ti to mam napisat aby si to pochopil. Za prve sme nezabludili ale isli po vyznacenom useku a za druhe. Prisli sme do ciela poprosili organizatora ci by sme sa o tom pohli porozpravat toto bola ich reakcia!: Mame vela roboty nebudeme to riesit. Tak to ma trocha zaskocilo. A vobec sa nepucim ze som nevyhral. Maratony mam rad prave pre ich kludny priebeh nie ako na XC kde sa laktujeme do kazdeho zjazdu a tocky.
24.08.2015 - 15:52:25
01
to je sice pekne ze na ped medvedim udolim mali komplet vsetko (na bielom krizi mi tiez tvrdili ze boli komplet vybaveni) stale mi ale nejde do hlavy preco prave na babe nic nemali... kazdopadne si za danu situaciu ciastocne mozem aj sam... ponaucenie do buducna - radsej mat so sebou jedno lepenie ako 3 nahradne duse.
24.08.2015 - 15:52:43
00
Chapem ze si nastvany. Ale co mal podla teba organizator riesit? Volat na BK, kto tam v akom poradi presiel a podla toho urcit vysledok? Toto nebola chyba organizatora. V motosporte sa pouziva vyraz "force major" - vyssia moc. Nemohli to ovplyvnit. Mozno keby tam niekoho dali, tak by ten clovek chybal inde a mohol to niekto preznacit tam...
Jedine co by mohol organizator spravit je ospravedlnit sa VSETKYM ktori zabludili, aj ked to nebola ich vina. Na druhej strane: pozri si svoj prispevok, na ktory som povodne reagoval. Vypada to ako vyplakavanie nad rozliatym mliekom...V kazdom pripade dufam ze nezanevries na tento maraton, prajem vela stastnych km a o rok sa mozno stretneme pri pivku...
24.08.2015 - 16:05:41
00
.... ty si ides stale to svoje.... a to si mozes byt isty ze na tento "maraton" uz nepojdem nepaci sa pristup organizatora.

Peace a nech to vsetkym slape
24.08.2015 - 16:11:59
01
keyboard_arrow_up